Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 19 tema

Ačiū už gerus žodžius biggrin.gif biggrin.gif

Zuzanėlės nurodytą knyglę būtinai nusipirksiu, manau, kad tokią būtina turėti savo bibliotekoje. Ačiū už idėją. Manau, kad joje rasiu tekstą, kuris puikiai tiks ir kaip palinkėjimas tėvams per šventę. Klasėje šių pasakų negalėsiu skaityti, nes turiu kitatikių (jie šventėje nedalyvauja) ir nelabai norisi juos ignoruoti. Tad stengiuosi daryti tokias veiklas, kurios tinka visiems.

Pasidariau testuką 4kl.: dialogas, veiksmažodžių asmenys, pagal Naujojo šaltinio testus. Reikia?
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif

Peliuk, namučiai labai jaukūs, ačiū Tau 4u.gif
b.s , jei gerai supratau Tau reikėtų ,,Eželio Kalėdų". Knygelė ir CD jau pašte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 21:13)
Ačiū už gerus žodžius  biggrin.gif  biggrin.gif

Zuzanėlės nurodytą knyglę būtinai nusipirksiu, manau, kad tokią būtina turėti savo bibliotekoje. Ačiū už idėją. Manau, kad joje rasiu tekstą, kuris puikiai tiks ir kaip palinkėjimas tėvams per šventę. Klasėje šių pasakų negalėsiu skaityti, nes turiu kitatikių (jie šventėje nedalyvauja) ir nelabai norisi juos ignoruoti. Tad stengiuosi daryti tokias veiklas, kurios tinka visiems.

Pasidariau testuką 4kl.: dialogas, veiksmažodžių asmenys, pagal Naujojo šaltinio testus. Reikia?


As irgi paskaiciau kelias atsiustas pasakas ir nusprendziau uzsisakyti, tai ir namie saviskiams paskaitysiu.
Testukas butu ne pro sali mirksiukas.gif
Atsakyti
Testukas jau keliauja į paštą smile.gif

Niekaip neprisiruošiu pradėti užsisakinėti knygas. Iš kur užsisakinėjate, kaip jums jas pristato? Čia aš jaučiuosi blondine lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 20 lapkričio 2011 - 20:13
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 20, 20:37)
Zuzanėle, norėjau Tavęs paklausti ar tas pasakėles per adventinį laikotarpį skaitai lietuvių k. pamokose? O kaip būna per savaitgalį, ar tų dienelių pasakėles praleidi, ar pirmadienį už visas 3 dienas paskaitai? 4u.gif Patiko man Tavo idėja smile.gif

Nusiunčiau visas pasakas į paštą. Naudokitės į sveikatą. Manau šios pasakos tinka visiems - ir kitatikiems.
Aš skaitau kiekvieną dieną pirmos pamokos pradžioje. Skaitau ne visas, tiktai tas, kurios mano manymu, įdomesnės, pamokančios. Vieną dieną- viena pasaka.

Aš knygelę pirkau "Pegaso" knygyne - 20 litų su centais. ( Nenuskenavau spektakliuko "Banginis prakartėlėje". Jei reik- sakykit)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 lapkričio 2011 - 20:14
Zuzanėle, ar man tik taip atrodo, ar prie kalėdų pasakų 2 dalies nėra prisegta failo g.gif

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 11 20, 22:13)
Zuzanėle, ar man tik taip atrodo, ar prie kalėdų pasakų 2 dalies nėra prisegta failo g.gif


Per skubėjimą - pamiršau. Prisegiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 20, 21:10)

Aš knygelę pirkau "Pegaso" knygyne - 20 litų su centais. ( Nenuskenavau spektakliuko "Banginis prakartėlėje". Jei reik- sakykit)

Gal pirkai su mokytojo nuolaidų kortele, turiu ją.
Mąstau, gal dar kokią nuolaidėlę padarys g.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 22:20)
Gal pirkai su mokytojo nuolaidų kortele, turiu ją.
Mąstau, gal dar kokią nuolaidėlę padarys  g.gif


Nea. Neturiu aš jos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2011 11 20, 18:39)
Ačiū  clap.gif  clap.gif  clap.gif Kad nenuvilčiau - iš karto siunčiu šiek tiek gėrio į jūsų lobių skrynią. J ei kas netiks - ištrinkite  smile.gif

Smagu, kad pirmokių daugėja, dalinsimės patirtimi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai cia kur imesta nuolaida apseina pigiau 17lt su centais
As jau uzsakiau pristatys i pasta ( taip pigiau) nueisiu pasiimti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 20, 21:19)
Per skubėjimą - pamiršau. Prisegiau mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif

Atsakyti