Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 19 tema

QUOTE(elimak7 @ 2011 11 20, 21:22)
Tai cia kur imesta nuolaida apseina pigiau 17lt su centais
As jau uzsakiau pristatys i pasta ( taip pigiau) nueisiu pasiimti thumbup.gif

O pristatymo mokestis? Ar tokio neskaičiuoja?
Atsakyti
Laaabai ačiū už Kalėdines pasakas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calkusl: 20 lapkričio 2011 - 20:24
QUOTE(elimak7 @ 2011 11 20, 21:22)
Tai cia kur imesta nuolaida apseina pigiau 17lt su centais
As jau uzsakiau pristatys i pasta ( taip pigiau) nueisiu pasiimti thumbup.gif


O pašto mokestis? Nėra ?

Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 22:20)
Gal pirkai su mokytojo nuolaidų kortele, turiu ją.
Mąstau, gal dar kokią nuolaidėlę padarys  g.gif

TArp kitko ta nuolaidu kortele pasirodo galioja tik pratyboms. Viena kolege norejo pirkti mokytojo knyga pegaso knygyne, as jai istraukiau savo kortele. O darbuotoja sypsosi ir sako , nuolaida su sia kortele tik pratyboms. Tai taip ir nesupratau g.gif
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2011 11 20, 22:24)
O pašto mokestis?  Nėra ?

Cia jau su pasto mokesciu (2lt su centais)
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 11 20, 21:24)
TArp kitko ta nuolaidu kortele pasirodo galioja tik pratyboms. Viena kolege norejo pirkti mokytojo knyga pegaso knygyne, as jai istraukiau savo kortele. O darbuotoja sypsosi ir sako , nuolaida su sia kortele tik pratyboms. Tai taip ir nesupratau g.gif

Niekada neteko ja naudotis, tai nieko nežinau. Turiu dvi korteles, bet kiek pirkau tai dar jokios nuolaidos su nuolaidų kortele negavau, o mokytojo kortelės dar nebuvo progos išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 20:28)
Niekada neteko ja naudotis, tai nieko nežinau. Turiu dvi korteles, bet kiek pirkau tai dar jokios nuolaidos su nuolaidų kortele negavau, o mokytojo kortelės dar nebuvo progos išbandyti.



Visų pirma - ačiū už naujus namučius bigsmile.gif group.gif


O dabar klausimas- kaip gavote tas korteles? g.gif Aš puodelį tai atsiėmiau knygyne- ten prašė užpildyti lapą dėl tos kortelės įsigijimo... Užrašiau el paštą, bet iki šiol jokių žinių.. Net buvau pamiršusi, kol nepradėjote čia apie ją kalbėti smile.gif


Ir tikrai knieti sužinoti, ar yra kokių nuolaidų. Verta turėti ar ne smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos 4u.gif

AČIŪ, 22peliuikui22 už šiltus namučius. Fantastiškas paveikslas pirmam puslapy. Išsisaugojau ir sau.

zuzanele, nuostabi mintis - kasdieniai pasakaičių skaitymai. Tiks ir mano kitatikiams. Dievas juk vienas. Ir tiems, kam advento nėra - nepakenks. Jau užsisakiau knygelę. Geriau turėt savoj bibliotekėlėj. Paskui dar ir anūkams skaitysiu.

pirmokiuke, smagu, kad prisijungei 4u.gif

vaiduuse, sėkmės ir tvirtybės; laikysiu už tave kumščius. mirksiukas.gif


Man jau SMARTą pajungė thumbup.gif . Mokysiuos dirbt blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 11 20, 20:46)

Man jau SMARTą pajungė thumbup.gif . Mokysiuos dirbt blush2.gif .



Kaip šaunu thumbup.gif Norėčiau ir aš tą naujovę savo kailiu išbandyti bigsmile.gif

Gal kada nors smile.gif Panašu, kad tam mūsų mokykloje lėšų neatsirastų... g.gif Kol kas smile.gif


Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 11 20, 21:44)
Visų pirma - ačiū už naujus namučius  bigsmile.gif  group.gif
O dabar klausimas- kaip gavote tas korteles?  g.gif  Aš puodelį tai atsiėmiau knygyne- ten prašė užpildyti lapą dėl tos kortelės įsigijimo... Užrašiau el paštą, bet iki šiol jokių žinių.. Net buvau pamiršusi, kol nepradėjote čia apie ją kalbėti smile.gif
Ir tikrai knieti sužinoti, ar yra kokių nuolaidų. Verta turėti ar ne smile.gif


Aš kortelę gavau su puodeliais. Reiks pašniukštinėti dėl nuolaidų. Jei ką sužinosiu - būtinai pranešiu smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2011 11 20, 21:46)
Labas vakaras, merginos  4u.gif

AČIŪ, 22peliuikui22 už šiltus namučius. Fantastiškas paveikslas pirmam puslapy. Išsisaugojau ir sau.

zuzanele,  nuostabi mintis - kasdieniai pasakaičių skaitymai. Tiks ir mano kitatikiams. Dievas juk vienas. Ir tiems, kam  advento nėra - nepakenks.  Jau užsisakiau knygelę. Geriau turėt savoj bibliotekėlėj. Paskui dar ir anūkams skaitysiu.

pirmokiuke, smagu, kad prisijungei  4u.gif

vaiduuse, sėkmės ir tvirtybės; laikysiu už tave kumščius.  mirksiukas.gif
Man jau SMARTą pajungė thumbup.gif . Mokysiuos dirbt blush2.gif .


Paveikslėlis ir man labai į akį krito. Kiekvieną kartą ieškau kažko tokio, bet ne visada pavyksta rasti. Šis kartas buvo kitoks smile.gif

Mano kitatikiai labai jau KITATIKIAI, jiems netiks. Nenoriu daugiau plėstis blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 20:53)
Mano kitatikiai labai jau KITATIKIAI, jiems netiks. Nenoriu daugiau plėstis  blush2.gif .

Tau geriau matyt smile.gif . Mano tai evangelikai, baptistai ir sentikiai. Nu dar keli laisvamaniai.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 20, 20:53)
Aš kortelę gavau su puodeliais. Reiks pašniukštinėti dėl nuolaidų. Jei ką sužinosiu - būtinai pranešiu smile.gif.




Iš anksto ačiū 4u.gif



Tiesa, vaiduuse, ir aš laikysiu už tave kumščius, nes laiko turiu į valias biggrin.gif
Tad sėkmės tau, linkiu, kad kuo greičiau viskas pasibaigtų ir kad kuo greičiau pajustum tą gerą jausmą, jog gali gyvenime pasiekti tai ką esi susiplanavusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 11 20, 21:46)
Man jau SMARTą pajungė thumbup.gif . Mokysiuos dirbt blush2.gif .


Sveikinu ! Pamatysi, kaip džiaugsies... Aš jau kitaip savo darbo neįsivaizduoju... smile.gif

Atsakyti