Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(Rudde @ 2011 12 04, 19:55)
Tiesa, didziausios sekmes visoms gruodzio menesio mergytems, kad kalediniai stebukleliai ateitu i jusu seimas  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



gaudau, gaudau thumbup.gif
dar sužinojau, kad draugė laukiasi, tai kaip norėčiau ir aš kartu storėti ir lelių supuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2011 12 04, 20:25)
Visu pirma, tai nekaltink saves  4u.gif
As irgi buvau persalus 9 savaite, baisi sloga buvo, gerkle, ejo viskas i kosuli. Bet issikapanojau su daug daug arbatu, kaitinta druska ant nosies, juros vandeniu, citrina, imbieru ir medumi. Svarbiausia dabar nesusalk ir pabandyk kiek imanoma stabdyti persalima dabar, neleisk jam nueiti giliau  4u.gif


Aciu mergaites uz patarimus.
Geriu arbatytes viena po kitos su citrina. Gaila meducio neturiu
Atsakyti
Aš tik savaitėlę išlėkus buvau, o jūs čia su tokiom gerom naujienom, nenuostabu, kad tiek daug priplepėjot puslapiukų.

Sveikinimai Orchidėjai ir Sangrijai ir svekatytės abiems, laikau kumštukus kol saugiai džiaugtis galėsit.

Gaudau Rudes virusiuką. Turiu viltį natūralaus stebuklo sulaukti šį mėn, nes dar spėjom prieš komandiruotę smileysex.gif O jei nepasiseks, tai turbūt prašysiuosi ir aš į gruodžio mėnesio kompaniją.

Kaip manot ar mano viltis, kaip ta durnių motina unsure.gif ? Tikiuosi, kad po praeito mėnesio IUI, šį ciklą organizmas natūraliai geresnį folį užsiaugins ir gleivinę, gal natūraliai pavyks. Primenu, kad IUI be stimuliacijos buvo, su ovitreliu ir duphastonu.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2011 12 04, 19:55)
Tiesa, didziausios sekmes visoms gruodzio menesio mergytems, kad kalediniai stebukleliai ateitu i jusu seimas  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

griebiu virusiuka ir svajoju apie stebukla blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes,

na ka sian buvau pas savo gyne, ir ka nera labai geros ziniso bet, planas toks: sen 4 cd ir apziurejus rado tris folius net, bet, vienas is jus dbr jau yra 14mm o kiti du desininei maziukai dar labai nepamenu gal apie 2 tik blink.gif , tai planas toks, antardieni ir penktad ND ir dar treciad susileidziu overtili... susisprogdinam ta dicki folikula doh.gif , tada dar penktad einu pas gyne paziures, kaip laikosi tie du maziukai like, ir jei viskas gerai IUI ivyks 12.12 lotuliukas.gif , bet aisku ziuresim kaip tie dar du foliukai augs iki penktadienio, labai tikiuosi kad planas ivyks, kaip ir susiplanom su daktare doh.gif unsure.gif , o jei nepavyksta, tada viena cikla sesiu ant kontraceptiku, tam kad susilygintu kiausintakiai, del foliu augimo, kad vienodai augtu, na kiek as supratau... na bet dar vilties yra ir nekantriai lauksiu penktadienio sio kad pasakytu, kad vis delto atlieka IUI verysad.gif blush2.gif
tai va tokios mano naujienos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudde @ 2011 12 04, 20:55)
Tiesa, didziausios sekmes visoms gruodzio menesio mergytems, kad kalediniai stebukleliai ateitu i jusu seimas  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



Griebiu viena, siam cikliui jo labai man reikia blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Aš irgi gaudau virusą wub.gif . Šiandien einu pas gydytoją, pažiūrėsim kas ten užaugo ir žinosiu IUI datą. Pagal mano skaičiavimus Kalėdos man bus arba stebuklingos arba labai liūdnos.

Orchideja, saugokis. Nusipirk homeopatinių vaistukų ir gydykis pagal liaudies medicinos receptus. Dabar mayt tavo organizmas jautresnis. Bet manau tikimybė niekad neperšalti per 9 nėšttumo mėnesius yra labai maža. Ir čia matyt toks dalykas gali saugotis kiek nori, bet kokia bacila, kad ir darbe ima ir prikimba. Žodžiu, saugok save ir žirniuką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2011 12 04, 21:28)
Turiu viltį natūralaus stebuklo sulaukti šį mėn


jungiuosi į šį durnių klubą. pažiūrėsim, ar šis ciklas su sutvarkytu PRL ir TTH bus man laimingas doh.gif penktadienį OT buvo teigiamas, vakar visą dieną kairę kiaušidę maudė, tai užskaičiau kaip O (23CD doh.gif ), šian gal dešinę jaučiu, bet nežinau, gal prisigalvoju g.gif tai nuo šian vakaro pradėsiu dufo po tablietką, noriu papų kaip pas Maidenaną lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 gruodžio 2011 - 08:13
QUOTE(Samira @ 2011 12 05, 08:55)
Labas rytas,

Aš irgi gaudau virusą  wub.gif . Šiandien einu pas gydytoją, pažiūrėsim kas ten užaugo ir žinosiu IUI datą. Pagal mano skaičiavimus Kalėdos man bus arba stebuklingos arba labai liūdnos.

Tiktrai bus stebuklingos pamatysi mirksiukas.gif Sekmes pas gydytoja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2011 12 04, 22:49)
na bet dar vilties yra ir nekantriai lauksiu penktadienio sio kad pasakytu, kad vis delto atlieka IUI  verysad.gif  blush2.gif
tai va tokios mano naujienos  doh.gif

Laikysiu uz tave kumsciukus mergyt, tikrai sis kartas turi buti sekmingas, labai tuo tikiu 4u.gif lauksim penktadienio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 12 05, 10:31)
Laikysiu uz tave kumsciukus mergyt, tikrai sis kartas turi buti sekmingas, labai tuo tikiu 4u.gif lauksim penktadienio thumbup.gif


na tikiuosi, kad tie du maziukai foliukai isliks iki pektadienio, labai laukiu penktadienio dbr jau blush2.gif ax.gif

treciad MB suleis overtili, tai isbandysiu NT, kad pamatyciau kaip atrodo II riebus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 05 gruodžio 2011 - 09:41
Mergytes, labai aciu uz patarimus. Taip ir padariau - geriu namie arbatytes, i komandiruote issiunciau kolege, o pati iki treciadienio biuleteni pasiemiau, tiesiog pagalvojau, kad nezinau kaip save uzgrauzciau jeigu del darbu kas nors zirniukui nutiktu.

Diana, laikau kumsciukus uz tavo folius. Tikiu tikiu, kad viskas bus gerai.
Samira, linkiu to kaledinio stebuklo, kaip ir kitoms mergaitems, kurios gruodi startuoja - kad galetu iui namuciai i nestukiu namucius issikraustyti.
Glamour - uznaturalu stebukla. Manau, kad labai svarbu ir tiketi, kad pasiseks - prideda sekmes tikrai.
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2011 12 04, 20:55)

Pykstu ant saves, kad persalau - kaip taip galejo atsitikti. Gal jau organizmas maziau atsparus.
Mergaites, ar galit ka nors patart? Ka jus darytumet?


o aš peršalus gerčiau influcidą. O jei tapčiau nėščia, per tas gripo epidemijas ir virusų pikus gerčiau jį profilaktiškai. Jau tariausi su gydytoja dėl to, ji pritarė, nes apsisaugot man bent jau nepavyksta, vis ką nors pasigaunu, o tas vaistas man veikia tikrai labai greitai ir gerai. jis homeopatinis
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 05, 08:12)
jungiuosi į šį durnių klubą.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kaip taikliai biggrin.gif

Atsakyti