Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

Na va, mano 5 ir paskutinis IUI suplanuotas ketvirtadieniui. Net jei tai ir yra pinigų švaistymas, raminu save tuom, kad darau viską, kas nuo manęs priklauso, kad prisikviečiau savo leliuką.


QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 05, 13:36)
o aš peršalus gerčiau influcidą. O jei tapčiau nėščia, per tas gripo epidemijas ir virusų pikus gerčiau jį profilaktiškai. Jau tariausi su gydytoja dėl to, ji pritarė, nes apsisaugot man bent jau nepavyksta, vis ką nors pasigaunu, o tas vaistas man veikia tikrai labai greitai ir gerai. jis homeopatinis


Influcidas tikrai gėris. Aš taip pat rekomenduoju. thumbup.gif
Atsakyti
sm bludija trecoa diena ir neleidzia komentuoti ir mano postu nededa. laba diena, visoms sekmes su IUI smile.gif Stebuklai jus aplankys butinai!
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2011 12 05, 13:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Kaip taikliai biggrin.gif


o kaip kitaip pavadinti doh.gif nieko daugiau nelieka šį ciklą, tik viltis natūr. galvojau, kad šis ciklas bus kaip prieš tai trumputis, 29 dienos, ir dar šį mėn nueisiu į BAK'ą ir planuosiu IUI, bet gavosi kaip visada - še tau O 23 CD, kitas ciklas tik po 2 sav, paskui mmm , paskui šventės, žodžiu, ir vėl viskas nusitęsia. gerai, kad Maidenana prišnekino OT pasidaryt, o tai po savaitės jau bučiau prisisvaigus, kad mmm dėl nestuke.gif vėluoja.

gal "kažkas" nenori, kad IUI daryčiaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 gruodžio 2011 - 14:34
QUOTE(zuzla @ 2011 12 05, 15:15)
o kaip kitaip pavadinti doh.gif nieko daugiau nelieka šį ciklą, tik viltis natūr. galvojau, kad šis ciklas bus kaip prieš tai trumputis, 29 dienos, ir dar šį mėn nueisiu į BAK'ą ir planuosiu IUI, bet gavosi kaip visada - še tau O 23 CD, kitas ciklas tik po 2 sav, paskui mmm , paskui šventės, žodžiu, ir vėl viskas nusitęsia. gerai, kad Maidenana prišnekino OT pasidaryt, o tai po savaitės jau bučiau prisisvaigus, kad mmm dėl nestuke.gif vėluoja.

gal "kažkas" nenori, kad IUI daryčiaus g.gif

nu tipo, tavo vienintelis IUI bus sekmingas, tai vaikas renkasi menesi sau..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 05, 15:04)
nu tipo, tavo vienintelis IUI bus sekmingas, tai vaikas renkasi menesi sau..


aha, tipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 gruodžio 2011 - 15:58
QUOTE(Samira @ 2011 12 05, 14:23)
Na va, mano 5 ir paskutinis IUI suplanuotas ketvirtadieniui. Net jei tai ir yra pinigų švaistymas, raminu save tuom, kad darau viską, kas nuo manęs priklauso, kad prisikviečiau savo leliuką.


Aisku, kad darai viska - nuo nieko nedarymo turbut stogas nuvaziuotu.
Saunuoles visos, kurios tiek daug del nestuke.gif darot. Juk turi pasisekti.
Atsakyti
sis menuo ypatingai stebuklingas ir mums turi pavykti, reikia tuo labai tiket ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 05, 16:30)
aha, tipo.

nu blem, kad nors tipo... zinai, alia, niekas be priezasties nevyksta.. nu tipo - priezastis. A, by the way, OT buna teigiamas esant nestumui. O kiek laiko pas tave OT teigiamas? Kad nebepirma diena, ka... Gal nelemtas tau tas IUI.. ir taip apseisi. Juk su TTH ir PRL prisidirbai..
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2011 12 05, 16:57)
sis menuo ypatingai stebuklingas ir mums turi pavykti, reikia tuo labai tiket  ax.gif  blush2.gif

kuo stebuklingas?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 05, 16:18)
A, by the way, OT buna teigiamas esant nestumui

O kiek laiko pas tave OT teigiamas?


vat ir aš norėjau klausti, ką jis rodo nestuke.gif 'ems g.gif

žinok, aš tik tada, penktadienį ir dariau, daugiau nedariau. bet kokiu atveju, tada buvo 20 CD, per anksti nestuke.gif rodyt
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 05, 17:24)
nu blem, kad nors tipo... zinai, alia, niekas be priezasties nevyksta.. nu tipo - priezastis. A, by the way, OT buna teigiamas esant nestumui. O kiek laiko pas tave OT teigiamas? Kad nebepirma diena, ka... Gal nelemtas tau tas IUI.. ir taip apseisi. Juk su TTH ir PRL prisidirbai..
Papildyta:

kuo stebuklingas?

Kaledos - stebuklu metas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 05, 17:29)
vat ir aš norėjau klausti, ką jis rodo nestuke.gif 'ems g.gif


as dariau OT kai NT rode II del idomumo, parode dvi ryskias juosteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 12 05, 16:39)
as dariau OT kai NT rode II del idomumo, parode dvi ryskias juosteles smile.gif


na, pasidarysiu aš tą OT namo grįžus, bet nelabai tikiu. ko tada tą kiaušidę man vakar maudė? ne, O vakar buvo.

tai čia tipo su OT gali du zuikius vienu šūviu g.gif tai NT nereikia pirkt.
Papildyta:
QUOTE(orchideja88 @ 2011 12 05, 16:31)
Kaledos - stebuklu metas smile.gif


aha, šitą prieš du metus girdėjau iš savo ginės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 gruodžio 2011 - 16:51