Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(zuzla @ 2011 12 06, 13:36)
apie ką galvojam, tą ir sapnuojam smile.gif


tai jau tikrai, ir trokstam ir be paliovos galvojam thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,

nu neduoda man SM nei posto parasyti, nei ka.

Zuzla, nu ka, viltim gyvos, ka. Po savaites laukiame daug IIIIIII. Tiesa, as irgi sapnavau teigiamus testus, bet cia jau kvakt galvai, gydytis reikia biggrin.gif Nekreipiu demesio
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2011 12 05, 22:24)
Ačiū visoms, kantriai atsakinėjančioms į klausimus statistikai  4u.gif

Mergaitės, kurios nedalyvaujat pokalbiuose, bet galėtumėt atsakyti į klausimus - parašykite man AŽ  ax.gif Ačiū ir jums  4u.gif



O gal ir vėl galėtum pasiimti vedimą darančių statistiką? Taip įdomu kartais pažiūrėt, o Olialia gal negali, o be to jai ir neaktualu, kaip? smile.gif Vis norisi užmesti akį, reikia labai toli ieškot tos statistikos...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 06, 14:19)
Laba diena,

nu neduoda man SM nei posto parasyti, nei ka.

Zuzla, nu ka, viltim gyvos, ka. Po savaites laukiame daug IIIIIII. Tiesa, as irgi sapnavau teigiamus testus, bet cia jau kvakt galvai, gydytis reikia biggrin.gif Nekreipiu demesio



Sveikos mergaites 4u.gif Ar matet pirma sniega jau siandien? smile.gif Maidenana, ar gali pasakyti, man atrodo kazkur skaiciau, rasei del sono skausmo, kad gali buti del cistu arba geltonkunio?? kaip ten su juo? gali parasyti 4u.gif ???
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 06, 13:36)
O gal ir vėl galėtum pasiimti vedimą darančių statistiką? Taip įdomu kartais pažiūrėt, o Olialia gal negali, o be to jai ir neaktualu, kaip? smile.gif Vis norisi užmesti akį, reikia labai toli ieškot tos statistikos...

Galiu, tik ar olialia nebus prieš blush2.gif
Vėl ji prapuolė, vėl neramu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 06 gruodžio 2011 - 13:58
QUOTE(maika @ 2011 12 06, 15:55)
Galiu, tik ar olialia nebus prieš  blush2.gif
Vėl ji prapuolė, vėl neramu  g.gif

Ačiū smile.gif Nu ko čia prieš.. Nemanau smile.gif Gi čia darbas, o ne malonumas..
O tu pati IUI nesidarai? Kiek čia užsibūsi įdomu smile.gif

Dėl šono skausmo man irgi įdomu, dažnai skauda dešinį šoną, pamaudžia, praeina. Atsiranda intensyviau prieš mm.. Bet tik dešinį. Cistas gi žiūri ir žiūri, nieko neranda, ar gali jų nematyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenusivylusi: 06 gruodžio 2011 - 14:23
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 06, 15:21)
Ačiū smile.gif Nu ko čia prieš.. Nemanau smile.gif Gi čia darbas, o ne malonumas..
O tu pati IUI nesidarai? Kiek čia užsibūsi įdomu smile.gif

Dėl šono skausmo man irgi įdomu, dažnai skauda dešinį šoną, pamaudžia, praeina. Atsiranda intensyviau prieš mm.. Bet tik dešinį. Cistas gi žiūri ir žiūri, nieko neranda, ar gali jų nematyti?



Manau kad jei tikrina po mm ir specas normalus tikrai matytu cistas..
Man lyg sakydavo kad is dalies su endo gal susije, nu bet grynai atsakymo taip ir neturiu..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 06, 13:19)
Zuzla, nu ka, viltim gyvos, ka. Po savaites laukiame daug IIIIIII. Tiesa, as irgi sapnavau teigiamus testus, bet cia jau kvakt galvai, gydytis reikia biggrin.gif Nekreipiu demesio


aha, viltis tik ir lieka. laringitą pasigavau. viskas per tą darbą ir stresą, imunitetas nusilpo, nes niekur aš neperšalau ir aplink niekas neserga cool.gif ir jei šį ciklą pasiseks, pradėsiu tele loto pirkt lotuliukas.gif
dar šian pagalvojau, kad neatsimenu savo II mastau.gif buvo juk, o neatsimenu.
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 06, 14:21)
Ačiū smile.gif Nu ko čia prieš.. Nemanau smile.gif Gi čia darbas, o ne malonumas..
O tu pati IUI nesidarai? Kiek čia užsibūsi įdomu smile.gif

Visada prašom ax.gif
Dar nesidarau, dar vis tvarkausi kitas bėdas verysad.gif
Atsakyti
ir mane i sarasiuka piimkit blush2.gif vakar apturejau 4IUI, jeigu si syki nepasiseks, kita cikla daryim laporoskopija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shyva @ 2011 12 06, 22:13)
ir mane i sarasiuka piimkit  blush2.gif vakar apturejau 4IUI, jeigu si syki nepasiseks, kita cikla  daryim laporoskopija doh.gif


Laikom kumstukus, kad nereiktu laporoskopijos.
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2011 12 06, 14:55)
Galiu, tik ar olialia nebus prieš  blush2.gif
Vėl ji prapuolė, vėl neramu  g.gif


is kitos forumietes pasisakymu kitoje temoje,
itariu, kad ji ligoninej ilsisi. Daugiau nieko nežinau mastau.gif Laikom kumštukus už jos ir pilvinuko sveikatytę
Atsakyti