Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

Labas rytas mergytes 4u.gif

QUOTE(shyva @ 2011 12 06, 22:13)
ir mane i sarasiuka piimkit  blush2.gif vakar apturejau 4IUI, jeigu si syki nepasiseks, kita cikla  daryim laporoskopija doh.gif


kantriu tau dvieju savaiteliu, ir tikekimes kad stebuklas ivyks wub.gif , o kaip procedura praejo, kirk foliu turejai, kaip vyro turtas po atplovimo? g.gif


olialia
, laikau uz tave kumstukus, kad viskas gerai butu 4u.gif , laukiam sugristant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shyva @ 2011 12 06, 22:13)
ir mane i sarasiuka piimkit  blush2.gif vakar apturejau 4IUI, jeigu si syki nepasiseks, kita cikla  daryim laporoskopija doh.gif


Linkiu, kad LP neprireiktų. 4u.gif
Atsakyti
kaip tylu cia siandien ax.gif , na o man sen MB suleis overtili, ir galesiu zaisti zaidima, NT gadinimo su II lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 12 07, 13:31)
kaip tylu cia siandien ax.gif , na o man sen MB suleis overtili, ir galesiu zaisti zaidima, NT gadinimo su II  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



as siandien irgi neatsilaikiau ir pazaidziau su testuku blush2.gif . Dar tik 8 dienos po ovitrelio suleidimo tai turbut vaiduoklis nuo jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinux @ 2011 12 07, 16:48)
as siandien irgi neatsilaikiau ir pazaidziau su testuku blush2.gif . Dar tik 8 dienos po ovitrelio suleidimo tai turbut vaiduoklis nuo jo g.gif



ar ryskus vaiduoklis ? ax.gif , o vertilis laikosi 10 dienu nuo suleidimu, tai manau dar jo poveiki matai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 12 07, 16:58)
ar ryskus vaiduoklis ? ax.gif , o vertilis laikosi 10 dienu nuo suleidimu, tai manau dar jo poveiki matai  lotuliukas.gif



vaiduoklis nelabai ryskus, ale vistiek labai graziai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2011 12 06, 14:50)
Sveikos mergaites 4u.gif  Ar matet pirma sniega jau siandien? smile.gif Maidenana, ar gali pasakyti, man atrodo kazkur skaiciau, rasei del sono skausmo, kad gali buti del cistu arba geltonkunio?? kaip ten su juo? gali parasyti  4u.gif ???
Aga, tuoj paieskosiu. kai surasiu - ikelsiu.


QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 06, 15:21)
Dėl šono skausmo man irgi įdomu, dažnai skauda dešinį šoną, pamaudžia, praeina. Atsiranda intensyviau prieš mm.. Bet tik dešinį. Cistas gi žiūri ir žiūri, nieko neranda, ar gali jų nematyti?
Man irgi visada desini skauda, tai kaip nestumo pozymiams tai nepriskiriamas sis jutimas.


QUOTE(zuzla @ 2011 12 06, 16:23)
aha, viltis tik ir lieka. laringitą pasigavau. viskas per tą darbą ir stresą, imunitetas nusilpo, nes niekur aš neperšalau ir aplink niekas neserga cool.gif ir jei šį ciklą pasiseks, pradėsiu tele loto pirkt lotuliukas.gif
dar šian pagalvojau, kad neatsimenu savo II mastau.gif buvo juk, o neatsimenu.
ir as laringitininke...


QUOTE(shyva @ 2011 12 06, 22:13)
ir mane i sarasiuka piimkit  blush2.gif vakar apturejau 4IUI, jeigu si syki nepasiseks, kita cikla  daryim laporoskopija doh.gif
zinai ka, jeigu si cikla nepasiseks, kas mazai tiketina tokiu stebuklu metu, tai po LP visos pastoja. Tai kad - maximum pora menesiuku nenescia pavaiksciuosi ir viskas. Todel, jeigu netycia per D klaida nepsisektu sis ciklas, tai po LP butinai bus II.


QUOTE(Alinux @ 2011 12 07, 16:48)
as siandien irgi neatsilaikiau ir pazaidziau su testuku blush2.gif . Dar tik 8 dienos po ovitrelio suleidimo tai turbut vaiduoklis nuo jo g.gif
jo, dar nuo jo, tikriausiai. Matai, as kai zaidziau, as dariau du kontrolinius testus - viena 4 valandas po Ovitrelle suleidimo, o kita - 9 DPI. Tai pirmas buvo teigiamas, o 9 dpi neigiamas. Su riebiu I ir jokiu uzuominu i vaiduokli. Tai vat, priejau isvados, kad butent mano porganizmas Ovitrelle atsikrato jau 9 dpi, arba 10 dps (diena po suleidimo). Na, kaip pagal vadoveli ir visas instrukcijas laugh.gif
Atsakyti
Meskos, neberandu as tu paaiskinimu del kairiojo sono. Zodziu - neikreipk i ji demesio, vienom nestuma reiskia, kitoms - cistas.. Cia kaip jau iseis.
Atsakyti
Maidenana, po kiek laiko jau po suleidimo overtilio NT rodo II? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 12 07, 18:05)
Maidenana, po kiek laiko jau po suleidimo overtilio NT rodo II?  lotuliukas.gif

Kai reikejo suleisti 6 vakaro, 10 vakaro jau buvo II laugh.gif

Tiesa, ka radau... g.gif

Chorioninis gonadotropinas stimuliuoja androgenų sintezę folikulų apvalkalų ląstelėse. Jeigu chorioninis gonadotropinas (ovidrel, ovitrelle, pregnyl ir pan.) paskiriamas kol preovuliacinis folikulas dar pakankamai nesubrendęs, folikuluose ima vyrauti androgeninė terpė, sutrinka estrogenų gamyba bei FSH ir LH receptorių gamyba. Tai blokuoja ovuliaciją ir sukelia folikulų atreziją. Ovuliacijos stimuliacijai chorioninio gonadotropino skyrimas pateisinamas tik tada, kai kiaušidėse yra preovuliacinis folikulas. Jį galima diagnozuoti echoskopiškai. Tokiu atveju chorioninis gonadotropinas skiriamas vienkartine didele doze, o ovuliacija įvyksta po 12-38 val. Mažos dozės yra neefektyvios (9, 13, 16). g.gif g.gif

“Seksas pagal grafiką”- bandymas turėti lytinius santykius tik “vaisingomis dienomis”. Anksčiau klaidingai manyta, kad susilaikymas ir retesni lytiniai santykiai gali pagerinti spermos kokybę. “Seksas pagal grafiką” bei vaisingų dienų skaičiavimas sukelia nereikalingą emocinę bei partnerių tarpusavio santykių įtampą, gali sumažinti lytinių santykių dažnumą ir mažina pastojimo tikimybę. Tyrimais įrodyta, kad didžiausia tikimybė pastoti, kai lytiniai santykiai vyksta ne rečiau kaip kas 2-3 dienos

Spermos-gimdos kaklelio gleivių sąveikos mėginiai (Simso-Hunerio ir pan.) bei antikūnių prieš spermą tyrimai nenaudotini, nes nėra patikimų duomenų apie jų įtaką vaisingumui

Pastojimo atidėjimas po hormoninės kontracepcijos vartojimo, siekiant, kad „organizmas išsivalytų“ yra klaidinga taktika, kadangi nėra jokių patikimų mokslinių įrodymų, kad hormoninei kontracepcijai vartojami lytiniai hormonai turėtų kokią nors neigiamą įtaką būsimam vaisingumui bei būsimų vaikų sveikatai. Priešingai - hormoninės kontracepcijos (tablečių, pleistrų, hormoninių gimdinių spiralų, makštinių žiedų, injekcijų) vartojimas gali sumažinti nevaisingumo riziką (14, 22), bei padidinti pastojimo tikimybę daliai moterų su menstruacinio ciklo sutrikimais iš karto po to, kai pranyksta jų kontraceptinis poveikis, todėl joms yra didesni šansai pastoti per pirmuosius kelis mėnesius po hormoninės kontracepcijos vartojimo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 07 gruodžio 2011 - 17:26
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 07, 18:16)
Kai reikejo suleisti 6 vakaro, 10 vakaro jau buvo II laugh.gif

Tiesa, ka radau...  g.gif

Chorioninis gonadotropinas stimuliuoja androgenų sintezę folikulų apvalkalų ląstelėse. Jeigu chorioninis gonadotropinas (ovidrel, ovitrelle, pregnyl  ir pan.) paskiriamas kol preovuliacinis folikulas dar pakankamai nesubrendęs, folikuluose ima vyrauti androgeninė terpė, sutrinka estrogenų gamyba bei FSH ir LH receptorių gamyba. Tai blokuoja ovuliaciją ir sukelia folikulų atreziją. Ovuliacijos stimuliacijai chorioninio gonadotropino skyrimas pateisinamas tik tada, kai kiaušidėse yra preovuliacinis folikulas. Jį galima diagnozuoti echoskopiškai. Tokiu atveju chorioninis gonadotropinas skiriamas vienkartine didele doze, o ovuliacija įvyksta po 12-38 val. Mažos dozės yra neefektyvios (9, 13, 16).  g.gif  g.gif






hmmm g.gif susimasciau dbr unsure.gif , juk as sen leisiuos overtil tam kad susprogdinti dicki foli ir kad liktu tik tie du mazesni, tai net abejot pradejau kad tie mazieji liks doh.gif , kai pagalvoji, ir kodel kitoms mergaitems iskart pavyksta pastoti be jokiu problemu, o va mum pilna visokiu.. g.gif , ir kodel......
na kadangi man 21 val susileisti reikia, tai NT pagadinsiu rytoj ryte tik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 12 07, 18:49)
na kadangi man 21 val susileisti reikia, tai NT pagadinsiu rytoj ryte tik  lotuliukas.gif


nu vat nesuprantu tos testu gadinimo manijos schmoll.gif
nu ir kam taip ziauriai palaikyt testu gamintojus g.gif

bet tai tau idomiai su tais foliais si cikla unsure.gif
Atsakyti