Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė/ psoriazė- 2 dalis

NA , aš su "dovanėle" apie 13 m. kartu.
dabar tai gydau dieta, odos drėkinimu, medetkų tepalu ir "Dermovate", dar tiesa soliariumu.

o man įdomu kaip prižiūrite savo odytę? dušo žėlės, aliejai į vonią, druskos, kremukai kokie?????????

šampūnai, balzamai???? mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 03 24, 22:07)
psoriaten nebandžiau, bet ir nenorėčiau bandyt, kol nepagimdysiu blush2.gif aš natūralumo šalininkė, tad nenoriu, kad vaikiukas gautų vaistų.


nu nežinau, kaip pasakytų mano viena gydytoja - nervai daugiau kenkia negu tokie vaistai tavo leliukui cool.gif

QUOTE(kleopatra25 @ 2006 03 30, 13:01)
NA , aš su "dovanėle" apie 13 m. kartu.
dabar tai gydau dieta, odos drėkinimu, medetkų tepalu ir "Dermovate", dar tiesa soliariumu.

  o man įdomu kaip prižiūrite savo odytę? dušo žėlės, aliejai į vonią, druskos, kremukai kokie?????????

šampūnai, balzamai????  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Aš tai vis pavalau organizmą, geriu vitaminus B stiprius, ir tepuosi psoriatenu, po dušo išsitpu riebiai visą kūną avižų pieneliu be priedų iš "Avon", superinis daiktas,visai neerzina odos, ją drėkina smile.gif Dar naudoju karts nuo karto druskas į vonią ax.gif


Nu žinokit mes apakę blink.gif Mano tėvukas, sirgęs šia liga keliolika metų sunkiausia forma beveik, (t.y. be žvynų buvo tik plaštakos i veidas doh.gif ), smarkiai susirgo skrandžio liga, gerą savaitę skrandis nepriėmė Jokio maisto, grė tik vandenį ir tą vemdavo unsure.gif Po savaitės vos šoko negavo apsižiūrėjęs kūną - nugi neliko žvynų unsure.gif Kaip čia taip įdomu g.gif Ir kas keisčiausia,neatsinaujina, pasidarė lygi oda per mėnesį blink.gif

Sako būna tokių panašių atvejų unsure.gif Va kad ir ta bobulė, kur tik smėlį ėda, pasirodo vėžį išsigydė nieko neėsdama, atseit numirė badu vėžys,negalėdamas daugintis iš maisto medžiagų mastau.gif

Nu ir būna stebuklų unsure.gif
Atsakyti
Nu žinokit mes apakę blink.gif Mano tėvukas, sirgęs šia liga keliolika metų sunkiausia forma beveik, (t.y. be žvynų buvo tik plaštakos i veidas doh.gif ), smarkiai susirgo skrandžio liga, gerą savaitę skrandis nepriėmė Jokio maisto, grė tik vandenį ir tą vemdavo unsure.gif Po savaitės vos šoko negavo apsižiūrėjęs kūną - nugi neliko žvynų unsure.gif Kaip čia taip įdomu g.gif Ir kas keisčiausia,neatsinaujina, pasidarė lygi oda per mėnesį blink.gif

prisimenu labai seniai mačiau laidą kai sveikuolė kažkokia badavimu žvynelinę išsisgydė.. tai čia panašiai tavo tėvukui ir gavos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 03 31, 10:41)
prisimenu labai seniai mačiau laidą kai sveikuolė kažkokia badavimu žvynelinę išsisgydė.. tai čia panašiai tavo tėvukui ir gavos  thumbup.gif  thumbup.gif


nu bet kaip įdomu ir keista unsure.gif Įdomu kaip tai paiškintų kokie nors mokslininkai g.gif Gal visgi badas - vienintelis išgijimo būdas? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
As tai zvyneline sergu apie 15 meteliu. Mazdaug prie 10 metu prisidejo ir baltme. Viena grazia vasara per daug saules gavau Palangoje. Atsirado viena raudona deme, pskui ji pabalo, o paskui ju radosi vis daugiau ir daugiau. Praeita vasara ant ranku dar padvigubejo, nors stengiausi dienos metu, kai saule sviecia net nosies nekisti i lauka, bet kur ten isissaugosi. Daktarai pas kuriuos lankiausi choru tvirtina, kad cia visam gyvenimui tai geriau nekvarsinti sau galvos. protest.gif Zvynelinei reikia saules, baltmei ji kenkia, tai gaunasi nei sis nei tas wub.gif
Del gydymo zuvelemis, tai per google.lt galima rasti pakankamai daug info, pvz
http://www.sinelite.lt/2.htm
Bet mane paziurejus i kainas siurpas nupurto wacko.gif tai gal geriau paieskoti pigesniu budu, o jei zinai kad pilnai neisgydys, tai ar apsimoka i bala mesti tokius pinigus? Manau tik tuo atveju, jei liga smarkiai isplitusi.
O kas liecia badavima, tai zmones nuo senu laiku badaudavo ir manau sveikesni buvo, tik jei nori tai isbandyti, reikia perskaityti kokia rimtesne knygute, kad zinoti, kaip ji pradeti ir kaip baigus badavima pradeti normaliai maitintis, nes kitaip galima sveikata galutinai sugadinti arba dar blogiau...
Dar vienas is gydymo budu minimas, tai Su Dzok. Bandziau, bet tam reikia daugybes laiko, noro, uzsispyrimo. Taigi man kantrybes uzteko tik menesiui pagerejimas lyg ir buvo, bet nezymus. Gal labiau tinka gydyti skaudancia galva, koki sanari, bet liga kuri apima didesni plota manau nelabai. Bet ir ten yra budu gydyti tokiom ligom, taciau velgi reiketu kreiptis i zmogu, kuris tai praktikuoja ilgesni laika, kadangi savo jegomis manau norima rezultata sunku pasiekti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuska: 02 balandžio 2006 - 12:02
QUOTE(agniuska @ 2006 04 02, 12:01)
Mazdaug prie 10 metu prisidejo ir baltme.


Del gydymo zuvelemis, tai per google.lt galima rasti pakankamai daug info, pvz
http://www.sinelite.lt/2.htm
Bet mane paziurejus i kainas siurpas nupurto  wacko.gif  tai gal geriau paieskoti pigesniu budu, o jei zinai kad pilnai neisgydys, tai ar apsimoka i bala mesti tokius pinigus? Manau tik tuo atveju, jei liga smarkiai isplitusi.


Man tai pajūry pabuvus per vieną vasarą didelis žvynelių plotas išnyko, liko balta dėmė, kurios spalva per metus susilygino su viso kūno spalva, ir sąžiningai pasakysiu - nebeatsimenu tikslios vietos kur buvo žvynai blush2.gif Iš pradžių irgi galvojau,kad liks balti lopiniai unsure.gif

Tikrai užjaučiu dėl baltmės unsure.gif

Turkijoje gydymas žuvytėmis ničnieko nekainuoja cool.gif Tereikia sumos kelionei pirmyn atgal, maisto ir susimokėti už nakvynę, o tie baseiniukai su žuvelėm prieinami bet kam, net ir vargšams smile.gif Tik vat mąstau,kad pragyvenimas nepigus gautųsi, nes reikia irgi apie porą savaičių ten praleisti ( po keletą valandų vandenyje per dieną unsure.gif ). Susipažinau su vienu turku, tai buvo papasakojęs apie tai, siūlė gauti ir nuolaidą viešbutyje biggrin.gif
Ir Lietuvos ryte berods kažkada apie tai rašė mastau.gif


kas tas Su Džok įdomu, girdėtas, bet neteko gilintis apie tai blush2.gif einu google perversiu rolleyes.gif
Atsakyti
Buvo metas, kad ši liga buvo apėmusi apie 80 proc., mano kūno, o dabar pabertos alkūnės ir keliai ir tai nedaug. Didelę reikšmę turėjo gyvenimo būdas t.y. pastovi nervinė įtampa , miego stoka, mityba. Su amžiumi kitaip pradedi žiūrėti į gyvenimą, išmoksti į smulkmenas nekreipyti dėmesio, pradedi save saugoti. Būtina atsisakyti rūkymo (nebuvau rūkorė, tai darydavau retkarčiais, dėl kompanijos), o kas liečia alkoholį, nesu apstinentė, paragauju brendžiuko, vyno, bet normuotai. Mėgstu gana aštrų maistą, pasigardžiuoju retkarčiais ,su saiku. Badauti nebandžiau.
Maudausi tik po dušu, kūno priežiūrai naudoju vaikišką aliejuką arba Eucerino pienelį. Vasaros saulytė geriausias draugas.
Atsakyti
o žinojote, kad kremas - geriau nei pienelis? rolleyes.gif Mums klinikose praeitą savaitę pasakė gydytoja.. Atseit pienelio sudėtyje daugiau vandens, džiūdamas jis labiau sausina odą, kremas - riebina mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą, teko pačiai pastebėti, kad pienelis ypatingo efekto neteikia. Gal ką nors geresnio bandėte viso kūno priežiūrai umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivaida @ 2006 04 02, 16:42)
Ačiū už patarimą, teko pačiai pastebėti, kad pienelis ypatingo efekto neteikia. Gal ką nors geresnio bandėte viso kūno priežiūrai umn.gif



vaikiškas aliejukas kūnui thumbup.gif dar- man padeda - išsitepi riebiai "Basaliu" ir apsivynioji maistine plėvele - po to labai oda suminkštėjus tose vietose ir tokia pamaitinta. Aš taip darau net jei labai pablogėja tai vistiek pirma taip padarau o tik po to "Dermovat" ( pvz. visa diena būnu "Basaliu" išsitepus, o vakare jau vaistukais, kuriuos stengiuosi kuo rečiau naudot).

o kaip jūs prižiūrite, ar prižiūrite odą kai žvynai būna išnykę?? ax.gif

o ką galvos odytei naudojat? šampūnai, balzamai????


ai, dar prisiminiau iš liaudiškų būdų- selenų vonios. 1kg. selenų nuoviro supini į vonia ir guli apie 10min. reik apie 10 tokių vonių. Bandžiau kažkada net neprisimenu ar padėjo, gal kažkiek verysad.gif bet labai jau daug terlionės doh.gif




Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 04 03, 11:16)
dar- man padeda - išsitepi riebiai "Basaliu"
  o kaip jūs prižiūrite, ar prižiūrite odą kai žvynai būna išnykę??  ax.gif
 
o ką galvos odytei naudojat? šampūnai, balzamai????
ai, dar prisiminiau iš liaudiškų būdų- selenų vonios. 1kg. selenų nuoviro supini į vonia ir guli apie 10min. reik apie 10 tokių vonių.


Man alergologė patarė Bazalį pirkti thumbup.gif nebrangus, gaminamas bent jau Kaune tai klinikose, kituose miestuose nežinau kur blush2.gif

Man žvynai visiškai nebuvo dingę schmoll.gif todėl priežiūra įprasta ax.gif

Galvos oda graži, tai irgi įprastais šampūnais plaunu smile.gif

O ta vonia gal ne sėlenų, o sėmenų? mirksiukas.gif Sėlenos - tai kviečių lukšteliai tokie smulkūs, o sėmenys tai lipnios ir jų nuoviras pilamas į vonias unsure.gif Gal ir tos, ir tos tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2006 04 03, 18:43)

Man alergologė patarė Bazalį pirkti thumbup.gif nebrangus, gaminamas bent jau Kaune tai klinikose, kituose miestuose nežinau kur blush2.gif

Man žvynai visiškai nebuvo dingę schmoll.gif todėl priežiūra įprasta ax.gif

Galvos oda graži, tai irgi įprastais šampūnais plaunu smile.gif

O ta vonia gal ne sėlenų, o sėmenų? mirksiukas.gif Sėlenos - tai kviečių lukšteliai tokie smulkūs, o sėmenys tai lipnios ir jų nuoviras pilamas į vonias  unsure.gif Gal ir tos, ir tos tinka biggrin.gif




ne schmoll.gif vonia- kviečių sėlenų - paverdi api 10 min, nukoši ir supili.

o tai tau nebūna, kad toj vietoj kur būna žvynas, jis išnyksta ( aišku, ne ilgam verysad.gif verysad.gif ) ir liek atokia balta dėmelė??? tai kaip tą dėmelę prižiūrėt, kad kuo ilgiau neatsirastų žvynas.. doh.gif



Atsakyti