Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė/ psoriazė- 2 dalis

Sveikos mergaitės, priimkite ir mane į savo draugiją mirksiukas.gif
aš visą laiką gėdinausi tos prakeiktos ligos, bet paskaičiusi jūsų šaunius pokalbius nusprendžiau kad reikia bendrauti su likimo draugais ir tada ne viskas gyvenime atrodys taip beviltiška...buvau jau "nurašiusi" save, nes maniau kad tokie žmonės niekam nereikalingi ir t.t. Pasirodo, sergantieji šia liga, kurios net pavadinimo nesinori ištarti, gali būti laimingi, turėti šeimas, nebijo susilaukti vaikų...
Džiaugiuosi, kad suradau šita foruma... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 04 04, 09:38)
ne  schmoll.gif  vonia- kviečių sėlenų - paverdi api 10 min, nukoši ir supili.

o tai tau nebūna, kad toj vietoj kur būna žvynas, jis išnyksta ( aišku, ne ilgam  verysad.gif  verysad.gif ) ir liek atokia balta dėmelė??? tai kaip tą dėmelę prižiūrėt, kad kuo ilgiau neatsirastų žvynas..  doh.gif


aaa,aišku, vadinasi dvi vonios yra gerai - sėmenų ir sėlenų thumbup.gif

Būdavo seniau man taip, turėjau didžiulį plotą ant blauzdos doh.gif bijojau nešioti sijonus, nes žvilgsnių neatsigindavau cool.gif Bet vieną vasarą pasideginus gerai išnyko žvynai ax.gif ir vietoj jų liko dėmės, kurios išnyko savaime, tai kaip ir specialios priežiūros nebuvo - saulė,saulė,saulė, žinoma išsitepus kremais su filtru smile.gif

O ant alkūnių niekaip nedingsta, matyt trintis savo daro g.gif

QUOTE(Austeja9 @ 2006 04 04, 10:34)
Sveikos mergaitės, priimkite ir mane į savo draugiją  mirksiukas.gif

thumbup.gif sveikutė 4u.gif
papasakok, kiek laiko turi šitą grožį biggrin.gif kaip bandai kovoti su juo ir t.t. mirksiukas.gif Mes čia bandom susidraugauti su liga ir gudrumu ją įveikti biggrin.gif
Atsakyti
aš sergu apie 10 metelių, o pries 5m šita "laimė" sulindo į sąnariukus ir neleidžia man be vaistukų vaikščioti.... verysad.gif
Turbūt taip atsitiko, nes aš tos ligos labai labai nekenčiu ir pykstu schmoll.gif
Pasirodo su liga reikia susidraugauti ir bandyt įveikti ją gudrumu g.gif
Dabar turiu rūpestėlį - labai noriu susilaukt mažiuko, tik ...bijau, labai bijau....
taip ir lieka viskas mano svajonėse... nestuke.gif
Mergaitės, iš kur jūs semiatės stiprybės nebijoti turėti vaikų?Juk ši liga paveldima, kaip negeriant nuo skausmo vaistukų išbūti bent tuos 9 mėnesiukus?Pas mane galvelėj milijonas klausimų ir abejonių... Atvirai kalbant, suradusi šitą forumą, aš įgavau jėgų, vilties...Pasirodo, nėštumo metu kitoms net dingsta ši baisybė... Gal spjaut į visas savo baimes ir ....viskas bus gerai.

Na o gydausi vaistukais nuo skausmo ir "Dermovate"
Vakar nusipirkau jūsų siūlyto homeopatinio tepaliuko "Psoriaten" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austeja9 @ 2006 04 06, 08:26)
aš sergu apie 10 metelių, o pries 5m šita "laimė" sulindo į sąnariukus ir neleidžia man be vaistukų vaikščioti.... verysad.gif

Mergaitės, iš kur jūs semiatės stiprybės nebijoti turėti vaikų?Juk ši liga paveldima, kaip negeriant nuo skausmo vaistukų išbūti bent tuos 9 mėnesiukus?Pas mane galvelėj milijonas klausimų ir abejonių... Atvirai kalbant, suradusi šitą forumą, aš įgavau jėgų, vilties...Pasirodo, nėštumo metu kitoms net dingsta ši baisybė... Gal spjaut į visas savo baimes ir ....viskas bus gerai.


sveikutė darkart,
klausyk, o dideli plotai pas tave tų žvynelių? g.gif Matai,pas mane liko tik ant alkūnių, bet sąnarius skauda beveik visus blink.gif labiausiai kelių-alkūnių unsure.gif įdomu čia gali būti nuo žvynelinės? mastau.gif ja sergu jau 8metelius..

Tik pastojus, pradėjo reikalai tvarkytis, buvo su visam dingę žvynai per visą nėštumą, bet manau įtakos turėjo hormonų pasikeitimas ir saviįtaiga, kad negalima nervintis dėl bet ko, kad nepakenkti vaikeliui smile.gif

tikrai,spjauk į baimes 4u.gif biggrin.gif Aišku, liga paveldima(aš irgi iš tėvuko šitą grožį gavau..), bet manau jei jau dabar atsiranda visokios žuvytės,homeopatiniai tepalai, tai jei ir vaikai susirgs šia liga, gal jau bus atsiradę veiksmingesni kovojimo būdai prieš šitą baubą biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

o man sąnariai tai viskas- o.k. tai gi prašom čia manęs negasdinti, nes ko labiausiai ir bijau šitos ligos - problem su sąnariais mirksiukas.gif .

ai, dar - ką apie "linola" aliejų pasakysit?? gal pamėgint?
Atsakyti
Sveikutės, gaila, kad su Jumis galiu pabendrauti tik kas ketvirtą parą, toks darbo grafikas. Malonu, kad kuo daugiau panašaus likimo prisijungia ir išsako savo bėdeles mirksiukas.gif
Austeja9, nesisielok, viskas bus gerai, vyk visas blogąsias mintis, neleisk šiai ligai tavęs užvaldyti. Žvyneliai su manimi draugauja 24 metus, bet tai nereiškia, kad aš su jais susidraugavau... dry.gif . Džiaugiuosi, kad jie mane apleidžia, gal jau to stažo pakanka clap_1.gif Stengiuosi žvynelinės užimtus plotelius suploninti kol pasirodys saulė, nes surambėjusių spindulėliai neįveikia. Man pakanka dažno maudymosi po dušu, viso kūno ištepimo vaikišku aliejuku, o po to patepu tepaliuku Dermovate. Galva švari, anksčiau buvo keli židinukai, gaudavo dažnai chemijos,nes nuolat dažau plaukus, tepdavau skystu Daivonex. Jau metai laiko skauda kelio sąnarį, bet galvoju gal kokios ataugos... Susileidau B grupės vitaminus, savijauta geresnė, norisi kalnus nuversti showoff.gif
Manau sutiksit su manim, kad mums būtina laikytis sveikos mitybos, kuo daugiau troškinių, daržovių, blogus įpročius-šalin ir nereguoti į kitų pastabas mūsų adresu tease.gif
Atsakyti
[quote=Čili,2006 04 06, 09:48]
[color=deeppink][b]sveikutė darkart,
klausyk, o dideli plotai pas tave tų žvynelių? g.gif Matai,pas mane liko tik ant alkūnių, bet sąnarius skauda beveik visus blink.gif labiausiai kelių-alkūnių unsure.gif įdomu čia gali būti nuo žvynelinės? mastau.gif ja sergu jau 8metelius..

Žvynelių pas mane beveik nėra, na dėl to gyvent galima... bet su sąnariukais tikra bėda, vaikštau ir jaučiuosi kaip 90-metė senutė, o be dozės vaistukų neišlipu iš lovytės verysad.gif Klinikose suleido į kelią vaistukų, bet jokio poveikio....
O tau Čili nenoriu prognozuoti, bet tikrai gali būti kad nuo žvynelinės (fui koks bjaurus pavadinimas) skauda sąnariukus... verysad.gif
Bet, tu tik nenusimink ir nesinervink... 4u.gif
Žinai, turiu įtarimą, kad aš prisidirbau su šia liga - nemoku valdyti savo smegenėlių. Kitaip tariant nervinaus dėl ligos, ypač kai pamačiau ligoninėj kokia psoriazė gali būti, pykau ant viso pasaulio, ypač kai kas nors pasakydavo "tokia jauna, o jau nepaeini"...Kolkas dar man neišeina, bet aš bandau sau įteigti, kad aš valdau ligą, o ne ji mane... O tau patarčiau pagerti sąnariukus stiprinančių papildų ir nuolat juos mankštinti, tik aišku nepersistenk mirksiukas.gif
Papildyta:
Dėkui mergaitės už palaikymą... Negaliu atsidžiaugti, kad suradau jus, su tokia palaikymo komanda atrodo kalnus galėčiau nuversti group.gif
Atsakyti
[quote=Austeja9,2006 04 06, 13:54]
[quote=Čili,2006 04 06, 09:48]
[color=deeppink]sveikutė darkart,
klausyk, o dideli plotai pas tave tų žvynelių? g.gif Matai,pas mane liko tik ant alkūnių, bet sąnarius skauda beveik visus blink.gif labiausiai kelių-alkūnių unsure.gif įdomu čia gali būti nuo žvynelinės? mastau.gif ja sergu jau 8metelius..

Žvynelių pas mane beveik nėra, na dėl to gyvent galima... bet su sąnariukais tikra bėda, vaikštau ir jaučiuosi kaip 90-metė senutė, o be dozės vaistukų neišlipu iš lovytės verysad.gif Klinikose suleido į kelią vaistukų, bet jokio poveikio....
O tau Čili nenoriu prognozuoti, bet tikrai gali būti kad nuo žvynelinės (fui koks bjaurus pavadinimas) skauda sąnariukus... verysad.gif
Bet, tu tik nenusimink ir nesinervink... 4u.gif
Žinai, turiu įtarimą, kad aš prisidirbau su šia liga - nemoku valdyti savo smegenėlių. Kitaip tariant nervinaus dėl ligos, ypač kai pamačiau ligoninėj kokia psoriazė gali būti, pykau ant viso pasaulio, ypač kai kas nors pasakydavo "tokia jauna, o jau nepaeini"...Kolkas dar man neišeina, bet aš bandau sau įteigti, kad aš valdau ligą, o ne ji mane... O tau patarčiau pagerti sąnariukus stiprinančių papildų ir nuolat juos mankštinti, tik aišku nepersistenk mirksiukas.gif
[b]Papildyta:

Dėkui mergaitės už palaikymą... Negaliu atsidžiaugti, kad suradau jus, su tokia palaikymo komanda atrodo kalnus galėčiau nuversti group.gif
[/quote]


Sveikutė friends.gif Mano stažas jau 27metai bet sanariukai kol kas tfu tfu tfu blink.gif o ir bėrimai tai atsiranda tai išnyksta.Kelis metus iš eilės guldavausi 10 dienų į klinikas,tai šauniai paremontuodavo biggrin.gif bet tik keletui mėnesių,o po to ir vėl tas pats doh.gif Bet per tiek metų jau susigyvenau ir man jau dzin tongue.gif Okur tu Kaune gulėjai?
Atsakyti
QUOTE(Austeja9 @ 2006 04 06, 13:54)
O tau patarčiau pagerti sąnariukus stiprinančių papildų ir nuolat juos mankštinti, tik aišku nepersistenk  mirksiukas.gif

reiks jaučiu pagert kokio papildo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Incė @ 2006 04 06, 15:02)
Sveikutė friends.gif Mano stažas jau 27metai bet sanariukai kol kas tfu tfu tfu blink.gif  o ir bėrimai tai atsiranda tai išnyksta.Kelis metus iš eilės guldavausi 10 dienų į klinikas,tai šauniai paremontuodavo  biggrin.gif bet tik keletui mėnesių,o po to ir vėl tas pats doh.gif Bet per tiek metų jau susigyvenau ir man jau dzin tongue.gif Okur tu Kaune gulėjai?


kelis kartus gulėjau klinikose reumatologiniam, ten pripumpuoja vaistuku ir tada gerai, bet trumpam....

Atsakyti
Sveikutės,

Nutariau ir aš parašyti. Turiu ir aš šitą "džiaugsmą" jau beveik 20 metų. Tik jau kokius 5 metus tai labai apmažėjo, praktiškai tik ant alkūnių ir kelių. Esu išbandžiusi visokiausių metodų.
Prieš 5 metus net išbandžiau labai reklamuojamą PUVA metodą, tai man labai padėjo porą metų neturėjau nė vienos dėmelės, bet po to po truputį vėl atsirado. Per nėštumą tai vėl buvo viskas išnykę, o dabar ir vėl turiu "džiaugtis" savo dėmelėmis.

Bet nusprendžiau parašyt nes visai neseniai išbandžiau tą negyvosios jūros terapiją. šitoj temelėj tai neradau, kad kas nors apie ją rašytų, o senosios tai jau visos neperskaičiau ax.gif Tai va galima sakyti man padėjo, pagerėjo/ Aišku sakė, kad iškarto rezultato nereikia tikėtis, bet pamažu turi nykti. Tai ant alkūnių ir kelių labai suminkštėjo viskas, nebeliuko žvynelių, o kitose vieotse, kur buvo pavieniai taškeliai iš viso išnyko. O ir tie ant kelių ir alkūnių pasidarė ne tokie raudoni, o švelniai ružavi. Galvoju, kad gal kai išlys saulutė ir iš viso pranyks.
Šiaip labai maloni procedūra, o be to dar sergantiem žvyneline ir nuolaidą padaro.

Smagu, kad yra skyrelis, kur gali rasti "likimo draugių" mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=nercep,2006 04 07, 12:08]

Bet nusprendžiau parašyt nes visai neseniai išbandžiau tą negyvosios jūros terapiją. šitoj temelėj tai neradau, kad kas nors apie ją rašytų, o senosios tai jau visos neperskaičiau ax.gif Tai va galima sakyti man padėjo, pagerėjo/ Aišku sakė, kad iškarto rezultato nereikia tikėtis, bet pamažu turi nykti. Tai ant alkūnių ir kelių labai suminkštėjo viskas, nebeliuko žvynelių, o kitose vieotse, kur buvo pavieniai taškeliai iš viso išnyko. O ir tie ant kelių ir alkūnių pasidarė ne tokie raudoni, o švelniai ružavi. Galvoju, kad gal kai išlys saulutė ir iš viso pranyks.
Šiaip labai maloni procedūra, o be to dar sergantiem žvyneline ir nuolaidą padaro.




smagu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

ta procedūra turbūt "Suhigaroj"? kokia kaina? kiek jų reik?

įdomu, ar Kaune yra kažkas panašaus??? g.gif g.gif
Atsakyti