Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis?

QUOTE(SIVERIJA @ 2011 11 27, 20:07)
Taip, www.very.co.uk po 22.50 svaro pati naujausia, 6 versijos anabelė mirksiukas.gif

Jau buvau nusižiūrėjusi šią 6 versijos anabelę, bet labai blogi atsiliepimai apie ją. Tai nupirkau dukrai visgi su tuo grojančiu tortu, nes man su tais ledais tai... kažkaip nelabai patinka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 06 gruodžio 2011 - 10:55
Sveikos mamytes, prasau pagalbos, ziuriu, cia daug mamu, kurios jau pirko ir zino daugiau uz mane apie leles. Mano dukra pamate reklama, kur lelyte kakuoja i pampersa (atsiprasau 4u.gif ), as nespejau isidemeti pavadinimo, tik pastebejau, kad ant dezes buvo parasyta "Zapf", tai ta pati firma, kuri gamina Baby Born, Anabell ir Chou Chou, bet jos visos tik susiuojancios. Gal kas zino ar turi kokia lele kauoja? O gal susiojimas nuo kakojimo skiriasi tik maistelio spalva? Kuo pamaitynsi tokios spalvos ir iseis? smile.gif , Gal kas mate tokia lele, buciau labai dekinga, jei pasakytumete kaip ji vadinasi ir kur galima isigyti. Aciu, lauksiu info.
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2011 12 05, 16:51)
Kokie atsiliepimai apie šią baby born lelytę
user posted image


Kaip tik tokią nusipirkome Kalėdoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 20:53)
Ne ne, skaiciau juliemolloydolls komentarus, jos pasisakymus apie silikonines leles.

nu tada tas pats kaip rebornas = lele, taip tos silikonines = rebornas lotuliukas.gif

QUOTE(lina0612 @ 2012 01 07, 20:54)
Na man labai jau pabasi i Berenguer parduodamas, nors kur Kriste nuoroda imete, tai lyg ir i ja panasi g.gif

Idomu, visgi kokia tai lele?

tai ta ELC ir yra Berrenguer mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 07, 20:57)
nu tada tas pats kaip rebornas = lele, taip tos silikonines = rebornas lotuliukas.gif
tai ta ELC ir yra Berrenguer mirksiukas.gif

Tai ir tegu manes tas zodis rebornas ir negasdina. Bet pagalvoju, kokiu buna zmoniu keistuoliu, noret leles, kuri but panasi i jo mirusi vaika, sito as nesuvokiu, mano protas dar nepribrendo, kad tai suprasciau.

Bet tai tik kilme siu leliu, kuri bus kaip istorija irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 07, 20:57)
nu tada tas pats kaip rebornas = lele, taip tos silikonines = rebornas lotuliukas.gif
tai ta ELC ir yra Berrenguer mirksiukas.gif


Tuomet Laredoute labai kaina gera


Papildyta:
Ingridos ideta, panasu kad rebornas, bet man ji nebe lele, tai vaikas , rebornu esme ir yra - padaryti vaika, kuo panasesni i ji, ar tai kudikis butu, ar vaikas, ar net didelis vaikas

Ingridos ideta lele Ashton drake kolekcijos biggrin.gif
As ja jai parsiunciau, todel zinau kas tai per lele ir ja ciupinejau
Labai fainuole
Aplamai Ashton drake leles fainos, bet tai ne rebornai

Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 21:04)
Tai ir tegu manes tas zodis rebornas ir negasdina. Bet pagalvoju, kokiu buna zmoniu keistuoliu, noret leles, kuri but panasi i jo mirusi vaika, sito as nesuvokiu, mano protas dar nepribrendo, kad tai suprasciau.

Bet tai tik kilme siu leliu, kuri bus kaip istorija irnesakyk.gif

nu jei kada vaika palaidosit - bus matyt ko tada noresis ir ko ne rolleyes.gif
gi jas ne tik mirusiu vaiku tevai perka, o ir negalinciu vaiku susilaukt, sergancios psichikos ligomis, nes rupestis ale kudikiu moteris ramina, dar senyvas moteris (seneliu namuose ir pan.), aisku kolekcininkes rolleyes.gif

QUOTE(lina0612 @ 2012 01 07, 21:06)
Tuomet Laredoute labai kaina gera

jei cia ta pati - tada jo, kaina gana gera, nors pagal realia lele ji neverta jos schmoll.gif , tik LR priedu daugiau, tas krepsys ir rubeliu yra
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 01 07, 21:10)


Ingridos ideta lele Ashton drake kolekcijos biggrin.gif
As ja jai parsiunciau, todel zinau kas tai per lele ir ja ciupinejau
Labai fainuole
Aplamai Ashton drake leles fainos, bet tai ne rebornai

thumbup.gif cool.gif
man atrodo, diskusija vyksta dėl termino g.gif
Reborn- kilo iš vaiko kopijos, bet dabar taip vadinamos realistiškos, rankomis ištapytos, rankomis įaugintais plaukais/blakstienomis/antakiais, sunki lėlė, neatkartojanti jokio konkretaus asmens veido bruožų, o gaminama iš standartinių vinilinių ruošinių cool.gif pakito termino supratimas unsure.gif cool.gif

berenguer kolekcines turiu, tai vinilinės dalys labai wub.gif o va kūnai nekokie verysad.gif gal jau ir patobulėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 07, 21:12)
nu jei kada vaika palaidosit - bus matyt ko tada noresis ir ko ne rolleyes.gif
gi jas ne tik mirusiu vaiku tevai perka, o ir negalinciu vaiku susilaukt, sergancios psichikos ligomis, nes rupestis ale kudikiu moteris ramina, dar senyvas moteris (seneliu namuose ir pan.), aisku kolekcininkes rolleyes.gif 
jei cia ta pati - tada jo, kaina gana gera, nors pagal realia lele ji neverta jos schmoll.gif , tik LR priedu daugiau, tas krepsys ir rubeliu yra

Na jau geriau vaiku nelaidokim, juos uzauginkim ir te jie, kai mes pasensim palaidoja mus. Man nepatinka kalbos apie mirti, lavonelius, kazkaip gyveni zmogus ir apie tokius dalykus geriau net kalbeti nereiktu schmoll.gif

O kam tie rebornai reikalingi, kiekvienas turi teise juos panaudot pagal poreiki. Ir jei kokiai su psichine negalia moterelei atstoja tokia lele tikra jai vaika, tai kodel turetumete juoktis is nelaimingo zmogaus, te ji augina, koks gi mums skirtumas pagaliau, kas ka ir kokiam reikalui perka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2012 01 07, 21:24)
Reborn- kilo iš vaiko kopijos, bet dabar taip vadinamos realistiškos, rankomis ištapytos, rankomis įaugintais plaukais/blakstienomis/antakiais, sunki lėlė, neatkartojanti jokio konkretaus asmens veido bruožų, o gaminama iš standartinių vinilinių ruošinių cool.gif  pakito termino supratimas unsure.gif  cool.gif

berenguer kolekcines turiu, tai vinilinės dalys labai  wub.gif  o va kūnai nekokie verysad.gif  gal jau ir patobulėjo g.gif


nu terminas ne visai pakito, tai ir yra vaiko kopija, tik jau ne individualaus, o apskritai vaiko, o pradzia buvo individualaus, konkretaus vaiko kopija g.gif

o ta berenguer, kur ELC maciau - tai ji foto tokia miela, faina atrodo, o realiai... Galva kazkokia atskira, ir prilipdyta gana nedailiai, ta prasme man kokybes stipriai joms pritruko, nors antra vertus - pirkau to paties gamintojo maziukiu lelyciu lauktuvems - tai sios tikrai super, ir malonios ir kokybiskos
http://www.elc.co.uk...default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2012 01 07, 21:24)
thumbup.gif  cool.gif
man atrodo, diskusija vyksta dėl termino g.gif
Reborn- kilo iš vaiko kopijos, bet dabar taip vadinamos realistiškos, rankomis ištapytos, rankomis įaugintais plaukais/blakstienomis/antakiais, sunki lėlė, neatkartojanti jokio konkretaus asmens veido bruožų, o gaminama iš standartinių vinilinių ruošinių cool.gif  pakito termino supratimas unsure.gif  cool.gif

berenguer kolekcines turiu, tai vinilinės dalys labai  wub.gif  o va kūnai nekokie verysad.gif  gal jau ir patobulėjo g.gif

drinks_cheers.gif
Ta ir sakau, kad ta kraupi rebornu kilme liks tik istorijoj, o dabar net meninkai jas parduodami kartais pabrezia, kad cia ne rebornas, o tikroviskas kudikis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 21:31)
O kam tie rebornai reikalingi, kiekvienas turi teise juos panaudot pagal poreiki. Ir jei kokiai su psichine negalia moterelei atstoja tokia lele tikra jai vaika, tai kodel turetumete juoktis is nelaimingo zmogaus, te ji augina, koks gi mums skirtumas pagaliau, kas ka ir kokiam reikalui perka mirksiukas.gif

ne numan ir nejuokinga - gaila tokiu zmoniu kurie leles augina mirksiukas.gif
cia kaip tarybiniais laikais priveze kinietisku pizamu, naktiniu i LT - puse Lietuvos juos vietoje sukneliu ir treningu nesiojo, tai man cia panasiai. Suprantu tu leliu naudojima terapijai ar kolekcijoms - bet vaiku zaidimui - nu sorry, nikaip schmoll.gif , bet cia jau kiekvieno pasirinkimo ir supratimo teise rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 21:35)
drinks_cheers.gif
Ta ir sakau, kad ta kraupi rebornu kilme liks tik istorijoj, o dabar net meninkai jas parduodami kartais pabrezia, kad cia ne rebornas, o tikroviskas kudikis mirksiukas.gif

tai kas ta istorija ne kiek ne kraupi, jei zmogui, kad "pasveiktu" - tai padeda - kodel ne, bet kam sveikam ju reik?
Atsakyti