Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis?

Na, nors vieną kartą aš sutinku su Kriiste biggrin.gif Šiaip mėgstu ją paerzinti, gerai,kad ji mane supranta biggrin.gif
Negali gi visiems patikti tokios reborn- atgimusios lėlės. Kolekcijai taip, jos šaunu, bet žaidimui, na, ką aš žinau, kiekvienas pagal savo supratimo lygį.....
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2012 01 07, 21:40)
Na, nors vieną kartą aš sutinku su Kriiste biggrin.gif

nu ne viena - del amandos musu nuomone irgi sutapo ir del dvynukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikam ju reik del malonaus pasiziurejimo i jas, na tarkim esu macius daznai, kad moterys leles ant lovos ar sofos megsta pasisodint ir dziaugiasi. O kaip butu grazu jei toks rebornas guletu ant lovos miegamajame tarp pagalviu, o be to jam butu galima pasiut rubeliu, numegzti kojinytes, kodel gi ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 21:44)
Sveikam ju reik del malonaus pasiziurejimo i jas, na tarkim esu macius daznai, kad moterys leles ant lovos ar sofos megsta pasisodint ir dziaugiasi. O kaip butu grazu jei toks rebornas guletu ant lovos miegamajame tarp pagalviu, o be to jam butu galima pasiut rubeliu, numegzti kojinytes, kodel gi ne biggrin.gif

o tai ne maloniau numegzt kojinytes tikram leliukui kuriam ju labai reik? arba atiduot savo demesi, meile, rupesti tikram vaikui - o ne vaika primenanciai lele g.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2012 01 07, 21:40)
Na, nors vieną kartą aš sutinku su Kriiste biggrin.gif Šiaip mėgstu ją paerzinti, gerai,kad ji mane supranta biggrin.gif
Negali gi visiems patikti tokios reborn- atgimusios lėlės. Kolekcijai taip, jos šaunu, bet žaidimui, na, ką aš žinau, kiekvienas pagal savo supratimo lygį.....

Tai niekas ir nesako, kad visiems jos turi patikt, bet jei kam patinka, nereikia tuoj su savo nuomone, kad jos panasios i lavonelius taip arsiai pasisakyt mirksiukas.gif Kam vis apie tuos lavonelius, kai jau isikalbejom apie jas, tuomet tai taip, kiekvienas turi teise pasisakyt. Bet jei kas tik tokia lele pagiria, Kriiste tuoj lavonelius prikisa, man tik tai nepatiko mirksiukas.gif
Atsakyti
nu, mano mažoji dvimetė labiausiai nori kuo tikresnės lėlės, ir , nors aptekusi chou, anabelėm, visokių ten didumų, vis prašo "Minkštos lėlės panešiot" wub.gif Dėl silikoninės net drebėdavo, gavau dėžėj laikyt doh.gif O barbes, bratz ignoruoja unsure.gif
iš gyvenimiškų anekdotų: koks geriausias gyvūnėlis vaikui? PLIUŠINIS lotuliukas.gif
Koks sūnaus gėjaus privalumas- vietoj vieno sūnaus gausi 2, ir jokių nekenčiamų marčių blink.gif lotuliukas.gif
Koks geriausias vaikas- lėlė rolleyes.gif neverkia, miega, gražiai aprengta nesipurvina ,niekada neserga,, neužauga iki paauglių, ir į mokslus leist nereikia lotuliukas.gif
kažkada anekdotuose radau, perpasakojau laisvu stilium ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 07 sausio 2012 - 21:52
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 07, 21:46)
o tai ne maloniau numegzt kojinytes tikram leliukui kuriam ju labai reik? arba atiduot savo demesi, meile, rupesti tikram vaikui - o ne vaika primenanciai lele g.gif

Na bet idomi jus, tikrai jusu nesuprantu, argi galima lele mylet labiau uz savo vaikus, na tikrai, jums tokios leles tikrai nereikia, labai keista jusu reakcija g.gif schmoll.gif
Pas mus ant sofos meskinas, numezgiau jam liemene, bet kaip tinka jinai jam, visi juokiames biggrin.gif
Ziuriu, kad jus labai rimtai i tas leles ziurit, nu ka padarysi, as ir zaislinem lelem mezgu, siuvu, man patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingrida2009 @ 2012 01 07, 21:50)
nu, mano mažoji dvimetė  labiausiai nori kuo tikresnės lėlės, ir , nors aptekusi chou, anabelėm, visokių ten didumų, vis prašo "Minkštos lėlės panešiot" wub.gif  Dėl silikoninės net drebėdavo, gavau dėžėj laikyt doh.gif  O barbes, bratz ignoruoja unsure.gif
iš gyvenimiškų anekdotų: koks geriausias gyvūnėlis vaikui? PLIUŠINIS lotuliukas.gif
Koks sūnaus gėjaus privalumas- vietoj vieno sūnaus gausi 2, ir jokių nekenčiamų marčių blink.gif  lotuliukas.gif
Koks geriausias vaikas- lėlė rolleyes.gif  neverkia, miega, gražiai aprengta nesipurvina ,niekada neserga,, neužauga iki paauglių, ir į mokslus leist nereikia lotuliukas.gif
kažkada anekdotuose radau, perpasakojau laisvu stilium ax.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 22:44)
O kaip butu grazu jei toks rebornas guletu ant lovos miegamajame tarp pagalviu,

na, norėčiau pamatyt savo vyro veidą, kai įėjęs į miegamąjį rastų reborną tarp pagalvių blink.gif biggrin.gif doh.gif
aišku, jeigu jūsų šeimoj tai priimtina- tai šaunu.
Aš į muziejų ar pas kolekcininką mielai nueičiau pažiūrėti tokių lėlių, bet tik tiek.
Aš irgi vyresniajai dukrai parodžiau reborn lėles- jai gražu pažiūrėti, bet žaisti su tokiom, sakė, nenorėtų......
Papildyta:
QUOTE(Ingrida2009 @ 2012 01 07, 22:50)
nu, mano mažoji dvimetė  labiausiai nori kuo tikresnės lėlės, ir , nors aptekusi chou, anabelėm, visokių ten didumų, vis prašo "Minkštos lėlės panešiot" wub.gif  Dėl silikoninės net drebėdavo, gavau dėžėj laikyt doh.gif  O barbes, bratz ignoruoja unsure.gif
iš gyvenimiškų anekdotų: koks geriausias gyvūnėlis vaikui? PLIUŠINIS lotuliukas.gif
Koks sūnaus gėjaus privalumas- vietoj vieno sūnaus gausi 2, ir jokių nekenčiamų marčių blink.gif  lotuliukas.gif
Koks geriausias vaikas- lėlė rolleyes.gif  neverkia, miega, gražiai aprengta nesipurvina ,niekada neserga,, neužauga iki paauglių, ir į mokslus leist nereikia lotuliukas.gif
kažkada anekdotuose radau, perpasakojau laisvu stilium ax.gif

Na, dvimetei tų barbių ir bratz ir nereik blush2.gif pas mus irgi pilna dėžė dičkės sesės, bet mažė jom tikrai dar nesidomi, nors tuoj trys metai bus.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2012 01 07, 22:01)
na, norėčiau pamatyt savo vyro veidą, kai įėjęs į miegamąjį rastų reborną tarp pagalvių blink.gif  biggrin.gif  doh.gif
aišku, jeigu jūsų šeimoj tai priimtina- tai šaunu.
Aš į muziejų ar pas kolekcininką mielai nueičiau pažiūrėti tokių lėlių, bet tik tiek.
Aš irgi vyresniajai dukrai parodžiau reborn lėles- jai gražu pažiūrėti, bet žaisti su tokiom, sakė, nenorėtų......

Na taip, kiekvienoj seimoj savi kriterijai, tai normalu.
Musu seimoj daug kas priimtina, mes tolerantiski, nelabai i tokias smulkmenas kreipiam demesi, ir ju kazkaip nesureiksminam.

O kad mergaite nepraso tokios leles, tik dziaukites, nes ne pigi ji, mes dar taupom vis jai ant leles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 21:56)
Na bet idomi jus, tikrai jusu nesuprantu, argi galima lele mylet labiau uz savo vaikus, na tikrai, jums tokios leles tikrai nereikia, labai keista jusu reakcija g.gif  schmoll.gif
Pas mus ant sofos meskinas, numezgiau jam liemene, bet kaip tinka jinai jam, visi juokiames biggrin.gif
Ziuriu, kad jus labai rimtai i tas leles ziurit, nu ka padarysi, as ir zaislinem lelem mezgu, siuvu, man patinka biggrin.gif



ne, tikrai nereikia schmoll.gif
aisku leles negalima mylet daugiau nei vaiko - bet jei jos turejimo tikslas yra numegzt ka - tai gal geriau numegzt vaikams, kurie neturi kas jiems numezga?

zaislams as irgi numezgu, pasiunu rubeliu - kad vaikas turetu kuo zaist, arba jei meskinui - tai kaip kambario dekoracija, o lele - vaikas man jau nebe dekoracija schmoll.gif

o tarkim kaip jus ziurit i gyvunu iskamsas - juk toks pat pukuotas, minktutis kaciukas gali but - ir rupintis nereik, priejai, paglostei ir gana, nu dulkes dar nusiurbei, aisku vaiku iskamsu padaryt nieks neleis - tad tam ir yra tos leles rolleyes.gif
Atsakyti
Ai, gyvunu iskamsos tai man labai nepatinka, tai tikras gyvuno lavonas be viduriu tik, ne, man nepatinka schmoll.gif
Neseniai maciau parduotuveje dideli gulinti suni, galvoju, taip keista guli sau zaislu skyriuj prie duru, bet po to isiziurejau, kad jis zaislas, bet toks tikroviskas, uzsimaniau to suns doh.gif

Tai visai kas kita, gyvunu iskamsos ir tikroviski zaislai pagaminti fabrike, tai nepalyginami dalykai, na taip as mastau, nematau rysio schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 07, 23:09)
Na taip, kiekvienoj seimoj savi kriterijai, tai normalu.
Musu seimoj daug kas priimtina, mes tolerantiski, nelabai i tokias smulkmenas kreipiam demesi, ir ju kazkaip nesureiksminam.

O kad mergaite nepraso tokios leles, tik dziaukites, nes ne pigi ji, mes dar taupom vis jai ant leles blush2.gif

Na, mes tolerancija irgi nesiskundžiam biggrin.gif
o ir mergaitės ne viską, turi gauti,ko tik paprašo rolleyes.gif Tikrai netaupyčiau tokiai lėlei schmoll.gif Jeigu dukra užsigeistų- prašau, tegul pati taupo pinigėlius.
Atsakyti