Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis?

Ačiū už pasidalinima. Tai teks rinktis tarp Anabeles ir Chou chou. Beda ta kad rodant filmukus ji visų lelių nori.
Atsakyti
o ką manot apie naujuosius babyborn? KĄži kodėl ant jų parašyta +8?? g.gif

ir ar rimi parduoda originalius? kurios čia serijos, gal kas žinot? g.gif jų veidukai mielesni nei senųjų, ir blakstinas turi, kažkodėl man atrodo, kad ankstesni babybornai jų neturėjo g.gif
Atsakyti
Mūsų "verkianti" Anabelė nebereaguoja į savo čiulptuką. Elementai pakeisti, guguoja, miega, bet įdėjus į burną nebegeria unsure.gif Gal kam taip buvo, ką būtų galima padaryti.
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 11 07, 22:41)
o ką manot apie naujuosius babyborn? KĄži kodėl ant jų parašyta +8?? g.gif

ir ar rimi parduoda originalius? kurios čia serijos, gal kas žinot? g.gif jų veidukai mielesni nei senųjų, ir blakstinas turi, kažkodėl man atrodo, kad ankstesni babybornai jų neturėjo g.gif


Blakstienas turejo tie, kuriu akys uzsimerkia:)
Atsakyti

Sveikos mamytes. Gal patarsite kur galima butu nupirkti Chou Chou Rock a bye lelyte mano mazajai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inva @ 2012 11 09, 17:46)
Sveikos mamytes. Gal patarsite kur galima butu nupirkti Chou Chou Rock a bye lelyte mano mazajai?  blush2.gif


Ziurint kokios jus norit?
Jei naudota SM mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia bus pirmoji lele, tai biggrin.gif noretusi naujos
Atsakyti
panos o kaip atskirt kuri ta anabele 7 serijos? biggrin.gif galvoju mazei kaledom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(malmukas:) @ 2012 11 11, 16:48)
panos o kaip atskirt kuri ta anabele 7 serijos? biggrin.gif galvoju mazei kaledom smile.gif


Sita:
http://www.worldwide...l-doll-2011.asp

Jos deze tokia:
http://www.lambstoys...-annabell-dolls
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 12, 01:21)

aciuu;) 4u.gif
Atsakyti
Mano 5-iamete tik dabar pradejo zaisti su lelem. Iki siol zaide su masinytem, kaladelem. O dabar pas kaledu seneli praso lelytes, kuri sisioja. Is jusu suzinojau, kad anabele nesisioja, Corolle trupuciuka per maza, tai lieka Baby Bornas?
Atsakyti
QUOTE(mamis2 @ 2012 11 08, 18:30)
Mūsų "verkianti" Anabelė nebereaguoja į savo čiulptuką. Elementai pakeisti, guguoja, miega, bet įdėjus į burną nebegeria unsure.gif  Gal kam taip buvo, ką būtų galima padaryti.

Musu Alive buvo tas pats atsitike,galvojau gal mazoji kazko prikiso lelytei i burna tai nereaguoja,bet kaip uzejo taip ir praejo,po kiek laiko vel reaguoja. Mano mergaitei siek tiek virs triju metu,baby Alive jai labai patinka,maitina,klausia ka lelyte sake,uzkloja,todel galvoju kaledom kita panasiu funkciju lelyte padovanoti, susisuko galva nuo pasiulos doh.gif
Atsakyti