Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis?

Gal galėtumėte patarti dėl lėlytės 8 mėn. mergytei 4u.gif
Mačiau Maximoje kažkokias lėlytes (lyg ir po 69 Lt g.gif )bet neiko apie jas nežinau ar jos kokybiškos ir pan. g.gif (pas mane berniukas tai neteko lėlėmis domėtis).
Atsakyti
kokia proga???
tokiai mazai?
kaledoms?
jinai dar lelytemis nesidomes. dukra gavo 4 men budama lele kuri sako mama tete juokiasi, verkia... nu net dabar nesidomi...
o va turejo paprastute - minkstas skudurinis kunelis- sveliai rozines spalvos- tik rankytes ir veidukas (net e galva o tik veidukas) guminis... tai tokia meile begalinekad iki siol stebiuosi...jei galvojate i ateiti, kad va uzaugs zais tai galima i brangia, bet jei kad vaikas xaistu daba tai geriau kok lavinimo zaislas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestne @ 2012 11 13, 14:59)
Mano 5-iamete tik dabar pradejo zaisti su lelem. Iki siol zaide su masinytem, kaladelem. O dabar pas kaledu seneli praso lelytes, kuri sisioja. Is jusu suzinojau, kad anabele nesisioja, Corolle trupuciuka per maza, tai lieka Baby Bornas?


tai kad panašaus dydžio sisiojanti Corolle ir babybornas...

mergaitė Corolle Emma

http://www.google.co...1Ds3ktQaJuYHIBw

berniukas Corolle Paul

http://www.google.co...s...280&bih=579
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 18 sausio 2013 - 21:00
QUOTE(Vestne @ 2012 11 13, 16:59)
Mano 5-iamete tik dabar pradejo zaisti su lelem. Iki siol zaide su masinytem, kaladelem. O dabar pas kaledu seneli praso lelytes, kuri sisioja. Is jusu suzinojau, kad anabele nesisioja, Corolle trupuciuka per maza, tai lieka Baby Bornas?



O Alive?
Jai butu si jau idomi
Atsakyti
Gal kas zinote ka turi daryti 2007 m. Annabele. Ar ji geria vandenuka 4u.gif
Atsakyti
MUMS ANABELE PATI PAČIAUSIA
Atsakyti
as nupirkau dukrytei stai sia lelyte:
stai cia

nepasakyciau kad labai zaidzia- pasideda ant pagalveles aprengia suknyte bantuka uzdeda i nele4idzia niekam lieati... jei tai zaidimas tai ghm... zaidzia biggrin.gif


Papildyta:
ir kai pasakyciau kur radau ir kiek mokejau tai... daug kas uzpavydetu- tiesa rubeliu uriginaliu nera- bet galima gi paieskoti skuduryne kazko panasaus
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 03 24, 16:29)
as nupirkau dukrytei stai sia lelyte:
stai cia

nepasakyciau kad labai zaidzia- pasideda ant pagalveles aprengia suknyte bantuka uzdeda i nele4idzia niekam lieati... jei tai zaidimas tai ghm... zaidzia biggrin.gif
Papildyta:
ir kai pasakyciau kur radau ir kiek mokejau tai... daug kas uzpavydetu- tiesa rubeliu uriginaliu nera- bet galima gi paieskoti skuduryne kazko panasaus

kiek mokėjot?
Aš kai rinkau lėlytę (bet taip ir nenupirkau, vietoj to gavo pianiną dovanų ax.gif ) tai tos pigios (apie 60 Lt) negražios ir nekokybiškos atrodo, Anabelė graži, bet ten turbūt ne mažyliams, o leliukai kaip kūdikiai man kažko nelabai patinka nes nemanau, kad vaikas supras tą gėrį, kad jis toks kaip kūdikis wink.gif uz tai gal ir nelabai nori žaisti g.gif Šiaip tai norėčiau paprasčiausios gražios lėlytės užsimerkiamom akim, bet kainos tai atsiprašau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 24, 18:42)
kiek mokėjot?
Aš kai rinkau lėlytę (bet taip ir nenupirkau, vietoj to gavo pianiną dovanų ax.gif ) tai tos pigios (apie 60 Lt) negražios ir nekokybiškos atrodo, Anabelė graži, bet ten turbūt ne mažyliams, o leliukai kaip kūdikiai man kažko nelabai patinka nes nemanau, kad vaikas supras tą gėrį, kad jis toks kaip kūdikis wink.gif uz tai gal ir nelabai nori žaisti  g.gif Šiaip tai norėčiau paprasčiausios gražios lėlytės užsimerkiamom akim, bet kainos tai atsiprašau  doh.gif


paieskokite padevetose... cool.gif dabar labai daznai buna- pvz pries 2 menesius buvo chau chau be priedu (bet ta sisiojanti) uz 18 lituku biggrin.gif va dabar kazkokia minkstu kuneliu maciau 20 ir is mandriuju- kuri uzsimerkia atsimerkia ten lyg kalba ciulpia...
mano ale kudikis kainavo 20 lituku (nenuleido padlos nei lito tongue.gif ) nuogut nuogutele buvo ant prekystalio padeta...
maciau dar tokia DIDZIULE ilgais plaukais- kunas skudurinis isiziojusi dantukai kyso, rankos kojos gumines 15 litu prase- norejau paimti- dovanu bet man tokia didele pasirode plius plaukai labai susivele- net jei priemones nupirktti jie isisukuos taciau vargiai bus kaip buve- greiciausiai liks susivele (tokie pagarbanoti)
o siaip- daugelyje skudurynu tu lelyciu uzveza- net p;asakysiu tiesa kartais uzsukusi kad ir siaures miestelin mados angare ne karta teko matyti- kai dukra nesidomi tai i praeinu- be to skaitciukim: 20 lituku- neaisku ar veikia ? priedu nera... man kazkaip gaila moketi- o va tokia ale kudikis jokiu fukciju- grozis- galiausiai jei nesidomes manau uzdejus kad ir 40 lituku kaina galima ir uzsidirbti tongue.gif net daugiau va atrodo cia tik pasiskundziau o jau sulaukiau klausimu kokia bukle ir jei gera siulosi nupirkti uz 50... jauciu dukra man galva nusuktu jei parduociau lotuliukas.gif

o va ne anabeles, ne chau chau o paprastos tai kainos is viso juokingos- 1-8 litukai ...bet kad butu uzmerktomis akimis o ne mirksinti neteko matyti- tik naujos- parduotuvese... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 24 kovo 2013 - 17:45
QUOTE(Klepesova @ 2013 03 24, 17:43)
paieskokite padevetose...  cool.gif  dabar labai daznai buna- pvz pries 2 menesius buvo chau chau be priedu (bet ta sisiojanti) uz 18 lituku  biggrin.gif  va dabar kazkokia minkstu kuneliu  maciau 20 ir is mandriuju- kuri uzsimerkia atsimerkia ten lyg kalba ciulpia...
mano ale kudikis kainavo 20 lituku (nenuleido padlos nei lito  tongue.gif ) nuogut nuogutele buvo ant prekystalio padeta...
maciau dar tokia DIDZIULE ilgais plaukais- kunas skudurinis isiziojusi dantukai kyso, rankos kojos gumines 15 litu prase- norejau paimti- dovanu bet man tokia didele pasirode plius plaukai labai susivele- net jei priemones nupirktti jie isisukuos taciau vargiai bus kaip buve- greiciausiai liks susivele (tokie pagarbanoti)
o siaip- daugelyje skudurynu tu lelyciu uzveza- net p;asakysiu tiesa kartais uzsukusi kad ir siaures miestelin  mados angare ne karta teko matyti- kai dukra nesidomi tai i praeinu- be to skaitciukim: 20 lituku- neaisku ar veikia ? priedu nera... man kazkaip gaila moketi- o va tokia ale kudikis jokiu fukciju- grozis- galiausiai jei nesidomes manau uzdejus kad ir 40 lituku kaina  galima ir uzsidirbti  tongue.gif net daugiau va atrodo cia tik pasiskundziau o jau sulaukiau klausimu kokia bukle ir jei gera siulosi nupirkti uz 50... jauciu dukra man galva nusuktu jei parduociau  lotuliukas.gif

o va ne anabeles, ne chau chau o paprastos tai kainos is viso juokingos- 1-8 litukai ...bet kad butu uzmerktomis akimis o ne mirksinti neteko matyti- tik naujos- parduotuvese... unsure.gif

tas mirksinčias galima skalbti skalbyklėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 24, 17:48)
tas mirksinčias galima skalbti skalbyklėje g.gif

galima bandyt,tik gali blakstienos išslinkt doh.gif paklijuot reiktų Superglue...

o gwriausia- nuimt galvą ir išplaut kūną skalbyklėj,galvą rankomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 24, 19:48)
tas mirksinčias galima skalbti skalbyklėje g.gif


Siaip jei blakstienos nenukentejusios as asmeniskai skalbciau rankomis...
bet pasakius tiesa- mano mama kadais didele nupirko- ir mes nesuziurejome- peles isgrauze ir lupas apgrauze ir kuneli ties krutine isgrauze- meciau i skalbykle - nieko nenutiko - blakstienos abieju akiu liko- pasiziurejau dar specialiai vat dabar...

o siaip- sakot kainos dideles- jei nebutinai kudikio reik- naksimoje berods uz 29 ar tai 39 dabar pardavineja viena lelyte. bet ten ne kudikis...
Atsakyti