Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažylis žaidžia su žaislais?

QUOTE(paulapaula @ 2008 06 12, 16:13)
na va noriu pasigirti ir musu pasiekimais,po truputi vaikinas pradeda zaisti vienas,kartais ateina draugas jo,vyresnis pora menesiu,tai dabar jau abudu zaidzia kaip turi buti,jau galvojau,kad nezais niekada,bet matyt ateina toks metas,kai pradeda suprasti ka reikia daryti su zaislais  mirksiukas.gif  clap_1.gif

As ir taip manau,nes maniskis ir anksciau vienas nezaisdavo,bet dabar kai isitraukia savo turta tai gali ir valandziuke vienas prazaisti. biggrin.gif Buna kad ateina ir vedasi tevelius zaistiv su juo,tada salia jo sedi ir zaidi,po kiek laiko pastebiu kad jis vienas lygiai taip pat zaidzia kaip as tada, lotuliukas.gif reiski kad vaika net ir su zailu kaip zaisti reik pamokyti, g.gif ne spvz vien stumdyti ilgeliau masinyte pabosta, bet kai paimi traktoiuka su priekaba i ji su eskavatoriumi prikrausi lego kaladeliu ir su priekaba nuvezes iskrausi, o iskroves is ju namuka pastatysi, lotuliukas.gif as vakar saviskiui taip parodziau, tai taip vienas isizaide kad vos miegot nuvariau, reke visa gerklia kad pupa nenori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Enriko mama @ 2008 06 23, 15:27)
tada salia jo sedi ir zaidi,po kiek laiko pastebiu kad jis vienas lygiai taip pat zaidzia kaip as tada,  lotuliukas.gif reiski kad vaika net ir su zailu kaip zaisti reik pamokyti, g.gif 

Gera mintis thumbup.gif Super. Man labai patiko drinks_cheers.gif
Nes mums, suaugusiems, tikrai kažkaip ima ir pradeda atrodyti, kad vaikai ir taip žino ką su žaislais daryti, o paskui stebimės, kad vaikai tik su virtuvės rakandais, distancinio valdymo pulteliais, telefonais ir kompiuteriais žaidžia - TAIGI ŽINO KAIP doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mielos mamytes.
Reikia jusu patarimo.Mano sunus kuriam dabar 1 metai ir 7 men. zaidzia tik su masinom. Namai pilni zaislu ir kaladeles kokiu tik nori, ir knygutes spalvotos, ir mozaika ir dar begalo daug, bet ji domina tik masinos. Tik pabudes ijungia varikli( pradeda burgzt lupitem) ir prasideda.....taip visa diena.Bijau kad neismoks nieko kito smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif nepergyvenkit, ateis laikas , susidomes ir kita veikla. Maniskiui dabar jau 3 m. ir tai pagrindinis zaidimas yra su masinom, nors aisku jau nori ir piesti ir ,,skaito" knygutes, dabar ypac susidomejo raidemis. Taip kad neskubinkite laiko viska vaikutis ismoks...
Atsakyti
tai reik dziaugtis,kad ne su lelem zaidzia visa diena berniukas biggrin.gif ateis laikas ir ismoks visko ko reikia 4u.gif tegu turi vaikyste dabar tokia kokia nori,o ne tokia,kokia noretus teveliams 4u.gif prisimokins ir su kaladem,ir su knygutem,ir kt 4u.gif
Atsakyti
O mano mazius isviso mazai zaidzia su zaislais verysad.gif, bet labai knygos patinka.
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 02 24, 16:35)
tai reik dziaugtis,kad ne su lelem zaidzia visa diena berniukas biggrin.gif  ateis laikas ir ismoks visko ko reikia 4u.gif  tegu turi vaikyste dabar tokia kokia nori,o ne tokia,kokia noretus teveliams 4u.gif  prisimokins ir su kaladem,ir su knygutem,ir kt 4u.gif


Manau Jus visiskai teisi.Svarbiausia apie tai nepamirst 4u.gif
Atsakyti
manau ner ko nerimauti mum 1,4 menesiai ir tik masios o deliones reikalingos tik ismetimui lotuliukas.gif visur vazineja su masinom thumbup.gif da dabar kartai su pistoletu vaiksto ir saudo thumbup.gif
Atsakyti
mano dukryte zaidzia labiau su masinom,o ne sus lelem... blush2.gif net nzn ar nerimaut... gal tiesiog jos labiau loginis mastymas veikia(isardo ir vel sukonstruoja)...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 03 12, 20:52)
mano dukryte zaidzia labiau su masinom,o ne sus lelem...  blush2.gif  net nzn ar nerimaut... gal tiesiog jos labiau loginis mastymas veikia(isardo ir vel sukonstruoja)...

Man konstravimas ir masinos visad labai daug dziaugsmo teikdavo, taciau del to vyriska tikrai netapau - tai buvo kaip hobis, sakykim. O dabar galiu realizuoti savo vaikystes svajones - turiu berniuka mirksiukas.gif ir leles man tokios neidomios atrodo... thumbup.gif
O siaip, pagalvojus, kagi ta lele daro??? Jei paprasta, tai nieko - tik kojos, rankos sukinejasi.. O va masina vaziuoja, ratai sukas, gal dar koki zaisliuka gali isodint, gal dar mirksi kokia sviesele, ar kokia detale sukinejas - kruva veiklos thumbup.gif .
Atsakyti
Maniškis iki 3 metų mašinyčių iš rankų nepaleido, o dabar jam 5, tai labai domisi delionėmis. Manau, kiekvienam yra labai skirtingai, juk negali visiems vaikams veinodame amžiuje patikti lygiai tie patys dalykai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 02 24, 15:35)
tai reik dziaugtis,kad ne su lelem zaidzia visa diena berniukas biggrin.gif 

o kas čia blogo,jei ir su lėlėm žaistų?
Atsakyti