Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažylis žaidžia su žaislais?

QUOTE(Ramunita @ 2009 03 12, 23:41)
o kas čia blogo,jei ir su lėlėm žaistų?


Aš žaidžiau su mašinom, brolis su lėlėm. Abu užaugom teisingų pakraipų. lotuliukas.gif Nieko blogo tame nematau.
Atsakyti
QUOTE(Liepžiedis @ 2009 03 12, 23:00)
Aš žaidžiau su mašinom, brolis su lėlėm. Abu užaugom teisingų pakraipų.  lotuliukas.gif Nieko blogo tame nematau.

tai va smile.gif mane stebina tas nusitatymas,kad berniukams negalima žaist su lėlėm rolleyes.gif
Atsakyti
mazai zaidzia
Atsakyti
maniskis dar labai maziukas, bet jau ziuri i zaislus, tyrineja.Kartais lygtai ranka tiesia paliest noredamas.
Atsakyti
turiu dvi dukrytes, vyresnėlei žaislų nereikia, geriau mamai ant kaklo doh.gif visą dieną, o mažoji tai nuolat rausiasi, randa su kuom pažaisti
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Pasiskaiciau apie jusu bedeles. Va, ka supratau. Beveik kiekvienoj zinutej dominuoja fraze "KRUVA ZAISLU". Butent, KRUVA. Galbut vaikai del to ir nezaidzia, kad tie zaislal mirga marga, vos i nosi nelenda. Prisiminkit, kaip mes augom. Nuperka mama medziagine lele. O dziaugsmo kiek, nes nera daugiau zaislu. Vaikai mazi, jie pasimeta tarp tu zaislu. O "buitine technika" jiems patinka, nes jie megdzioja mus.
Jau rytoj paimsiu, sukrausiu zaislus ir paslepsiu, paliksiu tik keleta. Ir su tais keleta zaisiuku atsisesiu ir zaisiu pati, kol vaikas pats prie manes prisides. mirksiukas.gif

P.S. Mano mazius irgi nesidomi zaislais, zaidzia tik tada, kai atsisedi su juo kartu.
Atsakyti
Mažai žaidžia.Bet jau šį vakarą paisiu pavyzdį iš Vikulios84.Žiūrėsiu kas bus nuo rytojaus bigsmile.gif
Atsakyti

Pirmasis sunus labai zaide visais zaisliukais jam tai buvo pats idomiausias uzsiemimas , prikrauni visa manieza zaislu ir jis ten galejo valandom jais zaisti

o antras sunus atvirksciai nepripazysta jokiu zaislu jam mieliau puodai, saukstai ir kiti butiniai dalykai doh.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Maniškis turi krūvą žaislų ir su visais jais žaidžia. Turi kelis mėgstamiausius, bet jei ateina į svečius kaimynė su mergaite žaidžia su visais. Tada jau prasideda peštynės, kuris su kuriuo žais. 4u.gif
Atsakyti
Ir žaidė ir žaidžia, tačiau žaislai greitai atsibosta, rodėl praktikuoju "laikiną dalies žaislų paslėpimą". Labai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 03 14, 15:13)
tai va smile.gif mane stebina tas nusitatymas,kad berniukams negalima žaist su lėlėm rolleyes.gif




PRITARIU VISU 100%
Atsakyti
Nupirkau saviskiui lelyte-beniuka su naktipuodziu, seilinuku ir buteliuku. Jam 2 metai ir 7 menesiai. Rekcija buvo nuline. Leliukas leke i sali, naktipuodis ten pat. Zaide tik su buteliuku, mat i ji galima ipilti vandeni doh.gif
Bet as kantri. Pradejau pati su leliuku zaisti...maitinti...migdyti...sodinti ant puoduko.. kol kas stebi mane, bet neprisijungia.
biggrin.gif
Atsakyti