Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Laba 4u.gif
mergaites, ar saldymas ieina i IVF kaina? ax.gif
kada reikia apsispresti del saldymo? is karto po isodinimo?
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2011 12 08, 19:54)
labai tikiuosi ..  verysad.gif  .. bereikalo dariausi..pati kalta, kad nuotaika susigadinau.. reikejo laukti pirmadienio ir HCG ..

neliūdėk 4u.gif ir palauk HCG o jis turi parodyti gražius skaičiukus,

na o aš ką tik iš gyd grįžau ir jau šeštadieni daro punkcija o antradieni norėtu daryti įsodinimą, bet aš tai norėčiau paauginti iki blastocidu g.gif na žiūrėsim kaip viskas seksis ir viskas bus matyti eigoje
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2011 12 08, 22:12)
neliūdėk 4u.gif  ir palauk HCG  o jis turi parodyti gražius skaičiukus,

na o aš ką tik iš gyd grįžau ir jau šeštadieni  daro punkcija  o antradieni norėtu daryti įsodinimą, bet aš tai norėčiau paauginti iki blastocidu  g.gif na žiūrėsim kaip viskas seksis ir viskas bus matyti  eigoje

Man sake, kad embrioniukams nera geresnes terpes nei moters gimda wub.gif
Bet man vistiek islieka neaiskumas kokiu atveju iki blasticidu augina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 08, 20:05)
Laba 4u.gif
mergaites, ar saldymas ieina i IVF kaina? ax.gif
kada reikia apsispresti del saldymo? is karto po isodinimo?


uz saldyma reikia papildomai moketi. man pries isodinima pasiule likusius embrionus uzsaldyt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Perskaiciau jusu paplepejimus ir nedziugina jusu naujienos sad.gif Labai gaila visu, kurioms nepasiseke 4u.gif Laikykites, stiprybes jums 4u.gif

Ispudziu is Londono neturiu g.gif Tiesiog, vis dar nelabai suvokiu, kas ten vyko blush2.gif Pridaviau buteliukus kraujo, MB gal 5, dabar lauksim rezultatu, o tada jau galesiu pasakotis ispudzius smile.gif Siaip labai pagelbejo Akvile, nes jei ne jinai, tai is viso galvociau, kad anglu kalbos nezinau nei kiek doh.gif Visa tai, ka kalbejo Gorgis - is fantastikos pasaulio... ir kada as tai suprasiu - neisivaizduoju doh.gif
Uztat Londonas thumbup.gif pasipuoses ir siaip jis man labai patinka wub.gif
Cituk, girdejau pletka, kad tavo antibu dieta i pabaiga eina....
O kaip Warwaros LP?
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 08, 21:29)
Sveikos mergaites  4u.gif
Perskaiciau jusu paplepejimus ir nedziugina jusu naujienos sad.gif Labai gaila visu, kurioms nepasiseke  4u.gif Laikykites, stiprybes jums  4u.gif

Ispudziu is Londono neturiu  g.gif Tiesiog, vis dar nelabai suvokiu, kas ten vyko  blush2.gif Pridaviau  buteliukus kraujo, MB gal 5, dabar lauksim rezultatu, o tada jau galesiu pasakotis ispudzius smile.gif Siaip labai pagelbejo Akvile, nes jei ne jinai, tai is viso galvociau, kad anglu kalbos nezinau nei kiek  doh.gif Visa tai, ka kalbejo Gorgis - is fantastikos pasaulio... ir kada as tai suprasiu - neisivaizduoju  doh.gif
Uztat Londonas  thumbup.gif pasipuoses ir siaip jis man labai patinka  wub.gif
Cituk, girdejau pletka, kad tavo antibu dieta i pabaiga eina....
O kaip Warwaros LP?

Sutinku kad Londonas ypac centre nuostabiai atrodo 4u.gif Tai zinok ir as jei nebuciau isklausius Keberiokst ir Irides pilno kurso tai pas Gorgi buciau nieko nesupratus. Pamatysi kai pareis rezultatai jau daugiau suprasi, po to dar daugiau ir pan. Tai viska iki kaledu jau suzinosi ir galesi atsventus imtis darbu 2012 wub.gif
Jo jau nuo pirmadienio pradedu paskutine rusi antibijotiku (ziauriai atsibodo, juk kitos mergaites tik 2 savaites vartoja, nu max menesi, o man 5 savaites doh.gif ) o kita savaite keliauju pas gorgi tirtis humiros efekto smile.gif

temute tikrai labai liudna, ypac kai zinai kad Kaledos ant nosies, bet tikiu kad dar kelios belaukiancios nudziugins ir suteiks vilties mums visoms 2012-iems. Sutariam kad visos keliausim is cia, davai? dar pagalvojau jei kuciu nakti visos kaip susitare pasimelstume uz viena vieninteli stebukla kurio mums reikia, tai tikiu kad tikrai busim igirstos wub.gif

Warwara dar nepasirode po LP, bet tikiu kad viskas gerai, kitaip ir buti negali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 09, 11:44)

temute tikrai labai liudna, ypac kai zinai kad Kaledos ant nosies, bet tikiu kad dar kelios belaukiancios nudziugins ir suteiks vilties mums visoms 2012-iems. Sutariam kad visos keliausim is cia, davai? dar pagalvojau jei kuciu nakti visos kaip susitare pasimelstume uz viena vieninteli stebukla kurio mums reikia, tai tikiu kad tikrai busim igirstos  wub.gif
Warwara dar nepasirode po LP, bet tikiu kad viskas gerai, kitaip ir buti negali  4u.gif

Pritariu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 09, 10:44)
Sutinku kad Londonas ypac centre nuostabiai atrodo  4u.gif Tai zinok ir as jei nebuciau isklausius Keberiokst ir Irides pilno kurso tai pas Gorgi buciau nieko nesupratus. Pamatysi kai pareis rezultatai jau daugiau suprasi, po to dar daugiau ir pan. Tai viska iki kaledu jau suzinosi ir galesi atsventus imtis darbu 2012  wub.gif
Jo jau nuo pirmadienio pradedu paskutine rusi antibijotiku (ziauriai atsibodo, juk kitos mergaites tik 2 savaites vartoja, nu max menesi, o man 5  savaites doh.gif ) o kita savaite keliauju pas gorgi tirtis humiros efekto  smile.gif

temute tikrai labai liudna, ypac kai zinai kad Kaledos ant nosies, bet tikiu kad dar kelios belaukiancios nudziugins ir suteiks vilties mums visoms 2012-iems. Sutariam kad visos keliausim is cia, davai? dar pagalvojau jei kuciu nakti visos kaip susitare pasimelstume uz viena vieninteli stebukla kurio mums reikia, tai tikiu kad tikrai busim igirstos  wub.gif

Warwara dar nepasirode po LP, bet tikiu kad viskas gerai, kitaip ir buti negali  4u.gif

Reikejo ir man pradziai pilna kursa pas Keberiokst ir Iride praeit biggrin.gif
Ir beje, as irgi "pasimoviau" ant to vardo bajerio, kai pas mane klausia Keberiokst vardo, o as sedziu ir bandau prisiminti tavo posta, kuriame Keberiokst rase savo varda biggrin.gif Bet paskui Akvile pati surado ir pasake ir varda ir pavarde doh.gif
Kazkaip as galvoju, kad man irgi panasiai toks pats kursas antibu gresia, kaip ir tau... g.gif Bet valio, tavo jau i pabaiga eina thumbup.gif
As tai butinai is cia keliausiu..., nesiruosiu savo senatves cia praleisti, ruosiuosi anukus auginti smile.gif
Warwaruska, prisiduok, sveikatytes tau
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 09, 07:44)

temute tikrai labai liudna, ypac kai zinai kad Kaledos ant nosies, bet tikiu kad dar kelios belaukiancios nudziugins ir suteiks vilties mums visoms 2012-iems. Sutariam kad visos keliausim is cia, davai? dar pagalvojau jei kuciu nakti visos kaip susitare pasimelstume uz viena vieninteli stebukla kurio mums reikia, tai tikiu kad tikrai busim igirstos  wub.gif


Labukas!
Na matai kokiom naujienom mus dziugini,antibai eina i pabaiga ir nauja pradzia jau nebe uz kalnu mirksiukas.gif
Kaip siaip einas?
O Kuciu vakara ir as pasimelsiu uz jus visas kad kuo greiciau D jus apdovanotu 4u.gif
Atsakyti
Damos, diena smile.gif
Nu ka, guliu as cia su Olialia vienoj palatoj thumbup.gif Super smagiai laika leidziam! Siandein vyras atveze kompa, tai ir rasom jums smile.gif
As dar cia iki pirmadienio, leidzia man vaistus-antibiotikus i vena, todel ir laiko. Nu ir dar Olialia priziureti, kad nesokinetu o liali saugotu mirksiukas.gif
Cituk, nu zinok net proceduros pries operacija praejo lengvai ax.gif , o jau operacija fantastiskai: uzmigau, atsibudau kaip po saldziausio miego. Net ciupineti save pradejau, galvojau nieko man nepadare, nei skaudejo ka nei tempe. Juvelyrai tvarke mane, nemaziau. O jau randukai ant pilvo, miniatiuriniai! thumbup.gif Pora dienu su drenu nepatogu buvo, bet vis vien is kart ir laksciau... Bet iki pirmadienio nori nenori reikia buti... Pirmadieni bus pokalbis su gyd., tai suzinosiu kas ir kap ten padaryta ir koks planas toliau. Kol kas man mmm prasidejo, 10 dienu anksciau, tai gi koks bebutu planas, nusikelia viskas kitiem metams.

Nus, ka. Kas ataskaita man pateiks? Ziuriu naujienos ne super. Damos, uzjauciu visus, stiprybes jums!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 09, 10:54)
Reikejo ir man pradziai pilna kursa pas Keberiokst ir Iride praeit biggrin.gif


Tai, kad ramus ir patenkinti pas Gorgi ant sofkutes sedejot, neatrode, kad konsultaciju jums reikia smile.gif Akvile pasirupino LT-EN vertejavimu, o kai bus tyrimu atsakymai mes galesime pasirupinti ju isvertimu i zmoniu kalba 4u.gif
Atsakyti
Kai mergaitės pasiklausau apie jūsų minimą Georgi ir jų tyrimus, tai man plaukai šiaušias - nieko nesuprantu ir viliuosi, kad neprireiks man aiškintis. Nežinau, ką daryčiau, nes anglų kalbą moku minimaliai, tikrai nesusišnekėčiau, o apie rezultatus tyrimų išvis tylėt bereiktų blush2.gif


O kaip jūs nusprendėte, kad reikia daryti ten tyrimus? Jums gydytoja patarėja ar savo iniciatyva visa tai? ax.gif


P.S. Melsiuos ir aš, tikiuosi, kad mes visos iš čia greit dingsim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 09 gruodžio 2011 - 16:40