Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Krempudra @ 2011 12 07, 23:10)
o crinone taip is karto po punkcijos jau reikia pradeti naudoti? g.gif kazkodel isivaizdavau, kad po isodinimo unsure.gif o taip kaip bus isodinama, jei TEN to crinone bus prigrusta? blush2.gif prasikas per ji kaip nors? biggrin.gif
Papildyta:
na mes labai ir nesprendem ir pageidavimu nereiskem biggrin.gif tiesiog buvo zinoma, kad gali tekti daryti icsi ir tas buvo palika embrionologo nuoziurai ir sprendimui 4u.gif  4u.gif

as tai crinone pradejau naudoti po punkcijos sekancia diena.nebijok tikrai prasibraus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 07, 21:38)
nebijok tikrai prasibraus  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

beje, man po narkozes visai nesinori miego doh.gif kai pabudino, tai dar iki siol nemiegu, nors ir kaip ikalbinejo pamiegoti. akys staciom ir nors tu ka doh.gif ir po LP taip buvo doh.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 07, 21:10)
o crinone taip is karto po punkcijos jau reikia pradeti naudoti? g.gif kazkodel isivaizdavau, kad po isodinimo unsure.gif o taip kaip bus isodinama, jei TEN to crinone bus prigrusta? blush2.gif prasikas per ji kaip nors? biggrin.gif
Papildyta:
na mes labai ir nesprendem ir pageidavimu nereiskem biggrin.gif tiesiog buvo zinoma, kad gali tekti daryti icsi ir tas buvo palika embrionologo nuoziurai ir sprendimui 4u.gif  4u.gif



na ir man crinone reikejo pradeti naudoti nuo tos dienos ,kaip buvo atlikta punkcija...jei taip daktarai liepia matyt taip reikia ir ten viskas buna gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 07, 21:41)
ir gerai, kad laikas eina greitai - kovo greiciau sulauksim wink.gif
O kai baigsi kursa vel siusi i Graikija taip, kaip pirma karta? smile.gif O ka ta Humira daro? Tai po savaites pas Gorgi ar pati tiesiai siusi i Cikaga? O tu jauti ka nors ne taip po tos humiros?

Noreciau pasitarti: pas mane citomegalas - tipo rodo, kad as persisrgus, pirma karta gyd nieko neuzkliuvo del to, neva jei jau persirgai yra imunas ir viskas ok, o dabar pamirsau as parodyti ta tyrima, niekas ir neprase jo padaryti....


Aha pabaigus antibus dar vienas mmm praleisiu ir sekancias jau siusiu i graikija ziuret as isszudem visas nesamones ax.gif O po savaites pas gorgi nerekes tik i jo laboratorija, siusciau pati i ciakaga, bet dar nepasiekiau lygio kad galeciau pati is venos kelias kobutes kraujo nusuleist lotuliukas.gif Jokio poveikio nejauciu , skausmingas pats susileidimas truputi ir tikek. Kazkaip uz tai nelabai tikiu kad ji ten kazka paveiks man, bet aisku norisi tiketi kad 800 svaru ne vejais paleidom unsure.gif

hmm o tai citomelagas cia viena is infekciju? nezinau nieko apie ja, bet manau kad butu gerai uzsiminti gydytojai apie tai.

QUOTE(Terze @ 2011 12 07, 21:49)
Taip, jeigu jie dirbs... jeigu ne, tai as jau juokauju, kad po visu svenciu vaikucius pasiimsiu savaitinius smile.gif


ane?? tai tipo snaigutes des jei nedirbs? bet tai biski nesamone, kodel apsiima daryt IVF jei zino kad gali nepadaryt iki galo unsure.gif


QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 12 07, 21:53)
Aciu uz atsakyma  4u.gif Neuzilgo pradedu, bet as pasispasakosiu po visko, noriu ramiai isbut, todel nepykit tik, kad kamantineju, o pati tyliu  heart.gif  As jums labai dekinga ir labai visas palaikau, kokioje stadijoje bebutumet  4u.gif


na tai tyliai linkiu sekmes, mes tyliai islauksim tavo sveikinimo laiko wub.gif


QUOTE(Beila @ 2011 12 07, 22:04)
Oi tai pasipils prieš naujus metus gerų žinių ax.gif Tikiuosi tu atidarysi II sezoną ir aš į jį suspėsiu cool.gif Kiek galima vis jus matyt šiame skyrelyje  blush2.gif Aš antradienį arba trečiadienį turėsiu sodinimą, jei pavyks punkcija ir apsivaisins.
Mergaitės, būkit geros padėkit. Sakykit,kaip jūs nusprendėt, darysit IVF su ISCI arbe jo. Jei mano vyro sperma normali, man kaip ir "viskas gerai" (na nereguliarus ciklas, policistinės kaiušidės), bet 5IUI nepavyko. Tai siūlo IVF,kad pažiūrėt, ar geba sperma prasibraut pro kiaušialąstės dangalą. Bet man baugu, o jei neprasibraus, tai šis IVF bus baigtas... verysad.gif Ir tik kitąkart galėčiau bandyt su ISCI g.gif Nežinau, galva sukas, negaliu nuspręst. O punkcija ne už kalnų...
HELP


Nu jau nu jau, kodel tu nusteikus tokioms problemoms, juk tai kad iui nepavyko nereiskia kad sieneles per storos, juk ISCI taip pat nereiskia kad kad jie automatiskai ten padeda prasibrauti jie kaip suprantu tik atskiria geriausiu spermatozoidus bet paskui juo palieka vaisintis kaip ir normaliam IVF-e??? nu cia as labai ne moksliskai parasiau smile.gif Viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2011 12 07, 21:18)
merginos o jūs kas nors esat daria  IMSI, ar  užtenka ir ICSI.  nežinau  sakau gal reikia daryt su IMSI  g.gif  sunku apsispresti  kai nieko nenusimanai o ir nori kad pavyktu

Sveikute,
mes nesam dare su IMSI, bet gyd mums komentavo, kad jei spermos rezultatai labai prasti, tai IMSI zenkliai padidina ju vaizda (kitaip sakant, naudojamas galingesnis mikroskopas) ir kad, pvz, musu atveju visai tai galetu ir pagelbet, t.y. yra galimybe didesniam sansui sekmingo IVF. Mat kai geriau mato, atrenka geresnius spermiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 12 08, 11:23)
Sveikute,
mes nesam dare su IMSI, bet gyd mums komentavo, kad jei spermos rezultatai labai prasti, tai IMSI zenkliai padidina ju vaizda (kitaip sakant, naudojamas galingesnis mikroskopas) ir kad, pvz, musu atveju visai tai galetu ir pagelbet, t.y. yra galimybe didesniam sansui sekmingo IVF. Mat kai geriau mato, atrenka geresnius spermiukus  4u.gif

laba diena merginos,
na pas mus visai blogai nėra su ta sperma, bet ir gerai nėra, reikės pasitarti su gyd. kaip geriau čia padarius, nes norisi, kad pasisektu smile.gif ir galutinis rezultatas būtu nestuke.gif
Atsakyti
Virusuoju, merginos, kad tik sėkmė greičiau aplankytų ir kai kurioms Kalėdos, kai kurioms jau po Kalėdų ateitų didžiausias džiaugsmas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
P. S. Turiu tris dozes crinono atlikusias, gal kam nors reikia smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif sendien man 6DPI ..dariausi testa - vienas bruksnys verysad.gif .. save dar raminu , kad gal dar mazai laiko praejo po isodinimo...nezinau, nezinau ...
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2011 12 08, 15:23)
sveikos  4u.gif  sendien man 6DPI ..dariausi testa - vienas bruksnys  verysad.gif .. save dar raminu , kad gal dar mazai laiko praejo po isodinimo...nezinau, nezinau ...



nesinervuok dar tikrai labai anksti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 08, 10:10)
Nu jau nu jau, kodel tu nusteikus tokioms problemoms, juk tai kad iui nepavyko nereiskia kad sieneles per storos, juk ISCI taip pat nereiskia kad kad jie automatiskai ten padeda prasibrauti jie kaip suprantu tik atskiria geriausiu spermatozoidus bet paskui juo palieka vaisintis kaip ir normaliam IVF-e??? nu cia as labai ne moksliskai parasiau smile.gif Viskas bus gerai  smile.gif


Jei neklystu ISCI metu jie plona adata spermijų įkiša į kiaušialąstę.

QUOTE(kristinuke @ 2011 12 08, 15:18)
Virusuoju, merginos, kad tik sėkmė greičiau aplankytų ir kai kurioms Kalėdos, kai kurioms jau po Kalėdų ateitų didžiausias džiaugsmas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
P. S. Turiu tris dozes crinono atlikusias, gal kam nors reikia  smile.gif


Būtų didžiausia gyvenimo dovana nestuke.gif Tikiuosi Kalėdoms man ją padovanos ir kitoms mergaitėms, žinoma, taip pat kalėdų senelis atneš po stebuklą group.gif

QUOTE(Bonama @ 2011 12 08, 15:23)
sveikos  4u.gif   sendien man 6DPI ..dariausi testa - vienas bruksnys  verysad.gif .. save dar raminu , kad gal dar mazai laiko praejo po isodinimo...nezinau, nezinau ...


Per anksti darei, dar truputį luktelėk mirksiukas.gif Ateina pas tave stebuklas wub.gif


Turiu kvailą klausimą blush2.gif Bet visgi klausimą biggrin.gif Tai va, gal jūs žinote, kiek per parą maždaug paauga folikulas, jei leidžiama 225 gonal dozė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 08 gruodžio 2011 - 16:41
QUOTE(Bonama @ 2011 12 08, 16:23)
sveikos  4u.gif  sendien man 6DPI ..dariausi testa - vienas bruksnys  verysad.gif .. save dar raminu , kad gal dar mazai laiko praejo po isodinimo...nezinau, nezinau ...


Nu ziauriai per anksti bigsmile.gif !!!!!


QUOTE(Beila @ 2011 12 08, 17:39)
Bet visgi klausimą biggrin.gif Tai va, gal jūs žinote, kiek per parą maždaug paauga folikulas, jei leidžiama 225 gonal dozė.


Folikulai per para paauga apie 2-3mm bet kazkaip niekas neakcentavo kad tai nuo dozes priklauso. g.gif

Atiloja - prisiduok, juk jau grizai ir ispudziu milijonas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 08, 19:46)
Nu ziauriai per anksti  bigsmile.gif !!!!!


labai tikiuosi .. verysad.gif .. bereikalo dariausi..pati kalta, kad nuotaika susigadinau.. reikejo laukti pirmadienio ir HCG ..
Atsakyti