Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

Tarp kitko, (cia as apie "Ilga kelionė per kopas") yra lietuviu gamybos, tik darytas rusu uzsakymu anais laikais, bliaudavau verysad.gif toj serijoj, kur Marta susitinka su Arturu vaistinej...vienu zodziu.. ir Sibire..., dar mano vyriskis, studentavimo laikais buvo Latvijoj sporto stovykloje, tai ten eme studentus masinem kareiviu scenom, gal dar del to taip as isikliopinus i sita filma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 01 14, 18:14)

Jusu deka vel paklausiau, paziurejau... et, asara spaudzia verysad.gif


O man realiai ji šiandien išriedėjo smile.gif Klausant pasiėmiau savo mažiulį ir dainavau kartu su aktore..Nu ir taip įsijaučiau,kad ir nužliumbiau milimetruką blush2.gif
QUOTE(skraide @ 2012 01 14, 18:49)
Tarp kitko, (cia as apie "Ilga kelionė per kopas") yra lietuviu gamybos, tik darytas rusu uzsakymu anais laikais, bliaudavau verysad.gif  toj serijoj, kur Marta susitinka su Arturu vaistinej...vienu zodziu.. ir Sibire..., dar mano vyriskis,  studentavimo laikais buvo Latvijoj sporto stovykloje, tai ten eme studentus masinem kareiviu scenom, gal dar del to taip as isikliopinus i sita filma lotuliukas.gif

O ne latvių gamybos?
Atsakyti
pratesiant prisiminimu vakara 4u.gif buvo toks nuostabus filmas Мираж (Весь мир в кармане) labai patiko siuzetas fainas ir apskritai tais metais toks pastatymas vertas Oskaro. thumbup.gif Bandysiu siustis, nes macius jau taip seniai , kad nezinau ar toks pats ispudis bus kaip ir tuomet.O tuomet tai buvo bomba thumbup.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=901598
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 01 14, 20:44)
pratesiant prisiminimu vakara 4u.gif buvo toks nuostabus filmas Мираж (Весь мир в кармане) labai patiko siuzetas fainas ir apskritai tais metais toks pastatymas vertas Oskaro. thumbup.gif Bandysiu siustis, nes macius jau taip seniai , kad nezinau ar toks pats ispudis bus kaip ir tuomet.O tuomet tai buvo bomba thumbup.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=901598

Joa, gerulis. Aš knygą skaičiau po filmo, net nepasakyčiau, kas stipresnis g.gif

O kelionė per kopas tai latvių, tikrai ne lietuvių. Visur nurodoma, kad Rygos kinostudijos gamybos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugeliss @ 2012 01 09, 16:37)
Sveikos ir aš prisijungiu prie jūsų smile.gif
Siunčiuosi serialą gal kas matė "BRAK PO ZAVEŠČIANJU" ? Man labai jį išgyrė, tikiuosi kad neblogas bus. 4u.gif

As per TV cia pries savaite uzmaciau ji ir iki triju nakties ziurejau doh.gif doh.gif paskui jau isjungiau telika, nes is ryto i darba reikejo biggrin.gif Bet man patiko..parsisiunciau as ji ir tesini taip pat. Dar neziurejau, nes ka tik baigiau-Muzcyna vo mne. Toks lengvas serijalas su daug seriju, pradzioj labai uzkabino , o paskui tai kelias serijas praziuredavau su prasukimu, kelias normalia eiga, bet neblogas visumoj. Yra ir pasijuokt kur ir asara nubraukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 14, 21:44)
As per TV cia pries savaite uzmaciau ji ir iki triju nakties ziurejau

Man pirma dali ir visai nieko buvo,o va antros taip ir neįveikiau schmoll.gif Galas žino,gal kad su tokiu tarpu,bet tęsinys manęs jau visai nekabino schmoll.gif
O va šeštadienio vakarui,ką tik per rusų kanalą reklamavo ir lyg nieko turėtų būt http://kinozal.tv/de...s.php?id=175768 Parečinkovas dar viena mano meilė wub.gif
Atsakyti
Persiprasau del "Ilga kelione..."galvojau apie latvius, o parasiau lietuvius blink.gif, aciu, mergaites, kad pataiset, pati isiziojau, kai perskaiciau ka parasiau tongue.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti ar nebūna taip , kad parsisiunčiate tik dalį filmo . Bandau parsisiusti filmą už kurį sumokėta 15.00lt ir parsisiuntė tik pusė filmo . Pakeitus internetinį grotuvą kiti parsiųsti filmai usb atmintinėje dingo . blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 01 14, 20:52)
O man realiai ji šiandien išriedėjo smile.gif  Klausant pasiėmiau savo mažiulį ir dainavau kartu su aktore..Nu ir taip įsijaučiau,kad ir nužliumbiau milimetruką  blush2.gif

O ne latvių gamybos?

po filmo buvo isleista knyga rusu kalba. Skaiciau ja tais senais laikais ir blioviau. Man tai vienas fainiausiu filmu. Beje, ji truputi kitokia. Ir pabaiga. Pabaigoje daug jo minciu, jis atpazysta kas stovi tolumoje, atpazysta Marta wub.gif

Nesenai skaiciau Ramanausko interviu apie filma ir apie ju su Kisielium gyvenima ir draugyste. Idomiausia, kad jie buvo grupiokai, draugai, abu ismylejo ta pacia moteri, vienas is ju ja vede, o antra karta tuoktis abu ta pacia diena atnese pareiskimus. Ju gyvenime daug kas persipindavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 14 sausio 2012 - 23:52
Бабье лето - pradžia tai ne itin buvo,paskui įtraukė.Visai nieko toks,tik pabaiga,kaip visad labai nusaldinta rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 01 10, 13:43)
MAN JIS LABAI LABAI PATIKO  wub.gif  o is kur galima atsisiusti?  blush2.gif as maciau per rusijos tv ir ne visas serijas

Per kino zala atsisiuskit.
http://kinozal.tv/de...s.php?id=891577
Dar atsisiunciau "BRAK PO ZAVISCENJU2.VAZVRASCENJA SANDRY"
Taip pat labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugeliss @ 2012 01 15, 13:17)
Per kino zala atsisiuskit.
http://kinozal.tv/de...s.php?id=891577
Dar atsisiunciau "BRAK PO ZAVISCENJU2.VAZVRASCENJA SANDRY"
Taip pat labai patiko thumbup.gif



Pradėjau ir aš vakar Brak po zavescanyju žiūrėti - apsidairiau, kad iki 3 nakties blush2.gif

Tik vat kas man nepatinka, pagal antro sezono anonsus panašu, kad Urmas'o (Djačenko) nebebus, nepatinka man taip labai schmoll.gif
Mėgstu filmus su laiminga įsimylėjusių pabaiga blush2.gif
Atsakyti