Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

Ka tik paziurejau Моя новая жизнь tai noriu pasisakyt
gathering.gif
filmas neblogas , melodrama, lengvas, veiksmas yra , bet jau "o sventas naivume" doh.gif doh.gif doh.gif uzkniso pasiaukojimas, ir dar aktore kaip buvo pradzioj boba, taip ir liko, buna kad rodo pilka pele, kuri pavirsta grazuole, o cia daryk ja nedares, paprasta bobelka, ai , svarbu kad Mileris grazus mirksiukas.gif
bet siaip melodramu megejoms rekomenduoju , nors gal kai kuriom bus vietom labai pikta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 01 15, 21:57)
Ka tik paziurejau Моя новая жизнь tai noriu pasisakyt
gathering.gif 
filmas neblogas , melodrama, lengvas, veiksmas yra , bet jau "o sventas naivume" doh.gif  doh.gif  doh.gif uzkniso pasiaukojimas, ir dar aktore kaip buvo pradzioj boba, taip ir liko, buna kad rodo pilka pele, kuri pavirsta grazuole, o cia daryk ja nedares, paprasta bobelka, ai , svarbu  kad Mileris grazus mirksiukas.gif
bet siaip melodramu megejoms rekomenduoju , nors gal kai kuriom bus vietom labai pikta tongue.gif

Kaip tik turiu atsisiuntus, bet dar nepradėjau žiūrėti. Gal nenusivilsiu labai,
Dabar kaip tik per NTV rodo "kak proeiti v biblioteku". Gal patiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 01 15, 23:34)
Kaip tik turiu atsisiuntus, bet dar nepradėjau žiūrėti. Gal nenusivilsiu labai,
Dabar kaip tik per NTV rodo "kak proeiti v biblioteku". Gal patiks g.gif

o , aciu einu ziuret, jauciu praziopsojau jau puse kino...
o del to kino , tai nenusivilsit, man tai tik pikta vietom buvo todel kad heroje tokia patikli arba tokia geriete, ypac kai reiketu vyrui duoti snukin cool.gif
Atsakyti
labas visoms.
siuo metu kas vakara "ryju" GROMOVY 1 ir 2 filmus.
REKOMENDUOJU 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 01 14, 23:48)
po filmo buvo isleista knyga rusu kalba. Skaiciau ja tais senais laikais ir blioviau. Man tai vienas fainiausiu filmu. Beje, ji truputi kitokia. Ir pabaiga. Pabaigoje daug jo minciu, jis atpazysta kas stovi tolumoje, atpazysta Marta  wub.gif

Nesenai skaiciau Ramanausko interviu apie filma ir apie ju su Kisielium gyvenima ir draugyste. Idomiausia, kad jie buvo grupiokai, draugai, abu ismylejo ta pacia moteri, vienas is ju ja vede, o antra karta tuoktis abu ta pacia diena atnese pareiskimus. Ju gyvenime daug kas persipindavo.

Aga, ir as ta skaiciau 4u.gif


QUOTE(Sim@ @ 2012 01 15, 22:16)
labas visoms.
siuo metu kas vakara "ryju" GROMOVY 1 ir 2 filmus.
REKOMENDUOJU 4u.gif

Ir man patiko, tik, durne, atvirksciai paziurejau, is pradziu 2, paskui 1 dali
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 01 08, 20:19)
na pasirodo ir ketvirta turiu.
user posted image

BET kad 3 filmo dar tik 7 serijos yra internete. Tai 4 jauciu pasirodys vasara...
Atsakyti
''Лесное озеро'' /2011/
Премьера 15 января 2012 Mелодрама
http://kinozal.tv/de...s.php?id=914841

user posted image

Atsakyti
QUOTE(visgi @ 2012 01 16, 02:44)
''Лесное озеро'' /2011/


turbūt,bus gražūs vaizdai...bet ta aktorė mane biesina,visur taip pat vaidina,tai net nežinau...
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 01 16, 14:16)
turbūt,bus gražūs vaizdai...bet ta aktorė mane biesina,visur taip pat vaidina,tai net nežinau...

net nežinau tiesa pasakius... dėl aktorės- sutinku, tokia beveide, nera jokio charakteringo akcento personažuose suvaidintuose- vienoda ir vienodai visur...
Baigiau žiūrėti ''Бабье лето'' /2011/. Nepatiko. Nuobodus, jokio ''cinkelio''.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 01 16, 16:16)
turbūt,bus gražūs vaizdai...bet ta aktorė mane biesina,visur taip pat vaidina,tai net nežinau...

ka tik paziurejau.vaizdai normalus,jau to grozio tai kaip ir nelabai matyt, kaimas, ezero kazkiek , zirgai.Aktore mane nebiesina, o jos vyra vaidino vakarykstis aktorius is Моя новая жизн .Filmas kaip filmas... paprastas,nu va tiek tongue.gif o zinomiausias rusijos blondinas tai nusenes...
Filma nuspejau , paskui biskiuka nusigandau mirksiukas.gif kad suklydau , o paskui jau supratau , kad baigsis taip kaip ir galvojau , ir akurat biggrin.gif antra karta neziureciau.Siam filme graziausia yra jo pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 16 sausio 2012 - 17:05
Dar naujas pasirodė
Измена

http://kinozal.tv/de...s.php?id=915033
Atsakyti
''Пандора'' /2011/ Премьера 16 января 2012

user posted image


''Ночь одинокого филина'' /2011/ Премьера 15 января 2012 лирическая комедия

user posted image


''Непутевая невестка'' /2011/ Другое название Невестка Лиза Премьера январь 2012
http://www.kinofaza....2011-10-18-2892

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 17 sausio 2012 - 00:44