Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

draugė turi mokinius: Raldas ir Sintė.
Atsakyti
O kazin Sinte, is anglisko zodzio SIN? Nes tokiu atveju butu idomu suzinoti jos pradejimo istorija biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IdeaFixe @ 2011 12 02, 23:07)
O kazin Sinte, is anglisko zodzio SIN? Nes tokiu atveju butu idomu suzinoti jos pradejimo istorija biggrin.gif biggrin.gif

mano kaimynes dukra Sintė..... vardas kilęs nuo lietuviško Sintautė, Sinatutas (liet - sintėti, sinti -"manyti", "galvoti" + taut - tauta)
Atsakyti
QUOTE(milda1956 @ 2011 12 02, 14:04)
DONDUBAS... lotuliukas.gif NU NEZINAU KAIP REIKTU TEVAMS PADEKOT smile.gif KA DARYSI NE PATS GI ISSIRINKO


Ne pats išsirinko, pats pasikeis/pasikeitė. biggrin.gif
Atsakyti
Jovydas . As pvz pirma karta isgirdau toki varda , bet visai nieko man jis rolleyes.gif
Atsakyti
kai mazajam rinkom varda gailiuos kad nedavem TIBERIJUS,bet topuose buvo KASIJONAS biggrin.gif
Atsakyti
Dar pazistu vaikina vardu Asteras (beja jis pats toki pasirinko , pasikeite is tikrojo vardo) doh.gif Draugai tyciodamiesi sako Asteriksas ir Obeliksas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2011 12 03, 13:18)
Jovydas . As pvz pirma karta isgirdau toki varda , bet visai nieko man jis  rolleyes.gif


Josvydą pažįstu - irgi nieko drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man labai grazus berniuko vardas - Ainoras, na o kam patinka galimas ir europietiskas variantas - Aironas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaily: 05 gruodžio 2011 - 14:39
QUOTE(Snaily @ 2011 12 05, 15:36)
O man labai grazus berniuko vardas - Ainoras, na o kam patinka galimas ir europietiskas variantas - Aironas 4u.gif


Pazistu Ainora ir ne viena Airona , tai man nera jie kazkoki negirdeti ar reti smile.gif
Atsakyti
Dėl to Dondūbo jau dabar rašo, kad Dovydas. Komentaruose mačiau šaipėsi- Dondubas- DonĄžuolas (lietuviškiau) biggrin.gif
Atsakyti
O kaip jums Aretas arba Flavija ?
Atsakyti