Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

Aretas pažystamų berniukas,kai bendrauji tai puse velnio
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2011 12 05, 15:36)
O man labai grazus berniuko vardas - Ainoras, na o kam patinka galimas ir europietiskas variantas - Aironas 4u.gif

Manau sumaišėte, Aironas skamba amerikietiškai. Vieną Ainorą pažįstu.

Pažįstu ir Aretą, vardu nevadinam. Kartais pavadinu Oretu, Aretą sunkiau ištarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 12 05, 23:23)
O kaip jums Aretas arba Flavija ?

Pažystu Aretą kuriam jau 40 +. Man gražiai skamba šitas vardas
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 12 06, 15:11)
Pažystu Aretą kuriam jau 40 +. Man gražiai skamba šitas vardas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 12 06, 15:11)
Pažystu Aretą kuriam jau 40 +. Man gražiai skamba šitas vardas

Pažįstu Aretą 7metį ir Aretą moterį, kuriai jau apie 50. Kažkaip įprastas vardas, nors pradžioje kai rinkom vardą berniukui, buvo tikrai keistas.
Papildyta:
QUOTE(IdeaFixe @ 2011 12 01, 20:41)

Žirdimantas            Veneta


Jei čia ta pati, kurią aš pažįstu, tai jos vardo atsiradimo istorija tokia: tėvams buvo labai gražus vardas Vania, Ivanas. Gimė mergaitė ir pavadino Vane su ė gale (nes Ivanė skambėjo negražiai). Ji augo ir labai beprotiškai kompleksavo dėl šio vardo, todėl susigalvojo pasivadinti Vaneta. Pase ji Vanė, bet visur kitur Vaneta. Anksčiau sodroje net netikrindavo vardų, ir aš pateikinėdama ataskaitas net nežinojau, kad jos tikrasis vardas ne Vaneta. Jai daug metų, prieš kelis metus išleidom į pensiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2011 12 06, 01:59)
Pažįstu ir Aretą, vardu nevadinam. Kartais pavadinu Oretu, Aretą sunkiau ištarti smile.gif


neįsivaizduoju, kurioj vietoj suaugusiam žmogui Areto tarimo sunkumas gali būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 12 08, 15:11)
neįsivaizduoju, kurioj vietoj suaugusiam žmogui Areto tarimo sunkumas gali būti  g.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pažįstu Daurių, Demetriją.
Atsakyti
Zinau paaugle, vardu Sanrime. Ir dar paciente turejau, senute, vardu Kleofasa
Atsakyti
Rinatas
Atsakyti
Vyro kolega Levaldas.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 12 21, 17:28)
Vyro kolega Levaldas.


Prancūziška Valdo versija. biggrin.gif
Atsakyti