Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

QUOTE(Gaivilė @ 2012 01 05, 16:00)
tai va, kad bandziau einant per nonparametric test---> 2 independent samples ir su Mann- Whitney kriteriju, bet kazkaip nesigauna man. schmoll.gif .as pasirenku duomenis i test variable list, o reikia kazka apsirinkt ir grouping variable, bet nzn ka rinktis..man reikia suranguoti vertybes.ju yra devynios,sveikata, pajamos ir t.t. tai i group variable pasirenku sveikata, o ka tada i grouping variable..??


Mean rank yra vidurkio rangai, skaičiuojami lyginant neparametriniais kriterijais dviejų dar daugiau imčių duomenis. Paklausėte, kaip apskaičiuojamas Mean rank, tai ir parašiau. O jūsų užduotis, kaip supratau, visai kitokia, tik iki galo neliko aišku - kaip suprasti suranguoti vertybes? Ar išdėlioti pagal svarbą, ką respondentai labiau vertina - sveikatą, pajamas ar kitus dalykus? Jei taip, tuomet reikia žiūrėti, kokio tipo yra kintamieji, kaip jie buvo įvertinti ir lyginti arba pagal vidurkius, arba pagal kitus statistinius parametrus.
Atsakyti
ar gali būti kad spss grybauja? nu akivaizdžiai nesusikeičia variantai, kaip noriu, jau net reikšmių value nekeičiant g.gif
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2012 01 05, 20:39)
aš tai bandau perkoduoti reikšmes pagal savo turimas instrukcijas.
pirmiausiai per tranforsm --> recode -> in to same variables, pakeičiu reikšmes,
paskui variable values sukeičiu. ir tada pas mane gaunasi viskas atvirkščiai: susikeičia v isos reikšmės vietomis. kaži ką blogai darau g.gif

Po kompo perinstaliavimo ssps'o neturiu, tai negaliu žvilgtelt. Bet man kažkaip atrodo, kad norint pakeisti reikšmes reikia recode -> into different variables unsure.gif
Atsakyti
tskant, kai atguliau į lovą sugalvojau smile.gif . keičiau tik tris reikšmes iš 6 reikiamų.
atsiprašau už spamą. čia niekaip žmogus nematydamas nesugalvotų ką aš ten pridirbau biggrin.gif
Atsakyti
dar vienas klausimas man iškilo.
tie klausimai kurie turi po kelis galimus atsakymus, kiekvienas atsakymas turi po savo stulpelį paskui bazėje. klausimas, kaip iš jų visų padaryti grafikus procentinius?
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2012 01 06, 20:21)
dar vienas klausimas man iškilo.
tie klausimai kurie turi po kelis galimus atsakymus, kiekvienas atsakymas turi po savo stulpelį paskui bazėje. klausimas, kaip  iš jų visų padaryti grafikus procentinius?


Per Analyze -> Descriptive statistics -> Descriptives, įtraukti visus kintamuosius, kur yra tie atsakymai ir Options pažymėti Sum, tuomet žinosime, kiek kartų iš viso tie atsakymai buvo pažymėti. O tuomet jau paprastu Exceliu galima paskaičiuoti, kokią procentinę dalį šie skaičiai sudaro, imant nuo visų atsakymų wink.gif
Atsakyti
labukas, o gal kas žino, iš kur siųstis bandomąją versiją?
Atsakyti
QUOTE(Linaa @ 2012 01 09, 13:05)
labukas, o gal kas žino, iš kur siųstis bandomąją versiją?


Ne tik bandomąją, bet ir nulaužtą pilną versiją gali parsisiųsti iš daugumos torrentų puslapių, o bandomąją versiją lengvai rasi į Google paiešką įvedusi raktažodžius "SPSS trial", tarkim, kad ir čia rolleyes.gif
Atsakyti
Nesiinstaliuoja šita versija, pas mane windows wista :/
Atsakyti
QUOTE(Linaa @ 2012 01 09, 14:15)
Nesiinstaliuoja šita versija, pas mane windows wista :/


Na tai pasinaudodama Google paieška susiraskite SPSS Trial Version Vistai wink.gif
Atsakyti
sveiki dar kartą, kas čia stebit temą. man jau net nepatogu klausit bet vis turiu įvairiausių klausimu blush2.gif

pirmiausia turiu paskayti labai nusivyliau apklausos rezultatais, nes labai mažai gaunasi statistiškai reikšmingų duomenų taikant įvairiausius kriterijus.

dabar galvoju detalizuoti tokį dalyką. tarkim turiu klausimą: "kokiomis paslaugomis daugiausiai naudojatės", kuriame galima pažymėti kelis galimus variantus.
o jeigu aš norėčiau išskirti kuriomis paslaugomsi daugiausia naudojasi moterys , o kuriomis vyrai. įmanoma kažkaip tą padaryti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2012 01 09, 15:44)
sveiki dar kartą, kas čia stebit temą. man jau net nepatogu klausit bet vis turiu įvairiausių klausimu blush2.gif

pirmiausia turiu paskayti labai nusivyliau apklausos rezultatais, nes labai mažai gaunasi statistiškai reikšmingų duomenų taikant įvairiausius kriterijus.

dabar galvoju detalizuoti tokį dalyką. tarkim turiu klausimą: "kokiomis paslaugomis daugiausiai naudojatės", kuriame galima pažymėti kelis galimus variantus.
o jeigu aš norėčiau išskirti kuriomis paslaugomsi daugiausia naudojasi moterys , o kuriomis vyrai. įmanoma kažkaip tą padaryti ax.gif ?


Be abejo, per Data -> Select cases išsirink tik moteris, tada apskaičiuok jų atsakymų sumas, o paskui išsirink vyrus ir vėl pakartok skaičiavimą.
Atsakyti