Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 44

Sveikos. Norėjau patarimo. Padariau sesei tokią mažytę pjaustymo lentutę kalėdom, ji labiau bus siuvenyrinė, ne pagal paskirtį naudojama. Vieną pusę dekupažavau, liko tik nulakuoti. Kitoj pusėj norėčiau kažką užrašyti. Norėjau paklausti su kuo geriausia būtų rašyt? Su markeriu gal kokiu?
Ir dar norėjau paklaust gal žinot kokį puslapį kur galėčiau pažiūrėt kaip gražiai tą lentutę paruošt pakabinimui, kaspinėliu ar virvele kokia blush2.gif
Atsakyti
Daug būdų.
Geriausia būtų užrašyti akrilu.
Jei kaligrafija nesvetima, jokių problemų...Jei tokios patirties nėra, galima išsispausdinti, perkelti raides per kalkę ir tada perpiešti tą tekstą akrilu.
Dar galima išspausdintą tekstą nukopijuoti ant plonytėlaičio ryžinio akrilu, gerai išdžiovinti ir pridekupuoti. Reikės gero plono teptuko, o akrilą šiek tiek atskiesti vandeniu, kad būtų daili plonytė linija.
Markeris...Galima, bet tai-ne tai...wink.gif Anie būdai šiltesni.
Pabaigai-lakavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 11 gruodžio 2011 - 23:36
Ačiū už pamokėlę. Dar man, pradedančiai, pasakykit kur to akrilo ieškoti? blush2.gif Jei aš spec. pardėj pasakysiu ko man reikia, manau pardavėja žinos ką paduot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2011 12 12, 00:42)
Ačiū už pamokėlę. Dar man, pradedančiai, pasakykit kur to akrilo ieškoti? blush2.gif  Jei aš spec. pardėj pasakysiu ko man reikia, manau pardavėja žinos ką paduot? blush2.gif

spec pardėj tai tikrai duos lotuliukas.gif ))) Tik piniginę ruošk lotuliukas.gif )))

Nekvailiok, varyk į Senukus ir nusipirk kokio supermatinio kibiriuką už kokius 15 lt ir turėsi ilgam.
Atsakyti
Taigi čia užrašui labai mažai reikia, kam į Senukus? Juodų litrą, ane? lotuliukas.gif
Akrilą žinos visur: kanceliarinėse, rankdarbių, dailininkų reikmenų parduotuvėse.
Galima rasti mažais kiekiais. Pirkti tą spalvą, kuria norisi rašyti. Su juoda rekomenduočiau atsargiau...Pagal spalvinę gamą priderinus galima rašyti ruda, mėlyna, samanine, tamsiai pilka ir t.t...
O jau jei norisi juodos, tai vistiek patarčiau kokios kitos spalvos lašą įmaišyti...bus tauriau, ne taip kontrastinga.
Atsakyti
Vai tai ačiū visoms labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, reik pagalbos, dekupuoju pakabas su servetėlėmis, raštus dedu per ištisai, ta prasme nekarpau, bet kai pradedu teplioti klijus, man kur ištepta servetėlė platėja o kur sausau tokia susitraukus ir gaunasi susiglamžę arba dažniau suplyšta..kaip jūs dartot? blush2.gif tikiuosi supratot ką norėjau pasakyt...
dar perskaičiau kad geriau vistik ryžių popierius...reiktų pabandyt...
labai dėkoju padėjusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 13, 09:41)
sveikos, reik pagalbos, dekupuoju pakabas su servetėlėmis,  raštus dedu per ištisai, ta prasme nekarpau, bet kai pradedu teplioti klijus, man kur ištepta servetėlė platėja o kur sausau tokia susitraukus ir gaunasi susiglamžę arba dažniau suplyšta..kaip jūs dartot?  blush2.gif  tikiuosi supratot ką norėjau pasakyt...
dar perskaičiau kad geriau vistik ryžių popierius...reiktų pabandyt...
labai dėkoju padėjusioms  4u.gif


as pakabas dekupazuoju sausuoju budu smile.gif panadyk ir tu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2011 12 13, 11:42)
as pakabas dekupazuoju sausuoju budu smile.gif panadyk ir tu smile.gif

net nežinojau tokio,ačiū 4u.gif reiks pasiieškoti
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 13, 10:41)
sveikos, reik pagalbos, dekupuoju pakabas su servetėlėmis,  raštus dedu per ištisai, ta prasme nekarpau, bet kai pradedu teplioti klijus, man kur ištepta servetėlė platėja o kur sausau tokia susitraukus ir gaunasi susiglamžę arba dažniau suplyšta..kaip jūs dartot?  blush2.gif  tikiuosi supratot ką norėjau pasakyt...
dar perskaičiau kad geriau vistik ryžių popierius...reiktų pabandyt...
labai dėkoju padėjusioms  4u.gif

šiaip įgūdžių reikia dideliems plotams. man dar nesigauna gerai, bet po truputį tobulėju. tepu nuo vidurio. tiesiog pamirkai klijuose teptuką ir dedi ant vidurio, o tada po truputį brauki link kraštų. bet ne per visą, o mažais gabaliukais. tada sausi kraštai riečiasi, bet galiausiai susitvarko. aš pirmu pabraukimu stengiuosi tik sušlapinti, kad išsiplėstų, o tik paskui jau paspaudžiu, kad ir priliptų. dar labai ir nuo klijų, ir nuo teptuko priklauso. iš pradžių Artmanijoje, patikėjusi konsultante, nusipirkau tokį šiuršktų teptuką, tai sunkiai dirbosi, plėšydavo servetėlę. o dabar turiu švelniais sintetiniais šereliais, tai negaliu atsidžiaugti. ir neplėšo, ir raukšles išlyginti lengviau.
siūlau youtube paieškoti, kaip servetėles klijuoja. kai pažiūriu filmuotą vaizdą, daug aiškiau pasidaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškuolė: 13 gruodžio 2011 - 13:54
ačiū mergytės, jau supratau, kad šiame užsiėmime labai daug įgūdžių reik ax.gif
Atsakyti
reikia pagalbos blush2.gif
nutepiau dezute dvikomponenciu sendinimo laku,du sluoksnius,suskeldejo graziai,bet kodel pabaltavo?kokia galima pirezastis g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauron: 13 gruodžio 2011 - 20:12