Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(diamondness @ 2010 01 02, 22:11)
O tas sakot panaikintu spuogu problema po KT metimo? g.gif

Galit pabandyt, pabandykit gyvent, maitintis sveikiau, kad nebutu viduriu problemu. Tai tik i gera. Dar palaikykit visad savo veido oda svaria, venkit pudru, krempudru. Na, pabandykit salint visus kenksmingus dalykus. Tai tik i sveikata. Veido odos bukle daznai rodo viso organizmo problemas.

O nuo spuogu yra specialios proceduros, kaukes, nebutina KT gert.
Bet esu girdejus, kad gydytojai paauglems raso KT del spuogu...

Prie bet kokiu hormoniu preparatu organizmas pripranta ir nori vel, nutraukus vartojima. Reik laiko persitvarkyt... Pavyzdziui, pradejus naudot hormonini krema efektas yra stulbinamas ir greitas, bet nutraukus - bukle labai greit blogeja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 02 sausio 2010 - 23:45
mano gydytoja kaip tik grieztai pareiske, kad ji spuogu KT negydo, o siulo gerti roaccutana unsure.gif net keista pasidare...
kol kas tepuosi differinu, duacu ir cinko suplaktine, padeda nuo didesniu, ir uzgydo greitai mazus
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 03, 01:40)
Galit pabandyt, pabandykit gyvent, maitintis sveikiau, kad nebutu viduriu problemu. Tai tik i gera. Dar palaikykit visad savo veido oda svaria, venkit pudru, krempudru. Na, pabandykit salint visus kenksmingus dalykus. Tai tik i sveikata. Veido odos bukle daznai rodo viso organizmo problemas.

O nuo spuogu yra specialios proceduros, kaukes, nebutina KT gert.
Bet esu girdejus, kad gydytojai paauglems raso KT del spuogu...

Prie bet kokiu hormoniu preparatu organizmas pripranta ir nori vel, nutraukus vartojima. Reik laiko persitvarkyt... Pavyzdziui, pradejus naudot hormonini krema efektas yra stulbinamas ir greitas, bet nutraukus - bukle labai greit blogeja.

Nu as tai dar nemeciau ir kolkas negalvoju to daryti,bet cia galbut i tolima ateiti,nes salutiniu KT poveikiu jokiu nematau ir kolkas viskas tik i gera smile.gif Pries pat pradedant gerti KT man dar buvo spuogu,bet va nezinau,gal jie jau ir patys putu nustoje dygti tuo metu,nes visgi jau toks metas pagal viska buvo,bet nerizikuoju mesti,nes kam man vargti su spuogais,jei jie atsirastu po metimo,jei galiu vartodama to isvengti...jie man visa jaumyste sugadintu ir tik kompleksu ivarytu,o cia manau ne gyvenimas,kai bijai zmonems parodyti veida normaliai
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2010 01 02, 21:00)
siandien ryte atsikeliu,pasiziuriu i veidrodi ir suprantu kad greit ateis mm doh.gif  veidas visas tragiskas,dideliais spuogais,plius raudonom demem verysad.gif  o viskas prasidejo kaip meciau kt cray.gif jau turbut nepasakosiu,kad nakti kartais negaliu miegoti ant kazkurio sono,nes ten spuogas...skausmelis tai padek die...nebezinau ka daryt...turiu krema rasos probleminei odai su rugstim,prausiu veida medimix  muilu,anksciau darydavaus juodo molio kauke,kartais paterlioju seip kokias tepaliukais,bet kaip matau niekas nepadeda unsure.gif

Jau ne pirmą kartą sakau, bet pasikartosiu-man skausmą nuima alijošius. Lapo minkštimu patrinu sėdėdama prie kompiuterio kokias 5 min ir tikrai akivaizdžiai padeda.
Atsakyti
na vakar pas mane veidas atrode siaubingai...buvo du skausmingi gumbai ant kaktos doh.gif net is namu neejau..
bet vat mama gerai,kad patare per nakt uzsitepti visnevskio tepalo,atsikeliau to spuogo jau beveik kaip nebuta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 05 sausio 2010 - 09:36
Mano kosmetologe parekomendavo tuos giluminius spuogus teptis tepalu su ichtioliu. Ypac gerai juos patepti nakciai ir apvynioti, kad siluma laikytusi... Is ryto kaip nebuta to spuogo smile.gif
Atsakyti
Kaip tas tepalas su ichtioliu vadinasi? Ir kur ir už kiek parduodamas?
Atsakyti
Tikslaus pavadinimo nepamenu (namuose galeciau pasiziureti), bet tiesiog paprasyk vaistineje ir duos. O kaina nedidele, iki 8 lituku wink.gif
Atsakyti
ihtiolas tai tas pats visnevskis
Atsakyti
QUOTE(Elziukas1984 @ 2010 01 05, 16:24)
Mano kosmetologe parekomendavo tuos giluminius spuogus teptis tepalu su ichtioliu. Ypac gerai juos patepti nakciai ir apvynioti, kad siluma laikytusi... Is ryto kaip nebuta to spuogo smile.gif

Bet ar ichtiolas neiskelia to spuogo kaip tik i pavirsiu? g.gif
Atsakyti
na tai taip,nes visnevskis taipogi man issutina ta visa vieta kur yra spuogas ar zaizdele isdraskyta ... rolleyes.gif nu nezinau kaip issireiksti cia blush2.gif
Atsakyti
Per naktį iškelia? ax.gif
Atsakyti