Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

Siaubas kaip iškamuoja ir mane tie spuogai,kai tik turi prasidėt mėnesinės taip ant smakro ir išlenda koks "riebulis".Niekaip nesuprantu dėl ko jie kyla man,nes tikrinaus ir hormonus ir tyriaus dėl moteriškų ligų viskas tvarkoj ir metai ne tie,kad bręsčiau biggrin.gif .Be to bandžiau gydytis pas kosmetikos salone ,bet vistiek kyla nors tu ką.Bet dabar vaistinėj nusipirkau tepaliuką Acnofan ,tai jis tikrai gan veiksmingai nudžiovina tą spuogą ir nebūna to skausmo spuogo brendimo metu,bet dabar kita problema pradėjo šerpetot visa pasmakrė verysad.gif
Atsakyti
Nuo to ACNOFAN čia sausėja ?? Būtų ir man gerai koks patarimas, nes sirgimas be išbertos kaktos ir barzdos neįmanomas .. doh.gif g.gif Arba ne tą kremą pasitepu ir va, turėk bėdą ... Problematiška mano oda visai ... Kas padeda ?? Kur galima įsigyti ?? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Išdygo šandien man beveik prie kaklo šone, siaubas kaip skauda , bandžiau aš ir spaust, ir iš vieno šono ir iš kito- nieko. Bet jau skausmelis, ašaros kaip pupos riedėjo. Niekada dar taip nebuvo. Tepalų jokiu neturiu, tai uždedu hmalaya neem pack ant to spuogo, galvoju gal sutrauks, bet kolkas nieko. O dar nuo bandymo spausti labiau padidėjo. dar gerai, kad nesimato taip, dėkinga vieta doh.gif
Kaip jūs mane gąsdinat, kiek skaitau, tai po kt metimo- katastrofa. O aš mečiau kaip tik, nesenai. fear.gif Dieve, kaip aš nenoriu tų spuogų, jau tiek prisikentėjus buvau paauglystėj.. cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 20 vasario 2010 - 00:02
Aš taip pat turiu šią bjaurią problemą - spuogus, atsirandančius prieš menstruacijas bei jų metu... verysad.gif Ir ko tik neišbandžiau, beliko tik plastinė operacija... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Galiu pasakyti, kad iš milijono išbandytų priemonių veiksmingiausias buvo veido valymas. Tik tiek, kad nusibodo vaiksčioti pas kosmetologę ir mokėti didžiulius pinigus.
Gėriau net keturių rūšių KT ir nei viena nepadėjo. doh.gif Labai keista, nes priežastis - menstruacijos. g.gif Netgi pablogino situaciją. Jau antras mėnuo kaip nebegeriu KT, o spuogų beveik nebeliko. Nebežinau, kas tiksliai man padėjo, nes ketvirtas mėnuo geriu PERFECTIL ir maždaug trys mėnesiai ryte ir vakare valau veidą su salicilio rūgštim (2%). Nors mano veido oda yra riebi, tas spiritas labai išsausino odą, tačiau patepu kartą per dieną gaivinančiu kremu ir oda susinormalizuoja. smile.gif
Tai va, šiuo metu esu patenkinta kaip niekada. smile.gif Aišku, prieš menstruacijas vis dar iškyla keli spuogeliai, bet netokie žymūs ir ne tiek daug, kaip anksčiau. biggrin.gif Be to, ir oda palygėjo, nes nuo spuogų veidas buvo nusėtas mažais randeliais.
Atsakyti
[quote=secret_lover_,2010 02 19, 22:49]
Nuo to ACNOFAN čia sausėja ?? Būtų ir man gerai koks patarimas, nes sirgimas be išbertos kaktos ir barzdos neįmanomas .. doh.gif g.gif Arba ne tą kremą pasitepu ir va, turėk bėdą ... Problematiška mano oda visai ... Kas padeda ?? Kur galima įsigyti ?? Ačiū :4u


Nežinau man tas kremas tai padeda ir greit nusausina tą spuogą. O pirkt tai aš vaistinėj jį pirkau,nes vaistininkė jį man rekomendavo(Maximos euro vaistinėj).
Atsakyti
geriau ju neliesti-patariu-po to lieka "duobes" kankinant tuos spuogus.Jie patys po kiek laiko praeina.
Atsakyti
QUOTE(gingizė @ 2010 02 21, 16:43)
geriau ju neliesti-patariu-po to lieka "duobes" kankinant tuos spuogus.Jie patys po kiek laiko praeina.

Aš bandžiau spausti, bet nieko nesigavo, dabar jau pranyko visas guzas, bet kaip jis gali dingt, jaučiu išlys kur kitur. Duobės neliko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 21 vasario 2010 - 16:58
Sveikos. Šią "mielą" problemėle turiu jau 14 metelių blink.gif Kaip ir dauguma išbandžiau turbūt viską... |Erkutės neturiu, h.pilory irgi. Tyriausi. Pas mane kalti hormonai-tiek krutyse, tiek kiaušidėse turiu cistų. doh.gif
4 dienas kiaurai prasedėjau nete, naršiau viską apie spuogus. Ėmiausi veiksmų.. Pavasaris ateinaaaa
1. Nespaudau spuogų (sunku). 2. Nebenaudoju savo senojo prausiklio, kremo (juk akivaizdu, kad nepadeda). Vietoj jų turiu eucerino muiliuka jautriai odai be šarmų bei Akne BP5 kremuka su peroksidu (ryte/vakare). 3. Neliečiu dienos bėgyje veido išvis. TABU. 4. Neprausiu veido duše po ŠILTU vandeniu. Taip reguliuoju riebalines liaukas. 5. Veida valau su toniku tol, kol vata lieka visiskai svari (3-4 kart). 6. Jei namie-esamus spuogelius patepu vietiskai su arbatmedžio aliejuku ir vaikstau visa diena. 7. 1-2 per savaite dedu aspirino+medus kaukele. LIUKS. 8. 1-2 kart per savaite dedu purvo kaukele. 9. Kartą per dieną išsitraukiu iš medetkų nuoviro užšaldytą leduką ir kameros ir išsitrinu veidą. Pirmieji rezultatai jau yra!!! Laukiam, kas bus toliau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 07 kovo 2010 - 18:23
i senatve ir man pradejo lysti kazkokie baisus spuogai,vakar vienas ant veido iskilo,toks giluminis,palietus skauda,nieko as jam nedariau,spausti tai tikrai nespausiu,pabandysiu medum patepti,sako kad medus istraukia tokias gerybes,siaip mano oda itin sausa,dehidratuota,niekada gyvenime neturejau jokiu spuogu,bet paskutiniu metu pries mm vis iskyla vis,ir dar tokie geruliai,tai aplink smakra,tai ant kaktos,dabar is viso vos ne ant zando,o aplinkui ta spuoga net paraude doh.gif
Atsakyti
kuo juos bedziovini, gydai, vienus nugydai kiti atsiranda, isore susitvarkom, bet manau problema kazkur viduje slypi,,, kaip jie man atsibodo,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 08 kovo 2010 - 18:19
QUOTE(linuxox @ 2010 03 08, 10:45)
i senatve ir man pradejo lysti kazkokie baisus spuogai,vakar vienas ant veido iskilo,toks giluminis,palietus skauda,nieko as jam nedariau,spausti tai tikrai nespausiu,pabandysiu medum patepti,sako kad medus istraukia tokias gerybes,siaip mano oda itin sausa,dehidratuota,niekada gyvenime neturejau jokiu spuogu,bet paskutiniu metu pries mm vis iskyla vis,ir dar tokie geruliai,tai aplink smakra,tai ant kaktos,dabar is viso vos ne ant zando,o aplinkui ta spuoga net paraude  doh.gif


O su hormonų veikla viskas gerai? nes turi būti organizme kažkokie pokyčiai, jei niekad neturėjote, o dabar užpuolė giluminiai spuogai. Jei išdyksta tik pavieniai ir retai, tai manau gydymui užtektų patepti su arbatmedžio aliejumi ir nespausti.

QUOTE(GITALE @ 2010 03 08, 19:11)
kuo juos bedziovini, gydai, vienus nugydai kiti atsiranda, isore susitvarkom, bet manau problema kazkur viduje slypi,,, kaip jie man atsibodo,


Jei tai ne hormoninė problema, tada reikia tiesiog stengtis sveikiau maitintis, laikyti odą švarią. O jei bėda iš ties didelė, aš tik už daktarus - dermatologus. Jokių ten kosmetologių, kurios tik pinigus lupa...
Atsakyti
Nezinau ar nesikartoju. gal kas jau rase apie tai..bet vis tiek. Pirmiausia, ka reik padaryti, tai issitirti ar turite skrandyje Helicobacterie pilori (kazkaip taip). Pries 5 metus issityriau.. rado. Antibiotikus geriau. Padeda. Nesigydisit-galiausiai gausit skrandzio opa ir bus popa. Daro tyrimus visur, net poliklinokoj. Kaina tik 10 Lt.
Veliau reiktu issitirti veido erkute. Pas odos gydytoja irgi poliklinikoj. Galiausiai, jei ir to neranda, tirtis hormonus.
As atradau savo beda-moterisku hormonu sutrikimai. Kamuoja cistos. Neketinu gerti brudo- kontracepciku. Nes esu suknista naturale. Todel pirksiu homeopatinius vaistukus, reguliuojancius hormonus. Geriu nakvisu alieju. Geriu cinko tabletytes. Turiu pasta be fluoto. Kol kas gelbsti tik ziauriai atidi prieziura. Kompleksine prieziura. Oda pradejau popinti ir lepinti, kaip niekad gyvenime to nedariau. Pasirodo 14 metu dariau daug klaidu.
Vidaus tai problema 100 procentu, bet musu bloga prieziura ja daar labiau paastrina ir pavercia 14 metu siaubu.
Daug info gavau is acne.org. Net skalbimo miltelius pakeiciau. Spuogai nuo nugaros ir peciu, dekolte dingo po 2-3 sav. blink.gif
Atsakyti