Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(Fiction @ 2006 04 10, 17:40)
Yra tokia Exuviance. Kaina apie 80 litų. Brangi,bet man labai  thumbup.gif  thumbup.gif Kažkiek gal ir gydo, labai neblogai maskuoja,man nesuidaro kaukės efektas, puikiai tinka riebiai odai, neužkemša porų. Aš Vilniuj ir gyvenu, tai nelekiu dėl jos labai toli.  rolleyes.gif Bet mažesniuose miestuose gali nebūt, nes ją importuoja Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, tai gal tiekia nevisur...

[Sveikutes,
Na taip, pritariu si pudra gera labai, tiksliau maskuojatai super, bet del gydomojo poveikio, tai nezinau......
As tai isbandziusi priemone nuo spuogu " sebo care" vadinasi, pas mane ju nedaug buvo labai, tai salone pirkau, nes ten man dare vakumini veido masaza ir su ultra garsu ivedinejo dar..Patare nusipirkt i namus..Labai faina ta priemonike, nedaug reikia, tai va ir nesuprasi ar cia ji padejo, ar tas ultragarsas, ar tas Weyergans salonas rolleyes.gif rolleyes.gif ]
Atsakyti
sveikos likimo draugės ax.gif
aš irgi turiu to džiaugsmelio, tik ne ant veido, o ant krūtinės, kaklo. tai tokie kai iššoka norisi apsirišt kuom storesniu šaliku ...
o greit vestuvės ......
bijau net pagalvot jei tą dieną teks pasipuošti ne vėriniu, o spuogų virtine verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

As turiu ta pacia problemele su spuogais...jau seniai nebe paaugle, o spuogu neatsikratau blush2.gif
Noriu patarti toms,kurios kencia nuo mazesniu spuogeliu...man dermatologas rekomendavo akne bp5 is spirig firmos...na ka pabandziau ir tie mazesni spuogeliai kurie buvo nuseje mano kakta...dingo bigsmile.gif Odele dabar lygi grazi...bet tu didesniu spuogu tai neima schmoll.gif Visa pasmakre nuseta verysad.gif Naudoju apie menesi laiko...gal dar per mazai laiko g.gif
Atsakyti
Naudoju labai gera losjona nuo spuogu. Jis maciau tik vienoj vaistinej, manau ten ji ir gamina. siaip atrodo jis nekaip ir kvapas i spirito nesa bet spuogus nudziovina labai gerai! thumbup.gif Naudoju jau pora metu ji ir labai dziaugiuosi, bet vakare nes jis ant veido siek tiek matosi. o kaina jo tik siek tiek daugiau nei 10lt
Atsakyti
Galėtai bent pavadinimą parašyt mirksiukas.gif
Atsakyti
hmm...turiu toki gan kvaila klausima...kiek paskaitinejau..apie kokius randus po spuogu turit omeny???Mazdaug kada ju atsiranda?Dideli? As irgi turiu ITIN rimtu problemu del spuogu...bet jokiu randu nepastebiu..perku kruuuvas ivairiausiu priemoniu ir visajp gydau veida:tonikaj,kremai,tepaliukai,kaukes,plesomos kaukes,du kart i savaite daraus veido valymus namie...bet baisu del tu randu.... doh.gif
Papildyta:
Beje!!!! noriu su visom,kurioz nuo spuogu kencia taip pat kaip ir as,pasidalint informacija,kuria perskaiciau knygutej "Acne free in 3 days"...siaip galwojau paziuresiu kas per paslaptingas budas..
Ten raso,kad norint atsikratyti spuogu per 3 dienas reikia:
1)Visas 3 dienas valgyti tik obuolius.Cia jau pagal alkanumo lygi.Obuoliu zievele geriau nulupti.
2) Gerti kuo daugiau vandens!!! Per diena apie 1,5l.Geriau nusipirkt geriama vandeni buteliuose,mat jis geresnis!
3)Per 3 dienu laikotarpi pasidaryti bent kelis veido valymus(veido garinimas),taciau negalima ilgai veido garint.
4) 3-iaja diena isgerti vynuogiu sulciuDel kiekio nzn taip pat tiksliai nzn kodel..taciau taip buvo parasyta.
5) na..ir paskutinis...nzn ar labaj jau jo reik...tai klizma..siaip ten buvo aprasomas budas kaip paciam ja pasidaryti..taciau taip rizikuot nesiruosciau.
Taip laikantis 5 budu galima atsikratyti ar bent sumazinti spuogu kieki,mat tokiu budu organizmas 3 valosi nuo kenksmingu toksinu,kurie ir sukelia aknes atsiradima ar pagausejima.
Pati kol kas dar sio budo nebandziau..labaj jau negaliu atsispirt saldumynam..o beto ir obuoliai siuo metu laiku ziauriai brangus ir nenaturaliai atrodo!!!!O ju per diena reik bajsiai daug suvalgyt... blink.gif
Taciau kai tik ishbandysiu...parasysiu kep sekez...
Papildyta:
p.s. tokia 3 dienu Acne free programa reikia kaz kiek laiko kartoti...kaz men ar 2 men..priklauso nuo spuoguotumo lotuliukas.gif
Atsakyti
na pas mane ta problema irgi jau sena,man ne 20,o jau virs 30, o veidas nusetas kaip paugles.viska isbandziau ir buvau pas ematologa.israse net antibijotiku,o paskui Differin gelio.bet deja tie spuogai kaip buvo taip ir yra, niekur nedingo.
valiausi irgi kosmetikos kabinete,bet tai tik tam kartui.O kiekviena savaite vaikscioti tiek pinigu neturiu.
tai taip ir vargstu su tais spuogais,nors gydytojas sake jei jau nepades Differin,tai tada kazkas su hormonais negerai. verysad.gif
va tik po spuogu like demes raudonos,tai nezinau,kaip cia jas panaikinus g.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataKl @ 2006 07 19, 16:42)
na pas mane ta problema irgi jau sena,man ne 20,o jau virs 30, o veidas nusetas kaip paugles.viska isbandziau ir buvau pas ematologa.israse net antibijotiku,o paskui Differin gelio.bet deja tie spuogai kaip buvo taip ir yra, niekur nedingo.
valiausi irgi kosmetikos kabinete,bet tai tik tam kartui.O kiekviena savaite vaikscioti tiek pinigu neturiu.
tai taip ir vargstu su tais spuogais,nors gydytojas sake jei jau nepades Differin,tai tada kazkas su hormonais negerai. verysad.gif
va tik po spuogu like demes raudonos,tai nezinau,kaip cia jas panaikinus g.gif

Nepergyvenk, ne tu viena tokia.
Man 24 metai, tik skirtumas toks, kad as laukiuosi. Ir ju pas mane visas veidas pilnas. Ypac ant smakro ir skruostu srytyje. O kas keisciausia ant kaktos nera. Svari lygi. Kai laukiuosi, tai negaliu jokiu tepalu naudoti. Tai naudoju viska su arbatmedziu aliejumi. Prausikli, losjona ir patepu juos. Na bent jau oda atsigauna. Ir nenaudoju krempudros. Tik birios pavarau. Viena viltis , kad po gimdymo, pasitvarkys, nes kaip buvau pas dermatologe, tai ji sake, kad cia del estrogeno - homono. Jo pertekliaus. Isarase kazkoki antibijotini tepala, bet nenaudoju - bijau lelytei pakenkti.
O tu nebandei kontraceptiniu pagerti? Diane, ar kaip ten juos. As nesu ju visai gerusi, bet po nestumo planuoju ir tikrai sako padeda.
Atsakyti
teko girdet,kad tokie spuogai atsiranda del blogos mitybos (giluminiai ta prasme) bet cia jau turbut reiktu asmeniskai su kosmetologais konsultuotis schmoll.gif
Atsakyti
Geriau prieš gerdama KT paskaityk ką rašo nukentėjusios nuo KT. Aš spuogų niekada neturėjau, bet nustojus gerti KT niekaip negaliu jų atsikratyti doh.gif
Atsakyti
Visiskai nezinau ka daryt su skausmingu poodiniu spuogu...toks raudonas gumbas ir jau pora dienu palietus skauda,o augt neauga,virsunele nesubresta...gal reikia kazka nusipirkt kuo nors tepti?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 07 21, 19:26)
Visiskai nezinau ka daryt su skausmingu poodiniu spuogu...toks raudonas gumbas ir jau pora dienu palietus skauda,o augt neauga,virsunele nesubresta...gal reikia kazka nusipirkt kuo nors tepti?



tik jau nespausk....nieko nedaryk jei labai neisauges,gal issivaikscios....man vakar buvo toks gumbelis raudonas skaudantis,tai sove durna mintis pabandyt isspaust... doh.gif baigesi tuom, kad gumbas pasidare per puse kaktos-kaip i galva gavus atrodziau doh.gif ir dar i tusa po to reikejo eit, tai sakiau sau nagus nusikaposiu jei dar bent viena paliesiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fake: 21 liepos 2006 - 20:42