Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(Linaute @ 2006 07 20, 09:22)
Nepergyvenk, ne tu viena tokia.
Man 24 metai, tik skirtumas toks, kad as laukiuosi. Ir ju pas mane visas veidas pilnas. Ypac ant smakro ir skruostu srytyje. O kas keisciausia ant kaktos nera. Svari lygi. Kai laukiuosi, tai negaliu jokiu tepalu naudoti. Tai naudoju viska su arbatmedziu aliejumi. Prausikli, losjona ir patepu juos. Na bent jau oda atsigauna. Ir nenaudoju krempudros. Tik birios pavarau. Viena viltis , kad po gimdymo, pasitvarkys, nes kaip buvau pas dermatologe, tai ji sake, kad cia del estrogeno - homono. Jo pertekliaus. Isarase kazkoki antibijotini tepala, bet nenaudoju - bijau lelytei pakenkti.
O tu nebandei kontraceptiniu pagerti? Diane, ar kaip ten juos. As nesu ju visai gerusi, bet po nestumo planuoju ir tikrai sako padeda.

na man ir taip reikia gerti DIANE35,nes pasmane yra policistine kiausidziu sindromas,kai gaminasi per didelis kiekis vyrisku harmonu,bet as ju negeriu, nes liga vistiek nepagydoma.geriau anksciau,bet neilgai.
per nestuma mano veidas buvo labai grazus nei vieno spuogo.
Atsakyti
Merginos,

Gal kam pades siokia tokia mano patirtis. Paauglysteje oda buvo labai grazi, ne vieno spuogelio. Bet apie 24m pradejo berti smakra, tokiais skausmingais, is giliai atsirandanciais spuogeliais. Is pradziu nekreipiau demesio, veliau "uzkniso", isbandziau turbut visas kosmetikos priemones -nieko.
Taigi, problema kitur. Jau kazkas rase, kad reikia demesi kreipti i mityba. Mano atveju tai nebuvo "kudinimasis" - tiesiog buvau vegetare (pora meteliu). Valgiau daug, bet ne mesa. Na ir prasidejo.... smile.gif
Zinoma, as tuomet galvojau, kad mano mityba yra ideali, bet organizmas nusprende kitaip smile.gif Maza to, islindo "auksinis stafilokokas" -tai tokia "zaraza", kuria turi kiekvienas is musu, bet ji suaktyveja labai nusilpus organizmui (pasireiskia neaiskos kilmes neauksta temperatura, gerkles paskaudejimais ir pan.).
Butent, visai atsitiktinai pas LOR gydytoja radau atsakyma del tu spuogu! Nors galbut nebuciau niekada pagalvojusi, kad mano "vegetarizmas" galejo issaukti toki organizmo pasipriesinima.
Na, leido man antibijotikus nuo pernelyg suaktyvejusio "auksinio stafilokoko", kuris issauke stipriausia angina (ko niekada gyvenime nera buve)- visus spuogus kaip ranka nueme. Ju priezastis pasidare aiski.
Ka noreciau patarti jums. Spuogai gali atsirasti nebutinai nuo nesuderinto maisto. Dazniau jie (ypac apie smakra) islenda "kudinantis", "vegetariaujant", kitaip tariant, kai organizmas negauna visu jam butinu medziagu.
Mano gydytoja (po "nugydymo" poliklinikoje, truko kantrybe ir nuejau pas kolegos parekomenduota LOR'a privaciai) taip ir pasake: as jau matau pagal tavo smakra, kad 99 proc. bus auksinis stafilokokas. Veliau tyrimai tai patvirtino. Dar paklause, ar nesu vegetare??!! Nors ji to negalejo zinoti, o ir mano sudejimas tikrai normalus, nesu dziusna:)
Merginos, atkreipkite demesi i savo sveikata, ypac, jei megstat "kudintis" ir jei pastebit su gerkle susijusiu negalavimu ir apie smakra atsiradusius skausmingus spuogus - geriau nueikit pas gera LOR'a, cia gali buti daug rimciau, nei spuogai.
Pabadnykit savo odai padeti vartodamos vitaminus- ne specialiai isreklamuotus visokius ten "draze" , o organizma stiprinancius.
Nenoriu daryti reklamos, bet man israse lietuviska "echinacea" (kitaip eziuole. ji pigesne nei uzsienietiski analogai), po jos vartojau "Rykliu taukus". Tikrai padejo. Jie pirmiausia skirti stiprinti organizma, bet itakoja ir oda (galima internete susirasti issamesni aprasyma). Aisku, reikia valgyti visaverti maista, ko mes visi negauname siame technokratiniame amziuje... juk buna, kad uzkandi koki "buterbroda" prie kompo, ir toliau "ari". Tai va tokie greiti uzkandimai, nepavalgymai, netinkamas darbo/poilsio rezimas, ilgainiui pridaro tokiu bedu, kad iskart net nesuvoki, kokia tikroji negalavimu priezastis.
Na daug as cia prirasiau, jei kils kokiu klausimu - rasykit, nes tikrai teko daug suzinoti... smile.gif Labai tikiuosi, kad kazkam padejau.
Reikia gydyti visa organizma, nes spuogai - tai tik pasekme. O visokios kosmetikos firmos is to tiesiog daro bizni.
Sekmes jums ir bukit sveikos! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 07 16, 19:46)
Galėtai bent pavadinimą parašyt mirksiukas.gif



Na pavadinimo tai ten nera tik sudetis ant buteliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukaz @ 2006 07 25, 09:31)
Merginos,

Gal kam pades siokia tokia mano patirtis. Paauglysteje oda buvo labai grazi, ne vieno spuogelio. Bet apie 24m pradejo berti smakra, tokiais skausmingais, is giliai atsirandanciais spuogeliais. Is pradziu nekreipiau demesio, veliau "uzkniso", isbandziau turbut  visas kosmetikos priemones -nieko.
Taigi, problema kitur.  Jau kazkas rase, kad reikia demesi kreipti i mityba. Mano atveju tai nebuvo "kudinimasis" - tiesiog buvau vegetare (pora meteliu). Valgiau daug, bet ne mesa. Na ir prasidejo.... smile.gif
Zinoma, as tuomet galvojau, kad mano mityba yra ideali, bet organizmas nusprende kitaip smile.gif Maza to, islindo "auksinis stafilokokas" -tai tokia "zaraza", kuria turi kiekvienas is musu, bet ji suaktyveja labai nusilpus organizmui (pasireiskia neaiskos kilmes neauksta temperatura, gerkles paskaudejimais ir pan.).
Butent, visai atsitiktinai pas LOR gydytoja radau atsakyma del tu spuogu! Nors galbut nebuciau niekada pagalvojusi, kad mano "vegetarizmas" galejo issaukti toki organizmo pasipriesinima.
Na, leido man antibijotikus nuo pernelyg suaktyvejusio "auksinio stafilokoko", kuris issauke stipriausia angina (ko niekada gyvenime nera buve)- visus spuogus kaip ranka nueme. Ju priezastis pasidare aiski.
Ka noreciau patarti jums. Spuogai gali atsirasti nebutinai nuo nesuderinto maisto. Dazniau jie (ypac apie smakra) islenda "kudinantis", "vegetariaujant",  kitaip tariant, kai organizmas negauna visu jam butinu medziagu.
Mano gydytoja (po "nugydymo" poliklinikoje, truko kantrybe ir nuejau pas kolegos parekomenduota LOR'a privaciai) taip ir pasake: as jau matau pagal tavo smakra, kad 99 proc. bus auksinis stafilokokas. Veliau tyrimai tai patvirtino. Dar paklause, ar nesu vegetare??!!  Nors ji to negalejo zinoti, o ir mano sudejimas tikrai normalus, nesu dziusna:)
Merginos, atkreipkite demesi i savo sveikata, ypac, jei megstat "kudintis"  ir  jei pastebit su gerkle susijusiu negalavimu ir apie smakra atsiradusius skausmingus spuogus - geriau nueikit pas gera LOR'a, cia gali buti daug rimciau, nei spuogai.
Pabadnykit savo odai padeti vartodamos vitaminus- ne specialiai isreklamuotus visokius ten "draze" , o  organizma stiprinancius.
Nenoriu daryti reklamos, bet man israse lietuviska "echinacea" (kitaip eziuole. ji pigesne nei uzsienietiski analogai), po jos vartojau "Rykliu taukus". Tikrai padejo. Jie pirmiausia skirti stiprinti organizma, bet itakoja ir oda (galima internete susirasti issamesni aprasyma). Aisku, reikia valgyti visaverti maista, ko mes visi negauname siame technokratiniame amziuje... juk buna, kad uzkandi koki "buterbroda" prie kompo, ir toliau "ari". Tai va tokie greiti uzkandimai, nepavalgymai, netinkamas darbo/poilsio rezimas, ilgainiui pridaro tokiu bedu,  kad iskart net nesuvoki, kokia tikroji negalavimu priezastis.
Na daug as cia prirasiau, jei kils kokiu klausimu - rasykit, nes tikrai teko daug suzinoti... smile.gif Labai tikiuosi, kad kazkam padejau.
Reikia gydyti visa organizma, nes spuogai - tai tik pasekme. O visokios kosmetikos firmos is to tiesiog daro bizni.
Sekmes jums ir bukit sveikos! smile.gif

man irgi atrodo,kad po gimdymo truputį pasilpo mano organizmas, todel ir atsirado spuogai verysad.gif ,noreciau pavartoti kokius nors maisto papildus,bet neįsivaizduoju, kokius pirkti. Gal kas kokį gerą patarimą turite iš savo patirties?
Atsakyti
Sveikos, turiu ir aš šitą "džiaugsmą" sad.gif išbandžiau n kremų, tepalų ir prausiklių... Padeda veido valymas. Po jo oda būna graži ir nauji padlos nebekyla. Kokias dvi savaites doh.gif Ar nepandėt BIOPTRONO? Sako, jis padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukaz @ 2006 07 25, 10:31)
Merginos,

Gal kam pades siokia tokia mano patirtis. Paauglysteje oda buvo labai grazi, ne vieno spuogelio. Bet apie 24m pradejo berti smakra, tokiais skausmingais, is giliai atsirandanciais spuogeliais. Is pradziu nekreipiau demesio, veliau "uzkniso", isbandziau turbut  visas kosmetikos priemones -nieko.
Taigi, problema kitur.  Jau kazkas rase, kad reikia demesi kreipti i mityba. Mano atveju tai nebuvo "kudinimasis" - tiesiog buvau vegetare (pora meteliu). Valgiau daug, bet ne mesa. Na ir prasidejo.... smile.gif
Zinoma, as tuomet galvojau, kad mano mityba yra ideali, bet organizmas nusprende kitaip smile.gif Maza to, islindo "auksinis stafilokokas" -tai tokia "zaraza", kuria turi kiekvienas is musu, bet ji suaktyveja labai nusilpus organizmui (pasireiskia neaiskos kilmes neauksta temperatura, gerkles paskaudejimais ir pan.).
Butent, visai atsitiktinai pas LOR gydytoja radau atsakyma del tu spuogu! Nors galbut nebuciau niekada pagalvojusi, kad mano "vegetarizmas" galejo issaukti toki organizmo pasipriesinima.
Na, leido man antibijotikus nuo pernelyg suaktyvejusio "auksinio stafilokoko", kuris issauke stipriausia angina (ko niekada gyvenime nera buve)- visus spuogus kaip ranka nueme. Ju priezastis pasidare aiski.
Ka noreciau patarti jums. Spuogai gali atsirasti nebutinai nuo nesuderinto maisto. Dazniau jie (ypac apie smakra) islenda "kudinantis", "vegetariaujant",  kitaip tariant, kai organizmas negauna visu jam butinu medziagu.
Mano gydytoja (po "nugydymo" poliklinikoje, truko kantrybe ir nuejau pas kolegos parekomenduota LOR'a privaciai) taip ir pasake: as jau matau pagal tavo smakra, kad 99 proc. bus auksinis stafilokokas. Veliau tyrimai tai patvirtino. Dar paklause, ar nesu vegetare??!!  Nors ji to negalejo zinoti, o ir mano sudejimas tikrai normalus, nesu dziusna:)
Merginos, atkreipkite demesi i savo sveikata, ypac, jei megstat "kudintis"  ir  jei pastebit su gerkle susijusiu negalavimu ir apie smakra atsiradusius skausmingus spuogus - geriau nueikit pas gera LOR'a, cia gali buti daug rimciau, nei spuogai.
Pabadnykit savo odai padeti vartodamos vitaminus- ne specialiai isreklamuotus visokius ten "draze" , o  organizma stiprinancius.
Nenoriu daryti reklamos, bet man israse lietuviska "echinacea" (kitaip eziuole. ji pigesne nei uzsienietiski analogai), po jos vartojau "Rykliu taukus". Tikrai padejo. Jie pirmiausia skirti stiprinti organizma, bet itakoja ir oda (galima internete susirasti issamesni aprasyma). Aisku, reikia valgyti visaverti maista, ko mes visi negauname siame technokratiniame amziuje... juk buna, kad uzkandi koki "buterbroda" prie kompo, ir toliau "ari". Tai va tokie greiti uzkandimai, nepavalgymai, netinkamas darbo/poilsio rezimas, ilgainiui pridaro tokiu bedu,  kad iskart net nesuvoki, kokia tikroji negalavimu priezastis.
Na daug as cia prirasiau, jei kils kokiu klausimu - rasykit, nes tikrai teko daug suzinoti... smile.gif Labai tikiuosi, kad kazkam padejau.
Reikia gydyti visa organizma, nes spuogai - tai tik pasekme. O visokios kosmetikos firmos is to tiesiog daro bizni.
Sekmes jums ir bukit sveikos! smile.gif

na,turbut atradau atsakyma,kodel man niekaip neisnyksta tie skausmingi spuogai... vis ta "ideali" mityba,vardan kurios atsisakiau mesos ir visu siek tiek kaloringesniu dalyku... rodos,valgau daug darzoviu,vaisiu,zuvi,geriu maisto papildus,bet kas is to?veide vienas po kito kyla spuogai...
Atsakyti
as tai medumi patepu nakciai tuos didelius raudonus skausmingus spuogus ir jie per kelias dienas sunyksta. assa.gif
Atsakyti
Nu nepasakyčiau , kad spuogai atsiranda vegetariaujant , aš taip pat esu vegetarė , jau 5 metus su trupučiu nu ir nieko.
Papildyta:
Beje su medum tepti spuogelius ne visoms gerai , nes dauguma esat alergiškos , o ypač jei ant odos , tai jei nežinot ar sukels alergiją geriau netepkit.
Atsakyti
O koki as skauduli auginu... verysad.gif Toks jausmas ir vaizdas, kad gerai i stakta pyliausi... Mane tokie vidiniai skauduliai labiausiai erzina! Net nezinau kur siandien detis. Nemanau, kad man koks tepaliukas, medus padetu, nes jie rodos giliai po oda.. Zinau, kad cesnakas mazina uzdegima, naikina bakterijas ir buktais gali isgydyti bekylanti spuoga, bet tai i darba neisiu smirdanti...

Isvis mano veidukas man eme pokstus kresti. Tai ji temppia, sausas ir pleiskanoja, tai spuoguotas, kaip rupuze... g.gif Nei as vegetare, nei edrune.

Kazkada man kosmetologe sake, kad tai hormoniniai spuogai.... Ir is tikro pastebejau, kad tie guzai unsure.gif kyla pries mano dienas....
Atsakyti
o kas tie LOR gydytojai g.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 11 09, 23:32)
o kas tie LOR gydytojai g.gif



Otorinolaringologija (LOR) tai lyg ir ausų, nosies ir dar kažko gydytojai g.gif
Atsakyti
[quote=Triushke,2006 04 01, 13:01]
yra tik vienas buvdas tikrai isgydantis oda - geriamas roccutan (atrodo taip vadinasi, tiksliai nezinau), bet jei juos geriant pastojama tai 100 proc bus apsigimimai doh.gif , nustojus juos gert pastot galima tik po mazdau 1 metu, gydymas apie 1 metus, bet tikrai 100 proc veiksmingas. neisbandziua nes gasdina jo poveikis vaisiui, jei pagimdzius vaikiuku dar turesiu bedu, tai jauciu ji vartosiu...

na tas roccutan tai cia radiacijos sinonimas ph34r.gif jei jau apsigimimai garantuojami. tokius nuodus turbut su 5iu daktaru sutikimu nebent nusipirktu kasnors blink.gif
Papildyta:
sutrumpinau citata,delto nerodo CITATOS formatu mirksiukas.gif
Atsakyti