Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį vežimėlį pirkti?

Tikrai viskas priklauso nuo kainos ir gyvenimo salygu. Jei yra pakankamai pinigu ir nereiketu vezimeli tampytis *gyvenate name su liftu, tai idealus variantas Emmaljunga Duo Combi (Edge, Mondial). Bet jei yra pinigeliu nedaug, vis tiek rinkciausi ne nauja Emmaljunga, negu nauja lenkiska. Jau pusantru metu naudojame Emmlajunga. Ne vieno karto nepasigailejau, kad ja pirkome. Ir nors vyras bambejo, kad per daug uz vezimeli sumokejome, bet su laiku suprato, kad tai vertinga investicija smile.gif sys vezimelis patogus ir mamai ir vaikui. Viskas apgalvota, visos medziagos kokybiskos. Niekas neluzo, neplyso, nepradejo cipci ir pan.
Atsakyti
jei as gyvenciau nuosavam tikriausiai irgi buciau kokia emmaljunga emus. arba koki mutsy. bet kadangi gyvenu butelyje, tai tik vaikui paaugus radau idealiausia varianta tai brio go, bet jau dbr veloka pirkti,tai irgi svediskas vezimelis kaip ir emmaljunga. dar bugaboo lengvi, ir patinka jane modeliai geri. ziemai geriausias vezimas butu lt neprekiaujamas baby jogger... o pametinukam phil and teds, ir joggeris turi gera nauja modeli dviem vaikam. na cia daug maz tie vezimai kuriuos tikrai imciau pagal tam tikra aplinkybe. jei pinigu nedaug tai ieskociau naudotu tokiu vezimu arba ebay ir kt.
Atsakyti
Pirmam vaikuciui turejau Bebe Confort vezimuka, super buvau patenkinta, dabar vel dairausi , bet ''favoritas'' man vis tik Bebe Confort'as, kazkaip man kiti ''nelimpa'', vis randu trukumu ax.gif
Atsakyti
turejau bbc, tai yra kitu vezimeliu labiau vykusiu tikrai smile.gif skandinavu vezimeliai geresni, labiau pritaikyti musu orams, nes klimatas panasus.
Atsakyti
Anmar Fox , as naudoju sita paprastas bet labai patogus didelis lopsys ziemai labai uzdaras , vaziuokle labai smagi , amortizatoriai super tad vaikucio nekrato smile.gif ir kaina nera didele smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
bet svoris to anmaro... jis didziulis tankas 16 ar daugiau kilu, nemanevringas, kam reikia i lifta, tai berods netelpa... ir dizianas toks ne is dailiuju
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2011 12 04, 16:45)
turejau bbc, tai yra kitu vezimeliu labiau vykusiu tikrai smile.gif skandinavu vezimeliai geresni, labiau pritaikyti musu orams, nes klimatas panasus.


drinks_cheers.gif Tevai nusipirko BBC, kad nereiketu tampytis musu Emmaljungos pastoviai. Tad nepalyginsi. Tikrai skandinavu vezimeliai labiau pritaikyti musu orams, negu italu. Apie medziagu kokybe jau nesneku...
Atsakyti
na dar ziurint koks bbc, irgi skirtingi. as pasimaisius ant brio go. na ir vokiski geri pasitaiko, bet tie geri dazniausiai sunkus kaip teutonia ir pan, o pigus moon kurie lengvi tai ir kokybe nekokia. dar amerikietiski faini, kad ir graco
Atsakyti
ką manot apie šiuos?
gyvenu nuosavam name, vietos turiu, reikalingas bus nuo kovo pradžios, važinėti reiks ne tik lygiais keliais, gal žinot kur rasti toki naudotą, bet nesunaudotą ?

http://www.babyexpre...2,1,10,349.html
Atsakyti
Jei gyvenate nuosavame name ir aplink daug nelygių kelių (žvyro, žolės, miško ir pan.), rimtai pagalvokit apie klasikinį supamą vežimą. Mamai visada bus patogiau,kai priekiniai ratai manevringi, bet kūdikiui nieko nėra geriau už supamą vežimuką, kadangi gimus mažiukui beveik visą vasarą praleidom užmiestyje, pati tuo įsitikinau (kadangi turėjom du vežimukus, turėjau su kuo palyginti).
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 12 12, 14:01)
Jei gyvenate nuosavame name ir aplink daug nelygių kelių (žvyro, žolės, miško ir pan.), rimtai pagalvokit apie klasikinį supamą vežimą. Mamai visada bus patogiau,kai priekiniai ratai manevringi, bet kūdikiui nieko nėra geriau už supamą vežimuką, kadangi gimus mažiukui beveik visą vasarą praleidom užmiestyje, pati tuo įsitikinau (kadangi turėjom du vežimukus, turėjau su kuo palyginti).


ačiū 4u.gif
Atsakyti
truputi apie Ballila vezimelius papasakosiu
sveikos esamos ir busimos mamytes na as nezinau si vezima turiu esu labai nepatenkinta pirkau BALLILA vezimeli priskiriu pavojinga vaiko sveikatai nes gulima dalis neturi vintilecijos tai kada vaikas pamiega vezimelija kaupesi dregme kondencatas po kurio laiko jei nepastebesi atsiranda pelesis tai kad siulau gerai pagalvoti pries perkant siulau gerai apziureti gulima dali
noreciau kad daugiau mamyciu apziuretu si vezima tiesiok pakeltu gulimos dalies paklotelius ir paziuretu ar nesikaupe dregme po dvieju men.as tai pastebejau tai buvau issigandusi kuom visa ta laika mano naujegimis kvepavo. PELESIU, DREGME. ratai daznai leidzia ora ir nuo ratu atsoka dazai noreciau kad atsirastu daugiau mamyciu kurios yra nepatenkintos sios firmos vezimeliais.

Atsakyti