Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį vežimėlį pirkti?

Turiu klausimuką tokį,

kokie ratai vežimukui geriausia? Kažkodėl skeptiškai žiūrėjau į pripučiamus, bet visur sako jie geriausi biggrin.gif Ar juose laikosi oras ar nuolat reikia pripūtinėti? Nes Palangoje teko matyt kai prisiputinėja žmonės, tai ir užklydo tokia mintis
Atsakyti
QUOTE(Niurkt @ 2016 05 10, 07:04)
Turiu klausimuką tokį,

kokie ratai vežimukui geriausia? Kažkodėl skeptiškai žiūrėjau į pripučiamus, bet visur sako jie geriausi biggrin.gif Ar juose laikosi oras ar nuolat reikia pripūtinėti? Nes Palangoje teko matyt kai prisiputinėja žmonės, tai ir užklydo tokia mintis



Na, pripūsdavome kartais, bet tikrai retai.
Atsakyti
o kokia jūsų nuomonė dėl Mutsy iGo vezimuku? ar verta moketi tuos 800-900 eur?
Atsakyti


Sveikos mamytes,
Noriu patarimo del vezimuko...
Pasidalinkite patirtimi, koki vezimuka rinkotes jus...
Ga lpirkote quinny mood, man sis modelis patinka, tik nezinia kaip su lopsiu, noris, kad iki kokiu 8 men bent tilptu lopsi...
Atsakyti
Sveikos mamytes. mirksiukas.gif Noreciau patarimu. Noriu isigyti nauja vezimeli, vaikeliui 2 men. Reikia, kad butu lengvas (nes reikia nesioti is 5 auksto), pripuciamais ratais (nes isivaizduoju, kad jais smagiau vaziuoja per sniega ar siaip nelygiu keliu ir taip nesikrato) ir, kad lengvai eitu supakuot ji i masina. verysad.gif Nusiziurejau Mothercare xcursion, noreciau atsiliepimu, jei kuri toki isbandet arba patarimu, gal kuri naudojot ar drauges, pazistamos naudojo kazka panasaus i toki vezimeli. Man dar labai aktualu tas, kad jis is lopsiuko pasidaro ir sportinuku
Atsakyti
Labas visoms - patarkite - Peg perego ar Emmaljunga?
Reikia patogaus didesnio dydžio lopšio, minkštos važiuoklės, svoris/dydis nesvarbu...
Peg peregą turėjau, tik geri atsiliepimai smile.gif bet senokai tai buvo - ką dabar naujo turim?
biggrin.gif
Atsakyti

Labas visoms - patarkite - Peg perego ar Emmaljunga?
Reikia patogaus didesnio dydžio lopšio, minkštos važiuoklės, svoris/dydis nesvarbu...
Peg peregą turėjau, tik geri atsiliepimai smile.gifbet senokai tai buvo - ką dabar naujo turim?
biggrin.gif

kadangi mano svajonė klasikinis lopšinis vežimas, tai aš už Emmaljunga  :ax:​ 

Atsakyti

Sveikos mamytes :) Jūs viską išmanot tai noriu kreiptis patarimo dėl vežimėlių, gimdymas laukia jau vasarą, tai dairausi ir vis nenusprendžiu, kokį čia vežimą pasirinkti. P.s. ieškau trijų dalių, nes dažnai važiuojame automobiliu, tai būtų labai patogu, kad nereiktų vaiko žadint, tik šast ir užsidėtų kėdutė ant vežimo rėmo  :D  o gal neapsimoka pirkti 3in1 vežimo? Žodžiu vaikas pirmas, tai klausimų begalė. :4u:

Atsakyti

Mes turejom tutis mimi style vezimuka, tai negalejau atsidziaugti  :angel_not:  na del 3in1 cia individualu, jeigu gyvenate daugiabutyje be lifto, gal ir nepatogu, bet su laiku galima pakeisti i sportini vezima. Mano atveju nereikejo, gyvenam nuosavam name, tai iki 2 metuku ir naudojom savo mimi style modeliuka  :yahoo:  tikrai labai geri vezimai, vien tik pliusus matau. Kol leliukas mazas – didelis lopsys, vaikui erdvui ir patogu buvo. O ir vezti toki vezima man buvo labai lengva, nes gyvenam uzmiesty kur tikrai ne visur keliai lygus, taciau del geros amortizacijos puikiai riedejom, manevringumas idealus :B  patiko platus vezimo spalvu pasirinkimas. galima sakyti uzaugom su siuo vezimu, nuo pat atsiemimo ligoninej su kedute, iki 2 metuku. :4u:

Atsakyti

Mes irgi augom su tutis vezimu, rinkomes classic modeli, nes visada sis stilius labai trauke, nieko blogo tikrai pasakyti negaliu, naudojom net ir sportine dali dar ilgai, tai tikrai praktiskas pirkinys. Labiausiai patiko dideli ratai, ko pasekoj puikus pravazumas net miskuose, vaziuojant per medziu saknis ir itin svelni minksta vaziuokle, todel ir vaikui smagu vazinet ir mama nenuvargsta. Dabar rinkciausi gal koki kitoki modeli, naujesni, maciau fainas yra viva life, atnaujinta visa vaziuokle ir Kaune jau galima apziureti gyvai. as lieku istikima siam gamintojui :4u: :lietuva:

Atsakyti