Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį vežimėlį pirkti?

QUOTE(idabent @ 2014 03 05, 14:43)
Svarbiausia leliui kad būtų patogu,o aš kaip nors užsivilksiu į tą 3a.nesu iš tų silpnųjų biggrin.gif

kai reiks tampyt, taip nebegalvosit. Aš tik lopšį namo nešdavaus ir tai sunku buvo. O jei su visa važiuokle, na atvirai pasakius, aš neįsivaizduoju kaip tai atrodytų. Užnešat važiuoklę, vaikas apačioj laiptinėj apačioj lieka? ar užnešat lopšį, paskui važiuoklės bėgat? gerai, jei vaikas ramiai guli išeinant į lauką ir parėjus iš jo, o jei rėkia.
Ėjimą į lauką aš gražiau įsivaizdavau, bet man jis taip apkarsdavo vien dėl ėjimo. Dabar, kai vaikui 5 mėn., nebepanešu kartu su lopšiu, tai ir važiuoklė, ir lopšys jau laukia mūsų mašinoje smile.gif
Gyvenam 5 a. doh.gif
Atsakyti
Tai mano išvardinti:Jane Nomad,Colleto Matteo,Akjax Viking ir Tutis Trio Comfort kiek supratau iš mamyčių pokalbių vieni iš lengvesnių.Ar aš klystu doh.gif Iš bėdos ir aš galiu bagažinėj laikyt,kad tik į ją tilptų.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 03 05, 19:56)
700 vežimui, o jei dar naudotam - tikai nėra "tik".

Siūlyčau ieškotis lengvo, patogiai sulankstomo vežimo su ne per dideliu lopšiu vasarai.  Dar, kad nebūtų visiškas barškaliukas, kad minkštai važiuotų. Dar kad autokėdutė ant rėmo be spec. adapterių tvirtintųsi. Svoris svarbu, jei ketinat tą vežimą tampyti laiptais pati. Po gimdymo moters gimda gan  ilgą laiką būna labai paslanki, kas reiškia, kad keliant sunkesnį svorį labai nesunku sukelti gimdos ir kt. organų nusmukimą ( o tai gresia gan nemaloniomis pasekmėmis moteriai). O jei dar po gimdymo problemos su stuburu ir t.t. ?

Kai vaikutis paaugs, vežimuką pakeisite kitu - labiau sportiniu, be lopšio. Iš savo trijuų vaikų patirties, o ir iš stebėjimų, galiu pasakyti, kad labai retai vienas ir tas pats vežimas naudojamas ilgiau negu pusę metų. Kitaip, kodėl tiek daug skelbimuose vežimų "trys viename" su nauja arba minimaliai naudota sportine dalimi?  bigsmile.gif Tas pats vežimas pabosta, arba yra per sunkus, pr griozdiškas, norisi kažko naujo, gal patogesnio varianto vakui pradėjus sėdėt ir t.t. Neverta per daug investuoti į tai, ką naudosite LABAI neilgai. 4u.gif

Flight pagauta lotuliukas.gif ko pabegai nuo musu ir nebeaplankai lapkritinuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2014 03 04, 19:12)
Geri tie lenkiski vezimeliai...juk vezimelis vezimeliui nelygus. Nezinau, turejom ir lenkisku, ir italisku, ir skandinavisku, nei vienas nesuluzo nesugriuvo, nieko neatsitiko. As kai nemegstu devetu, tai man jau geriau naujas, kad ir lenkiskas.
Si karta pirkom Emmaljunga, nu liux vezimelis, neturiu prie ko prisikabinti...

Tai nebutinai blogas tik tada jei luzta, yra tokiu dalyku kaip patogumas uzdedant ant remo, lengvumas keiciant ir daug kt. Na manau jusu atveju emmaljunga su lenkisku net nera ka lyginti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas gali is patirties pasakyti kokie vezimai gali uzvaziuoti laiptais? Na po kelis laiptelius vaziuojant. Pas mus yra liftas, bet nuo 1 auksto yra dar 10 laipteliu. Nesiot nesinori sunkaus vezimo...
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif pildau ir aš Jūsų gretas (leliukas atsiras lapkričio pab. - gruodžio pradžioje). Gal ankstokai, tačiau pradėjau domėtis leliuko karieta. Kadangi esu visiškai žalia, tad norėčiau išgirsti Jūsų rekomendacijas. Pirmiausia, svarbiausia patogumas leliukui! Antra, esu žema ir smulki, tad vėžimaitis būtų reikalingas itin lengvas (užnešti tektų iki trečio aukšto). Taip pat, manevringumas labai svarbus, nes gyvename miesto centre. Kaina, žinoma, kuo mažesnė - tuo geriau, tačiau esame pasirengę mokėti ir didesnę sumą, kad tik kokybės ir kainos santykis atitiktų.
Labai lauksiu Jūsų nuomonių blush2.gif
Atsakyti
Rekomenduočiau manevringą vežimuką Prampol Solam 3 in 1. Su juo kaip kokioj šokių aikštelėj gali duotis. smile.gif
Jei pageidauji klasikinės važiuoklės ir poniškų ratų- neapsiriksi su Verona eco chrome labai poniškas ir didelis vežimaitis - tik sukus. Klasikine važiuokle visi vežimukai būna sunkesni, bet važiuojant maloniai linguoja.
Tad išties spręsti patiems. Geriausia pabandyti patampyti ir vienus ir kitus...
Atsakyti
Jungiuosi ir as i pasimetusiu gretas smile.gif aisku as kur kas anksciau pradejau viskuo dometis, maziukas ateis i pasauli tik ateinancia vasara, bet tokia jau as linkusi issistudijuoti, issiklausineti ir but visu 100proc tikra smile.gif
Esu labai susidomejusi stokke vezimeliais, taciau kaina galetu but kiek priimtinesne? Gal but pasiulysite kazka panasaus uz gerene kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renata.o @ 2014 03 21, 23:36)
Sveikos. Gal kas gali is patirties pasakyti kokie vezimai gali uzvaziuoti laiptais? Na po kelis laiptelius vaziuojant. Pas mus yra liftas, bet nuo 1 auksto yra dar 10 laipteliu. Nesiot nesinori sunkaus vezimo...

aš laiptais galiu užvažiuoti su bet kokiu vežimėliu, šiuo metu užvažiuoju su Zippy, lipu laiptais atbula, vežimą vežu ant užpakalinių ratų lengvai ant laiptelių kilsteliu ir taip laaabai lengvai užvažiuoju bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal žinote kokių firmų ir modelių vežimukai turi guminius ratus, nepripučiamus, atrodo tokie kaip stora guma apvilkti? Matau mieste vaikštant, bet vis nespėju firmos įžiūrėt ir kažkaip labai nesinori spoksot... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Nezinau kur net paklausti ir kur rasti atsakyma wink.gif ieskau vezimo tik gulimo be jokiu sedimu daliu ar keduciu, nes turim ir kedute ir sportinuka. Kur galima toki rasti? Nes kiek dairausi visur 3 in 1. Pagelbekit 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man kas nors pagelbes:) ieskau vezimo busimam vaikeliui, pasimetusi tarp didelio pasirinkimo:)
Ka manote apie zippy vezimus pvz sitas Vežimėlis TUTIS -TAPU TAPU 3 IN 1 2015, arba Vežimėlis "3in1 Tutis Willi-way", gal kuri turejote? Kokie skirtumai ir privalumai? Aciu.
Atsakyti