Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

QUOTE(beskaiste @ 2014 02 05, 19:48)
jau turim "norfos" vaistiniu tinkla -- su kortele fiksuojam savo pirkinius
o nuo kovo men ir "gintarine vaistine " bus lojalumo partnere
ilgai laukem vaistiniu .....galu gale  thumbup.gif

man atrodo, kad Gintarineje vaistineje galima jau dabar. As siandien ja pasinaudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2014 02 05, 19:50)
man atrodo, kad Gintarineje vaistineje galima jau dabar. As siandien ja pasinaudojau smile.gif

tikrai jau galima ....
sumaišiau biški

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2014 02 05, 23:17)
tikrai jau galima ....
sumaišiau biški

super  thumbup.gif




Nuo Kovo mėn visa Armitana pereina prie kortelines sistemos ir nereikės daugiau jokių čekių pirkti. Argi ne smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotri @ 2014 02 06, 10:13)
Nuo Kovo mėn  visa Armitana pereina prie kortelines sistemos ir nereikės daugiau jokių čekių pirkti.  Argi ne smagu smile.gif

Tai tada taip iseitu, kad tures visiems padaryti korteles. Nes dabar kiek issiaiskinau tai tik atlikes pirkimu uz 3500 lt. gauni kortele smile.gif O man vis dar nepriskaiciuoja inernetiniu pirkimu ir sios sumos nesurenku ax.gif
Atsakyti
O kaip Maksimoje atsiskaitote? perkate dovanų čekius?
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 02 06, 16:49)
Tai tada taip iseitu, kad tures visiems padaryti korteles. Nes dabar kiek issiaiskinau tai tik atlikes pirkimu uz 3500 lt. gauni kortele  smile.gif  O man vis dar nepriskaiciuoja inernetiniu pirkimu ir sios sumos nesurenku  ax.gif



Jo dabar asmenine vardine vietoj laikinoisios gausite , kai per Lyoness apsipirksite uz 3500 Lt. anksciau budavo 700 Lt. Tiesiog padare visame pasaulyje taip ir mes ne išimtis smile.gif
Jei turte klausimu ar matote kad pirkinys neužfiksuotas , prašau skambinkite į ofisą. Visada padės ir suras, ir bus viskas gerai smile.gif Sėkmės visoms, kurios naudojatės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vedeja @ 2014 02 06, 17:30)
O kaip Maksimoje atsiskaitote? perkate dovanų čekius?



Maximoje taip einame su dovanu kortelėmis, ir ACIU kortele smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar yra cia kas naudojasi ta kortele gyvendami UK?
Atsakyti
O čia yra tokių, kurios verslą darote? Ar tik siaip naudojates?
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2014 02 07, 12:59)
Sveikos, norejau paklausti ar yra cia kas naudojasi ta kortele gyvendami UK?




Mano draugai naudojasi UK.
Papildyta:
QUOTE(Ulpe @ 2014 02 13, 13:55)
O čia yra tokių, kurios verslą darote? Ar tik siaip naudojates?




Aš esu versle, gal turi kokių klausimu? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as taip pat UK naudojuos ir labai dziaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2014 02 13, 16:32)
as taip pat UK naudojuos ir labai dziaugiuosi.

Gal galite parasyti kur ja panaudojat 4u.gif . As noreciau jos, bet pasiziurejau, kad mazai kur ji veikia. pagrindinese parduotuvese, kur as lankausi, ji negalioja, degalineje taip pat. O gal as ko nesupratau blush2.gif
Atsakyti
Na pagaliau surinkau tuos 3500lt, tai man dabar dar reiketu kazka daryti ar automatiskai bus issiusta kortele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ppavasariss: 13 vasario 2014 - 20:22