Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Feline @ 2012 10 27, 15:44)
Becel , o jus plauku glotninimui esat bandziusi kuri nors alieju ? (macadamia, maroccanoil, kerastase)

esu turejus Paul mitchell skinny, Wella shockwaves, kazkoki Kerastase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2012 10 27, 16:39)
nu va, dar vienas į norų sąrašą nugulė doh.gif užsireikėjo ir man jo blush2.gif

Tikrai geras daiktas,bet turi vieną minusą-aitrų kvapą unsure.gif kuris gan ilgai išlieka,su kvepalais pjaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 10 28, 08:12)
Tikrai geras daiktas,bet turi vieną minusą-aitrų kvapą unsure.gif kuris gan ilgai išlieka,su kvepalais pjaunasi unsure.gif

g.gif as galva ploviau vakare, bet ryte jokio kvapo neuzuodziau g.gif o kvapas man normalus, o va MB sako, kad kvapas kaip senos tarkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 10 28, 11:42)
g.gif  as  galva ploviau vakare, bet ryte jokio kvapo neuzuodziau  g.gif  o kvapas man normalus, o va MB sako, kad kvapas kaip senos tarkos  biggrin.gif

man tai ilgai jaučiasi rūgštus įkyrus kvapas,užtai ir naudoju retokai unsure.gif
Atsakyti
skaitau ir kiek stebiuosi - ar čia apie UniqOne kvapą šnekate? nes asmeniškai man tai jis saldus, neįkyrus vėliau, nes išgaruoja, bet pauosčius plaukus jaučiasi kažkiek, bet tikrai ne itin ilgai, pradžioj tik pasipurškus tas saldumas pramuša unsure.gif smile.gif na, tikra tiesa - kiekvienam savaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 10 28, 09:12)
Tikrai geras daiktas,bet turi vieną minusą-aitrų kvapą unsure.gif kuris gan ilgai išlieka,su kvepalais pjaunasi unsure.gif

aha, ne kas tada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 10 28, 12:43)
man tai ilgai jaučiasi rūgštus įkyrus kvapas,užtai ir naudoju retokai unsure.gif

Man kirpėja prieš du metus purškė juo plaukus, rekomendavo įsigyti, bet dėl kvapo neėmiau.
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 10 13, 16:03)
user posted image

Numeris 1. Niekad nebuciau pagalvojusi, kad viena priemone taip stebuklingai galetu sutvarkyti oda.


Naudoju šią priemonę dvi savaitės, kol kas panašu kad odos problemos tik paaštrėjo sad.gif Išbėrė veidą smulkiais spogeliais, bet prisiskaičiau, kad tai normalus reiškinys, pradedant naudoti rugštis (ko iki šiol nesu dariusi). Tikiuosi situacija pagerės.
Atsakyti
gal galit parasyt to purskalo ONE sudeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2012 10 30, 12:26)
gal galit parasyt to purskalo ONE sudeti?   4u.gif


čia ties mygtuku "Ingredients"

čia dar yra

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 30 spalio 2012 - 14:44

koki geri pas mama uzmaciau wub.gif
user posted image

lemputes dzin bet koks jis minkstas mielas thumbup.gif ir splavyte 03 man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 10 13, 17:03)
user posted image

Numeris 1. Niekad nebuciau pagalvojusi, kad viena priemone taip stebuklingai galetu sutvarkyti oda.

Su kokiomis kitomis naudotomis priemonemis galite palyginti? 4u.gif
Atsakyti