Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(egluti @ 2012 11 28, 15:19)
ar nesausina odos?  blush2.gif



Keista, bet ne smile.gif Veidas labai švelnus būna, tokia kaip ir plėvele apsidengia, nereikia po to jokiais kremais tepti smile.gif Mano oda žiemos metu linkusi šerpetoti, tai po šito muilo oda labai graži būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2012 11 28, 20:09)
Aš irgi prisiskaičius šioj temoj jį užsisakiau  biggrin.gif  esu labai patenkinta, plaukai tikrai labai švelnūs, lengvai šukuojasi - šiaip maniškiai labai linkę veltis, tai ši priemonė man tikrai atradimas. Vienintelis minusas aštrokas kvapas - nelabai man jis patinka, na bet dienos bėgyje nebesijaučia to kvapo  smile.gif
Užsisakyčiau dar vieną, bet, kad dar šito nemažai yra  mirksiukas.gif

man kaip tik kvapas superinis sios kaukes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 10 07, 00:18)

superinis uz tokia kaina,persiku spalvos pakuote taipat:) kartojamas kas ziema thumbup.gif
Atsakyti
1. Catrice antakių šešeliai. Visada maniau, kad turint tamsius antakius jų dažyti nereikia doh.gif
user posted image
2. Kosmetinis molis "Fito Mertvogo Moria". Vos keli litai daro stebuklus smile.gif
user posted image
3. Veido kontūrinimas.
user posted image
4. Manhattan soft mat lip cream 45H
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wumane @ 2012 12 03, 16:04)
2. Kosmetinis molis "Fito Mertvogo Moria". Vos keli litai daro stebuklus smile.gif

Kuo nors geresnis už kitų gamintojų molius?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 12 03, 17:10)
Kuo nors geresnis už kitų gamintojų molius?

Tikriausiai tik kaina, nes šis tik apie 3 lt kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wumane @ 2012 12 03, 16:04)
4. Manhattan soft mat lip cream 45H
user posted image

Kaip lupdazis patinka?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 12 03, 21:46)
Kaip lupdazis patinka?


Skaniai kvepia ir laikosi ilgai smile.gif
Atsakyti

Biotherm Source Therapie Serum
user posted image

nesenai pabaigiau, bet butinai kartosiu wub.gif Mano dehidratuotai odai jis tobulas, oda linkus sauseti, o sitas serumas labai giliai drekina, atstato dregme, bet nepalieka jokio sunkumo, riebumo jausmo, kadangi nereikia atstatyt riebalinio barjero, kaip sausai odai. Butent todel, man netinka kremai, o naudojant lengvesnius gelius, drekinimo neuztenka, jis labiau ''pavirsinis''. Tekstura lengva, bet nera visiskas vandenelis. Tik pradejus naudoti efektas isvis buvo labai ryskus, tiesog visa odos tekstura pagrazejo.
Papildyta:
Lancome photogenic lumessence
user posted image
tobula visom prasmem, atitinka visus kriterijus ko tikiuosi is pudros. Svarbiausia nesimato ant odos, tekstura nuostabi, tiesiog istirpsta, oda svyti is vidaus
Atsakyti
http://www.sensai-co...d...en&id=sf010 si bronzini geli tituluoju savo metu atradimu. pirmiausia turiu pamineti kad, tokiu gelio pavidalu bronzantu nesu bandzius , bet turiu gal penkis bronzantus pudru pavidale- tai nera nei ko lyginti! sia gelis puikiai isigeria i oda, nenusitrina, lengvai pasiskirsto ir tolygiai! nesausina galiu tepti ant odos tiesiai (mano oda normali). labai gera spalva . naudojukartais pries makiazo pagrinda , kartais ant pagrindo o kartais ir ji viena. man labai patinka.
Papildyta:
toliau sis kremas http://www.google.is...29,r:0,s:0,i:79 na tiesiog labai odai tiko. naudoju nakciai. oda is ryto buna puiki. pamazejo berimai neaiskus,paraudimai ir siaip oda patobulejo. tai vienas is nedaugelio kremu padariusiu man ispudi.
Papildyta:
na ir dar vienas asmeninis atradimas tai alyvuogiu aliejaus kaukes mano nutriususiems plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2012 12 08, 01:27)
http://www.sensai-co...d...en&id=sf010  si bronzini geli tituluoju savo metu atradimu. pirmiausia turiu pamineti kad, tokiu gelio pavidalu bronzantu nesu bandzius , bet turiu gal penkis bronzantus pudru pavidale- tai nera nei ko lyginti! sia gelis puikiai isigeria i oda, nenusitrina, lengvai pasiskirsto ir tolygiai! nesausina galiu tepti ant odos tiesiai (mano oda normali). labai gera spalva . naudojukartais pries makiazo pagrinda , kartais ant pagrindo o kartais ir ji viena. man labai patinka.


Labai viliojančiai skamba biggrin.gif Kur perkat ir kokia kaina?
Atsakyti
Bioderma kosmetika misriai odytei
Essence kosmetika, ypatingai voku seseliai mano atradimas
Beauty Formula nosies valymo pleistriukai, puikiai istraukia nesvarumus
Kokosu aliejus plaukams
Giovanni Silk plauku linija
Macadamia plauku aliejukas wub.gif nebezinau kas yra galiuku sakojimasis
Atsakyti