Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(guodzik @ 2012 12 08, 11:40)
Beauty Formula nosies valymo pleistriukai, puikiai istraukia nesvarumus

kur perkat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 12 08, 11:57)
kur perkat? smile.gif

Droge smile.gif siuo metu akcija nes siaip jie pabrange yra g.gif naudoju juodas juosteles nosiai ir paskui veidui, du kartus per savaite po visu pilingu ir kaukiu, tikrai svaresni ir nosis ir smakras ir kakta smile.gif ypatingai idomu paziureti i juostele pries sviesa kiek nesvarumu istraukta. aisku visiskai svariai neisvalo, nereikia tiketis smile.gif
Atsakyti
clarins makiazo pagrindas, na super smile.gif)
Atsakyti
metu atradimu galeciau pavadinti bourjois healthy mix pudra wub.gif labai puiki pudryte uz prieinama kaina, nuostabiai atrodo ant veido, suteikia toki sveiko,svytincio veido ispudi, visiskai nekemsa poru,maskuoja puikiai, bet tuo paciu neatrodo kaip kauke - pats tas kiekvienai dienai smile.gif ir dar labai skaniai kvepia.pakuote taip pat labai faina, nes galima isnaudoti pudra iki paskutinio gramelio,kas yra neimanoma su standartiais stikliniais pudru buteliukais, nes belekiek pudros lieka ant sieneliu doh.gif
dabar esu paieskose gero ir pigaus tuso blakstienoms, nes moketi 50lt uz vidutiniska efekta suteikianti loreal ar max factor tusa man yra per daug, noretusi pigaus, bet labai gero smile.gif gal kas nors turit ka rekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
dar metu atradimu galeciau tituluoti pigucius Bell firmos lupdazius wub.gif esu megeja matiniu, kreminiu lupdaziu be jokio perlamutro ar blizgucio, ir is tokiu pigesniu firmu labai sunku rasti butent be blizguciu lupdaziu, o sios firmos yra labai platus pasirinkimas wub.gif ziauriai malonus lupdaziai, ilgai laikosi, atrodo graziai, visiskai nesausina lupu ir yra nerealiu atspalviu wub.gif siandien kaip tik nusipirkau pora, numeriukus 162 ir 165, tokie mauve atspalviai, nu tobuli man jie wub.gif kaina 6lt, martinoj gal kokiu litu ir brangiau, bet tikrai siulau isbandyti, yra ivairiu rusiu lupdaziu, man sie bordiniam ipakavime patys paciausi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 12 10, 17:24)
dar metu atradimu galeciau tituluoti pigucius Bell firmos lupdazius  wub.gif esu megeja matiniu, kreminiu lupdaziu be jokio perlamutro ar blizgucio, ir is tokiu pigesniu firmu labai sunku rasti butent be blizguciu lupdaziu, o sios firmos yra labai platus pasirinkimas  wub.gif ziauriai malonus lupdaziai, ilgai laikosi, atrodo graziai, visiskai nesausina lupu ir yra nerealiu atspalviu wub.gif siandien kaip tik nusipirkau pora, numeriukus 162 ir 165, tokie mauve atspalviai, nu tobuli man jie wub.gif kaina 6lt, martinoj gal kokiu litu ir brangiau, bet tikrai siulau isbandyti, yra ivairiu rusiu lupdaziu, man sie bordiniam ipakavime patys paciausi 4u.gif
user posted image



Gal nesumeluosiu,bet man pastarojo gamintojo nagu lakai patinka-spalvu daug,kaina nedidele,o man jau kone metus gulintis stalciuje buteliukas neatsisuoksniavo.Nusilakavus laiko vidutiniskai,kartais 3 ,kartais 5 dienas,priklauso ar daznai indus gramdau.xD
Atsakyti
Metu atradimai
Dr. Hauscka melisu veido kremas
Sante dantu pasta
Benefit Erase paste
Naked 2 palete
Logona skysta pudra, Logona kompaktine, Logona skaistalai
Lavera Macadamia Passio kuno sviestas ir duske
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2012 12 11, 00:20)
Gal nesumeluosiu,bet man pastarojo gamintojo nagu lakai patinka-spalvu daug,kaina nedidele,o man jau kone metus gulintis stalciuje buteliukas neatsisuoksniavo.Nusilakavus laiko vidutiniskai,kartais 3 ,kartais 5 dienas,priklauso ar daznai indus gramdau.xD

Man irgi patinka. Esu bandžiusi daug firmų, bet Bell vienas iš geriausių. Gerai dengiasi, spalvos gražios, ilgiausiai laikosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 12 11, 02:26)
Metu atradimai
Dr. Hauscka melisu veido kremas
Sante dantu pasta
Benefit Erase paste
Naked 2 palete
Logona skysta pudra, Logona kompaktine, Logona skaistalai
Lavera Macadamia Passio kuno sviestas ir duske


o naked 2 palete naturali? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 12 11, 09:29)
o naked 2 palete naturali? g.gif

ne
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 12 11, 09:29)
o naked 2 palete naturali? g.gif


nenaturali, bet kaip jau sakiau, esu nusivylus naturaliais seseliais. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 11, 21:36)


Ir man jis metu atradimas thumbup.gif
Atsakyti