Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice kosmetika

Sveikos 4u.gif
gal kuri bande Catrice beautifying lip smoother? Kokie atsiliepimai? Vertas demesio produktas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2014 10 02, 21:20)
Sveikos  4u.gif
gal kuri bande Catrice beautifying lip smoother? Kokie atsiliepimai? Vertas demesio produktas?
user posted image


Man nepatiko, atidaviau ax.gif . Labai nesilaiko, subėgo į raukšles, be to, kažkaip galvojau, kad be blizgučių bus (kažkas panašaus kaip Clarins), bet ne, blizgus jisai (čia aišku minusas tik man biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2014 10 02, 23:22)
Man nepatiko, atidaviau ax.gif . Labai nesilaiko, subėgo į raukšles, be to, kažkaip galvojau, kad be blizgučių bus (kažkas panašaus kaip Clarins), bet ne, blizgus jisai (čia aišku minusas tik man biggrin.gif )


man taip pat nepatiko visiškai. Susigumuluoja, nesilaiko i baltas linijas subėga, veh schmoll.gif
Atsakyti
Užmačiau tokią įdomią rudenišką Catrice LE Check and Tweed

user posted image

Bent man spalvos labai gražios smile.gif
Pabandymui išsirinkau lūpdažį atsp Brit Chick

user posted image

Superinis lūpdažis smile.gif Minkštas, malonus ant lūpų, labai ilgai laikosi, nesausina, neplaukia už kontūrų, galima naudoti be pieštuko. Atspalvis slyvinis, tamsus, bet visai naudotinas dienai į darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2014 10 02, 21:20)
Sveikos  4u.gif
gal kuri bande Catrice beautifying lip smoother? Kokie atsiliepimai? Vertas demesio produktas?



turiu tą apatinį, man visai patinka, spalvos mažai ką duoda, tiesiog toks šlapių lūpų efektas, šiek tiek pašviesinantis lūpas. maloniai tepasi, nesausina, net gi padrėkina, nešiojuosi rankinėje vietoj lūpų balzamo.
Atsakyti
[quote=dontstop,2014 10 20, 19:32]
Užmačiau tokią įdomią rudenišką Catrice LE Check and Tweed

Man irgi labai graži šita kolekcija. Jau žiūrėjau lūpdažį Queen’s BEAUTea time ir "ryžą" nagų laką bigsmile.gif Gailiuosi, kad iškart nenusipirkau
Atsakyti
Man irgi ši kolekcija tobula... Aš įsigijau lūpų dažus, šešėlius, ir bordo bei žalią nagų laką...
Atsakyti
Domintu atsiliepimai apie Catrice bronzantus,
kokius patartumet sviesiai odai 4u.gif
Atsakyti
Išbandytas Ombre Top coat

user posted image

Kažko kito tikėjausi unsure.gif Efektas pastebimas tik ant labai šviesių lakų ir tai, gerai įsižiūrėti reikia, arba tepti beprotišką kiekį sluoksnių smile.gif Labai skystas, tepa odeles aplink nagą, ilgokai džiūsta...
Atsakyti
irgi isbandziau ombre laka - nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2014 10 02, 20:20)
Sveikos  4u.gif
gal kuri bande Catrice beautifying lip smoother? Kokie atsiliepimai? Vertas demesio produktas?
user posted image

Pirkau nes pakuotė suviliojo ir reikėjo kažko atostogoms biggrin.gif

Šiaip patiko, neblogai laikosi ir spalva graži (ta viršutinė rožinė) tik sausokas jis toks lūpų nelabai drėkina.

Deja pamečiau aš jį o vėl jau nebepirksiu turbūt, norisi kažko kokybiškesnio..
Atsakyti
Jau turėjau lūpų pieštukus Catrice anksčiau, patiko, iš naujo asortimento nusipirkau kelis naujus atspalvius. Na super, man jų lūpų pieštukai geriausi smile.gif
Ypač noriu pagirti atspalvį 160 Sweet nothing

user posted image

Kūno spalvos, puikiai tinka koreguoti netobulą lūpų formą good.gif , dera su bet kokios spalvos lūpdažiu ar lūpų blizgiu smile.gif
Atsakyti