Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(welniūkštė @ 2012 01 20, 18:01)
Sveikos, temos neseku, tad būsiu be galo dėkinga, jei man kas padės šiuo klausimu. Ieškau nakvišų aliejaus, nerafinuoto. Ketinu jį gerti po šaukštelį kas dieną ar kas dvi. Kur būtų galima gauti šio aliejaus, tinkančio vartojimui į vidų už padorią kainą? Vienur radau 100 ml už 17 lt, kitur už 59 lt, abiejose vietose rašo, kad nerafinuotas. Sakykite, kur Jūs perkate šį eliejų, kad būtų ir gera kokybė, ir kaina normalesnė?

O kodel netinka tas vaistinese kapsulese? As ji geriu, na ir padeda. Kai buna akcijos tikrai galima gauti uz padoria kaina. Pvz Healthylife pakuotei didelei jos pusmeciui uztenka daznai buna akcijos Eurovaistineje. Manau normalus ten aliejus.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 20, 20:00)
O kodel netinka tas vaistinese kapsulese? As ji geriu, na ir padeda. Kai buna akcijos tikrai galima gauti uz padoria kaina. Pvz Healthylife pakuotei didelei jos pusmeciui uztenka daznai buna akcijos Eurovaistineje. Manau normalus ten aliejus.



Kiek aš domėjausi, tai kapsulėse dedamas rafinuotas aliejus. Kapsules naudojau jau dvejus metus, poveikis buvo tik mėnesinių skausmų sumažinimui. Teko skaityti, kad naudojančios nerafinuotą, geriamą aliejų susilaukė teigiamo poveikio ir odai bei plaukams, ko daug kam neteko pastebėti naudojant kapsules. Aš vis tik manau, kad nerafinuotas aliejus yra geriau, dėl to ir ieškau nebe tabletėse, bet buteliukuose.
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 01 20, 23:25)
Kiek aš domėjausi, tai kapsulėse dedamas rafinuotas aliejus. Kapsules naudojau jau dvejus metus, poveikis buvo tik mėnesinių skausmų sumažinimui. Teko skaityti, kad naudojančios nerafinuotą, geriamą aliejų susilaukė teigiamo poveikio ir odai bei plaukams, ko daug kam neteko pastebėti naudojant kapsules. Aš vis tik manau, kad nerafinuotas aliejus yra geriau, dėl to ir ieškau nebe tabletėse, bet buteliukuose.

esu pirkusi čia - su nerafinuotu aliejumi
http://www.iherb.com...tgels/1961?at=0
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 01 21, 00:25)
Kiek aš domėjausi, tai kapsulėse dedamas rafinuotas aliejus. Kapsules naudojau jau dvejus metus, poveikis buvo tik mėnesinių skausmų sumažinimui. Teko skaityti, kad naudojančios nerafinuotą, geriamą aliejų susilaukė teigiamo poveikio ir odai bei plaukams, ko daug kam neteko pastebėti naudojant kapsules. Aš vis tik manau, kad nerafinuotas aliejus yra geriau, dėl to ir ieškau nebe tabletėse, bet buteliukuose.

rimtai? betgi kapsules uzdaromos nuo bet kokio salycio su aplinka. o juk rafinavimas turbut brangus procesas, pamazina aliejaus kieki kai nurafinuoja, tai galvoju kam gamintojams kurie ji deda i kapsules ji dar rafinuoti. g.gif jei pamazino skausmus, vadinasi veikia...gal toks yra ir rafinuoto aliejaus poveikis. as geriu toki ir kazkiek jauciu poveiki odai, plaukams, ciklams. nemanau, kad gali buti geriau del to. ciklas tikrai apsireguliavo
Atsakyti
Klausimas nelabai į temą, bet nežinau kur daugiau galėčiau klausti unsure.gif Čia vistiek su tokiais dalykais susiduriat biggrin.gif Kur Kaune pirkti levandų žiedų ir levandų kapsulių? Noriu pasidaryti kvepiančią pagalvėlę, bet nežinau kur šių priemonių gauti..
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 08, 14:39)

siuo metu laukiu atkeliaujant siu alieju :
KOKOSU ALIEJUS

\

ar yra skirtumas tarp uzsienyje pirkto ir LT pardavinejamo kokosu aliejaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 01 21, 19:35)
Klausimas nelabai į temą, bet nežinau kur daugiau galėčiau klausti unsure.gif Čia vistiek su tokiais dalykais susiduriat biggrin.gif Kur Kaune pirkti levandų žiedų ir levandų kapsulių? Noriu pasidaryti kvepiančią pagalvėlę, bet nežinau kur šių priemonių gauti..

Kvapu namuose Vilniuje yra pirkti levandu, taip pat ir jau padarytu tokiu pagalveliu.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2012 01 22, 13:29)
Kvapu namuose Vilniuje yra pirkti levandu, taip pat ir jau padarytu tokiu pagalveliu.

Vat, kad man Kaune reikia... unsure.gif Kiek ieškojau googlėj, tai viskas Vilniuj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 01 22, 14:29)
Vat, kad man Kaune reikia... unsure.gif  Kiek ieškojau googlėj, tai viskas Vilniuj. doh.gif

Kaune, Senamiesty, Dauksos gatvej yra Vaistazoliu vaistine, berods ten yra.
Pasidairykit dar cia:
http://www.levanda.lt/index.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarine zemuoge: 22 sausio 2012 - 18:51
Merginos, nusipirkau argano aliejų, kam geriau jį naudoti? Plaukams? odai? ar ir tam, ir tam?
Atsakyti
QUOTE(Afters @ 2012 01 22, 19:55)
Merginos, nusipirkau argano aliejų, kam geriau jį naudoti? Plaukams? odai? ar ir tam, ir tam?

Galite viskam , gal paukams per brangus malonumas( jauciu ,nemazai mokejote , jeigu geras ir kokybiskas). Darykite kaukes su moliu veidui , jeigu gebate "sumakaluoti" kremuka, tai visai super komponentas bus. Jeigu gryna ant veido norite tepti , tai tik ant dregnos odos. 4u.gif
Atsakyti
Na, taip brangus malonumas plaukams, vos ne pusės buteliuko vienam kartui reiktų. Ačiū 4u.gif nežinojau, kad reikia tepti ant drėgnos odos. blush2.gif
Atsakyti