Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(*melodia* @ 2012 09 03, 16:47)
sveikutes, gal klausimas ir durnas pasirodys, bet paklausiu biggrin.gif  blush2.gif  ar alieju naudojimas plaukams pacio plauko nepastorina susigerdamas i plauka?  4u.gif


Visai nedurnas klausimas smile.gif man ir idomu butu suzinot biggrin.gif

QUOTE(zydrune0916 @ 2012 09 25, 10:25)
man plaukams nr 1 irgi yra argano aliejus, as naudoju is fragonardo, jis nera visiskai naturalus, nes turi intensyvu kvapa, nu bet man stebuklus daro wub.gif bandziau linu semenu alieju,tai kas ziauriai nepatiko, kad kvapas lieka ant plauku, kazkokios zuvies kvapas,slykstu schmoll.gif


Kokius stebuklus daro? Ir koks kvapas? Kiek girdejau jis labai brangus, kur pirkot? Paryziuje kvepalu muziejuje gal?

Ieskau aliejaus kuris greitai atgaivintu plaukus, nes po keliu intensyviu dazymu ir plauko deginimu taip nusiuro... verysad.gif gyvenime tiek mazai plauku ir tokiu baisiu neturejau. Bandysiu argano alieju! Kas dar? Gal ricinu? Esu bandzius alyvuogiu, kokosu, avokado, ir siaip maisius visokiu alieju, bet kad stebukla kazkoki darytu nepastebejau, kaip tik plaukai kaip siaudai lieka kol dziuna, nu o po to kai visiskai isdziuna gal kazkiek jaucias sveikesni... Tiesa aliejus tepat ant slapio plauko, taip? Palaikot ir isplaunat? Ar argano alieju tepat nedaug ir nebeplaunat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 04 spalio 2012 - 15:38
O del argano kvapo, toms kurios sako, kad tikras argano aliejus turi turet bjauru kvapa, kuris primena ozkas. Atsimenu kazkada cia diskutavau su viena is jusu, kuri sake, kad turiu didele fantazija teigdama, kad tas kvapas ateina tikrai is ozku, nes jos valgo ant zemes nukritusius argano riesutus. Taigi, kad ir kokia mano fantazija laki, bet deja tai tiesa! biggrin.gif

''Remarque : certaines huiles végétales vierges d'argan (arganons crus non grillés) peuvent avoir une odeur désagréable, forte, quasi-fécale.
En effet, lorsque les arganons sont ramassés à même le sol et ne sont par triés (ce qui est le cas pour la plus grosse partie de la production d'huile d'argan), les arganons sont parfois moisis ou ont été digérés par des animaux ; ce qui donne une teinte forte et une odeur désagréable de l'huile ensuite pressée.
C'est pourquoi nous prêtons une grande attention à ce que les arganons pressés soit cueillis sur l'arbre et triés pour une grande qualité de l'huile, cosmétique comme olfactive.''

Toms kas prancuziskai nesupranta, cia rasoma, kad tam tikri argano aliejai turi nemalonu stipru kvapa, primenanti net beveik ismatas. Taip ir yra todel, kad kai arganas yra surenkamas nuo zemes ir gerai neatrenkamas (kas yra daznas visos argano aliejaus produkcijos atvejis), argano riesutai daznai buna supelyje arba apvirskinti gyvunu, kas duoda ryskia spalva ir stipru nemalonu kvapa ispaudus alieju. Po to raso, kad butent si produkcija (kopinu is Aroma Zone tinklapio) skiria dideli demesi, kad sie riesutai butu atrinkti tik nuo medziu. Stai kodel kai pirkau is ten argano aliejaus meginuka, nustebus buvau, kad to slykstaus kvapo ne taip ir jauciau, pagalvojau, gal tada netikras ir nebepirkau viso butelio...

Taip kad, jei argano aliejus neturi stipraus kvapo, tai nera blogos kokybes pozymis, o net atvirksciai sakyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 04 spalio 2012 - 17:06
QUOTE(aistuliaa @ 2012 10 04, 16:09)

raso, kad sertifikuotas ecosert, is maroko, cia ispilstytas. gal ir nieko, man kaip tik reikia, gal nusipirkt, ten jo daug taip
Atsakyti
vistik kazkoks itartinas g.gif
Atsakyti
Prieš kelis mėnesius teko ruošti straipsnį apie argano aliejų. Jis gali įgauti blogą kvapą, jei buvo naudojami ne ką tik nuskinti vaisiai, o pagulėję, papelyję arba kad ir tų įžymiųjų ožkų apvirškinti smile.gif Taigi "dvokiantis" argano aliejus tikrai nėra geresnis už švelniau kvepiantį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Handmade-Beauty @ 2012 10 20, 18:43)
Prieš kelis mėnesius teko ruošti straipsnį apie argano aliejų. Jis gali įgauti blogą kvapą, jei buvo naudojami ne ką tik nuskinti vaisiai, o pagulėję, papelyję arba kad ir tų įžymiųjų ožkų apvirškinti smile.gif Taigi "dvokiantis" argano aliejus tikrai nėra geresnis už švelniau kvepiantį smile.gif



drinks_cheers.gif


Del argano aliejaus, ar galima tepti paakius vakare? Nes pastebejau, kad patepus, man paakiai ryte buna isbrinke g.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 22, 13:07)
Del argano aliejaus, ar galima tepti paakius vakare? Nes pastebejau, kad patepus, man paakiai ryte buna isbrinke g.gif


Galima, tik paakių oda yra žymiai plonesnė ir jautresnė, todėl tikrai gali ryte pabrinkti. Jei netinka argano aliejus, galima pabandyti kitokį, pvz., jojobos, kamelijų, migdolų, sezamo aliejus, paakiams labai tinka rugiagėlių vanduo (hidrolatas).

Siūlau pabandyti patepti odą aliejumi gerą valandą prieš einant miegoti, o prieš pat miegą nusausinti nesusigėrusį perteklių. Juk oda sugeria tik tiek, kiek jai reikia, o kad kažkas laikoma ant jos ilgiau - tai dar nereiškia, kad duos daugiau naudos. Ir žinoma, visais atvejais - bet kokį aliejų būtina tepti tik ant drėgnos odos.
Atsakyti
Ir dar geriausia tepti drėgnomis rankomis, tada aliejus geriau pasiskirsto.
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 22, 13:07)
drinks_cheers.gif
Del argano aliejaus, ar galima tepti paakius vakare? Nes pastebejau, kad patepus, man paakiai ryte buna isbrinke g.gif

as irgi pastebejau,kad po alieju paakiams ryte buna patine paakiai,pas mane jie ir taip tokie maiseliai,o buna dar baisiau doh.gif naudojau argano,erzketroziu
Atsakyti
Laba diena,
gal kas naudojote sita argano alieju? Dabar grupinis.lt jam yra akcija. Labai nenoriu, kad jis butu smirdantis ir spaustas is ozku iskakotu argano riesutu blush2.gif Nes kaip supratau is siu kalbu, ju buna ivairaus kvapo, ir buna smirdantis nes isspaustas is.... doh.gif Kilmes salis raso Marokas. Gal galite parasyti kaip jis kvepia, jei naudojote? Naudojus esu is aromanatural, tai jis patiko, kvapas svelnus riesutu, o cia kilmes salis Marokas. Neaisku kokia kokybe, jei isparduoda g.gif
Pasakykit ar jis smirdes smile.gif Labai aciu
http://www.armasecre...?id_product=265
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti