Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(dovil14 @ 2012 08 29, 08:22)
Kas bandete ersketroziu alieju, ar patiko? Kam naudojot, veidui, kunui, plaukams?



dėl randų - pirkau Kvapų Namuose erškėtrožių aliejų (su italinių šlamučių eterinio aliejauskeliais lašais) - savo draugės sūneliui, taip pat tepiau saviškio randelį. Sugijo puikiai, po truputį blykšta.

Savo sudėtyje erškėtrožių aliejaus turi mano mylimiausia odos priežiūros priemonė - Marmozel serumas brandžiai odai - kosmetikos gamintojai
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 08 28, 14:15)
Mergaitės,kaip jūs naudojat jojobos aliejų ant plaukų? Prieš/po plovimo;ant sausų/drėgnų? Daug jo tepat ar minimaliai,neapsunkina plaukų? 4u.gif  smile.gif

Daug kas giria arganų aliejų, sako plaukams labai gerai. Man iškilo klausimas: Kaip naudojate aliejų plaukams?
Ir dar, kokiu šampūnu plaunate galvą? Aš įsivaizduoju, kad reikėtų ištepti drėgnus plaukus aliejumi, plaikyti mažiausiai porą valandų ir išplauti. Įdomu, ar visi šampūnai išplaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galinti: 31 rugpjūčio 2012 - 14:02
QUOTE(Galinti @ 2012 08 31, 15:02)
Daug kas giria arganų aliejų, sako plaukams labai gerai. Man iškilo klausimas: Kaip naudojate aliejų plaukams?
Ir dar, kokiu šampūnu plaunate galvą? Aš įsivaizduoju, kad reikėtų ištepti drėgnus plaukus aliejumi, plaikyti mažiausiai porą valandų ir išplauti. Įdomu, ar visi šampūnai išplaus?  g.gif

Na aš tepu sausus plaukus, drėgnų nebandžiau. Plaunu su ekologišku "Natura Siberica" šampūnu, bet ištepus aliejumi, bet kokio šampūno man reikia dėti dukart.
Atsakyti
QUOTE(Galinti @ 2012 08 31, 15:02)
Daug kas giria arganų aliejų, sako plaukams labai gerai. Man iškilo klausimas: Kaip naudojate aliejų plaukams?
Ir dar, kokiu šampūnu plaunate galvą? Aš įsivaizduoju, kad reikėtų ištepti drėgnus plaukus aliejumi, plaikyti mažiausiai porą valandų ir išplauti. Įdomu, ar visi šampūnai išplaus?  g.gif

As dregnus plaukus tepu. Plaunu savos gamybos sampunu. Issiplaut tai issiplauna, tik ne is pirmo karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 08 30, 07:12)
Randas jau buvo keliu men senumo, bet vis dar ryskus ir nenorejo graziai pasislept. Aliejuka naudojau kelis men. - randas tapo blyskesnis. Zodziu patenkinta.
Kiek pamenu lyg ir strijom jis rekomenduojamas.

aciu 4u.gif ar pasiteisino tik del randu?

QUOTE(Gaya @ 2012 08 30, 08:11)
dėl randų - pirkau Kvapų Namuose erškėtrožių aliejų (su italinių šlamučių eterinio aliejauskeliais lašais) - savo draugės sūneliui, taip pat tepiau saviškio randelį. Sugijo puikiai, po truputį blykšta.

Savo sudėtyje erškėtrožių aliejaus turi mano mylimiausia odos priežiūros priemonė - Marmozel serumas brandžiai odai - kosmetikos gamintojai

4u.gif naudojate tik del randu? g.gif

QUOTE(goccia @ 2012 08 31, 18:58)
As dregnus plaukus tepu. Plaunu savos gamybos sampunu. Issiplaut tai issiplauna, tik ne is pirmo karto mirksiukas.gif

gal galima placiau apie savos gamybos sampuna? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2012 09 01, 12:48)
gal galima placiau apie savos gamybos sampuna?  bigsmile.gif

ilga sneka biggrin.gif apie tai
prasom cia uzsukti ir skaitineti 4u.gif http://www.supermama...;#entry57572724


as tepu sausus pries plovima ,2-3val
dabar pasidarius toki misini alieju labai patinka biggrin.gif plauku aliejus, paskutinis receptas ir man reikia pora kartu su sampunu plauti,bet kiek pamenu as taip visa laika darydavau biggrin.gif
ir dar as dar po plovimo itrinu saknis tuo eteriniu makaliuku biggrin.gif pagal KM saknu maista kur viena mergaite cia buvo uzrodzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 01 rugsėjo 2012 - 12:50
Del tu tepimu slapiu ar sausu plauku tai matyt kaip kam labiau patinka. rolleyes.gif Man ant dregnu geriau paskirstyti (nemaza uodega pas mane). Kazkada esu bandzius ant sausu tept, tai nepatiko. Gal tik taip atrodo, bet atrodo, kad dregnus tepant geriau aliejus geriasi ax.gif

Del sampuno jau parase kur ieskot informacijos mirksiukas.gif

Del ersketruogiu aliejaus , tai kaip minejau kazkokia dali ir kremuose naudoju. Negaliu butent jo isskirti, nes naudoju kelis aliejus vienam kreme. Bet faktas tas, kad naudoju ne todel, kad turiu ji. Jis pirktas jau ne karta.
Atsakyti
Snd. tepiau dregnus plaukus, skirtumo nepastebejau. Testuoju argano al. bei laukiu stebuklo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 09 01, 13:44)
ilga sneka biggrin.gif apie tai
prasom cia uzsukti ir skaitineti 4u.gif http://www.supermama...;#entry57572724
as tepu sausus pries plovima ,2-3val
dabar pasidarius toki misini alieju labai patinka biggrin.gif plauku aliejus, paskutinis receptas ir man reikia pora kartu su sampunu plauti,bet kiek pamenu as taip visa laika darydavau biggrin.gif
ir dar as dar po plovimo itrinu saknis tuo eteriniu makaliuku  biggrin.gif pagal KM saknu maista kur viena mergaite cia buvo uzrodzius 4u.gif

aciu uz linka 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kokiais aliejais akiu makiaza valote ? As naudoju jojobos alieju, bet noreciau koki dar kita isbandyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 09 03, 08:41)
Merginos, kokiais aliejais akiu makiaza valote ? As naudoju jojobos alieju, bet noreciau koki dar kita isbandyti. 4u.gif

esu bandziusi migdolu, patiko. Koks pas jus jojobos aliejus: kosmetinis ar grynas?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 09 01, 19:43)
Snd. tepiau dregnus plaukus, skirtumo nepastebejau. Testuoju argano al. bei laukiu stebuklo.  biggrin.gif

Parasykite po testavimo atsiliepima 4u.gif beje, kur pirkote arganu alieju?
Atsakyti