QUOTE(sandralija @ 2012 05 11, 12:40)
aciu uz paaiskinima,bet drystu papriestarauti
kadangi nuo vasko neiauginedavo,o epiliatoriu pasirinkau,tik del taupumo
tai dabar ir turiu problema 



Todėl kai naudoji epiliatorių nemakaluok jo į visas puses- eik judesiais prieš plauką. Nenaudok dažnaiu nei kas savaitę (depiliaciją tikrai ne dažnaiu kaip 3 savaites darydavaisi, taip leisdama susivienodinti plaukų augimo ciklui). Jei dar naudisi prie mones - prieš ir po depiliaicjos suminkštindama odą bei ją ramindama, dar darysi odos šveitimą, kaip kad ir depiliuojant vašku - tikrai neturi būti skirtumo.
Epiliatoriaus didžiausia problema yra ta, kad juo dažnaiusiai rauna plaukus makaluojant bet kaip, kad tik 'pagauti' norimą plauką. Taip išjudinamas folikulas ir jis ten bet kokia kryptimi atistatinėja taip sudarydamas didesnę tikimybę įauginėti po negyva oda (kojose dažniausiai, nes bikinio srityje būna ir kitokių problemų).
stebūklo nėra, reikia galvoti logiškai: plaukas įauginėja nes nepralenda pro odą. O nepralenda dėl to, kad ... reikai jau ieškoti priežasties

Na, bet aš asmeniškai esu už vašką - nesupraskite manęs klaidingai
