Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(fantastic_girl @ 2014 12 08, 12:37)
Galite atsisiųsti nemokamą kalendoriaus šabloną iš čia:  2015 metų kalendorius (Word formatas)  4u.gif

ACiu.... bandysiu 4u.gif
Atsakyti
ten atskiri mėnesiai. o kad būtų viename lape LIETUVIŠKAS ir gulsčias? kad viršuje galima būtų uždėti nuotrauką.

turit? pasidalinsit iš kur?


jau radau iš čia - wink.gif
http://fotodovanos.b...-tinklelis.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitosS: 16 gruodžio 2014 - 16:03
O as siandien ieskojau 2015 metu kalendoriaus kad vienam lape butu po du menesius ir savaite prasidetu nuo pirmadienio. Tai dvi val nardziau interneto platybese ir nors uzsimusk neradau. Visur tik nuo sekmadienio. Ir kai galiausia visai susinervinau i galva sove mintis. Issiemiau is Camelios vaistines lankstinuko vidurio kalendoriu susikarpiau po du men ir nusisikenavau. Truputi pataisiau, kas negerai, buvo ir atsispausdinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 17 gruodžio 2014 - 18:04
Kažkaip labai pasyvios visos, niekas nesidalina savo sedevrais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2014 12 17, 21:29)
Kažkaip labai pasyvios visos, niekas nesidalina savo sedevrais  mirksiukas.gif

siais metais padariau labai paprastus: ant balto fono uzkeliau foto ir vieno menesio kalendoriaus tinkleli........ "Svaru", grazu, tvarkinga smile.gif
Atsakyti
o aš niekaip nerandu įkvėpimo... turbūt ir neberasiu biggrin.gif pirksim kalendorius pas "mamą Maxsimą" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, o kur gaminatės kalendorius Vilniuje, kai pačios susiprojektuojat?
Atsakyti
Kaip matau si temele yra apmirusi, bet galbut artejant sventems ji atsianujins ir kasnors ikels sablonus 4u.gif kazkada seniai as buvau parsisiuntusi puikia rusiska programa Dizajn Calendaej, taciau jos dabar nera, o gaila. Tai buvo puiki pogramele susikurit kalendoriams. Galbut dabar ja kas nors turi ar zino kur rasti kitur kur nosr ir ikelti galetu?
Atsakyti
Jokiom specialiom programom nesinaudoju, tiesiog atsiunciu is interneto kiekvieno menesio kalendoriu paskui prisirenku man patinkanciu aktoriu ar daininku foto. Su picasa padarau foto ir pasirinkto men koliaza. Atsispausdinu, su skylamusiu ismusu skylutes surisu graziu kaspineliu ir pasikabinu ant sienos. Stai ir viskas. Taip ir siemet darysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygly1 @ 2015 11 03, 09:21)
Kaip matau si temele yra apmirusi, bet galbut artejant sventems ji atsianujins ir kasnors ikels sablonus  4u.gif kazkada seniai as buvau parsisiuntusi puikia rusiska programa Dizajn Calendaej, taciau jos dabar nera, o gaila. Tai buvo puiki pogramele susikurit kalendoriams. Galbut dabar ja kas nors turi ar zino kur rasti kitur kur nosr ir ikelti galetu?

Ta programėlė sėkmingai gyvuoja. Siūloma naujausia 9.0 versija. Atsisiųst galima iš Depositų...
Atsakyti
Galite atsisiųsti ir susikurti kalendorių sau ar dovanų kam nors pagal šabloną (Word formatas): 2016 metų kalendorius 4u.gif
Atsakyti
Kur spausdinates kalendorius Vilniuje? Radau "Baltijos kopija", tai 13 lapu kalendoriu siulo uz 7.5 eur. Sakau, gal kur pigiau yra... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miolanda: 07 gruodžio 2015 - 08:17