Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

thumbup.gif margučiai - Lyrika mirksiukas.gif .
Aš pati irgi su parafinu papaišinėju ax.gif , kartais visai gražiai gaunasi rolleyes.gif . O šiemet būtinai reiks pabandyti tirpdyti ant lygintuvo, o tai kelis metus ant mažo arbatinuko su vandeniu metaliniame indelyje parafiną kaitinu wink.gif - ne itin patogu prie viryklės stovėti ir kaitintis schmoll.gif .
Gal kas daugiau žino, kaip natūraliai išgauti juodą ar labai tamsią spalvą mirksiukas.gif . Teko girdėti ir apie ąžuolo žievę, bet kaip ją paruošti g.gif .
Atsakyti
kiek as zinau tai azuolo zieve labai ilgai mirkyti reikia gal menesi ar net daugiau tai jau per velu imtis sio reikalo. bet taip graziai atrodytu juodi marguciai dazyti su vasku smile.gif
Atsakyti
Gerų margučių dažų jau yra Norfoje pas moteriškę prie įėjimo. Dažų pakelio užtenka apie 10 kiaušinių nudažyti. Palekio kaina 1.30 Lt. Tačiau valgymui tokie kiašiniai netinka.
Atsakyti
as bandziau vakar kiausini dazyt su vasku,bet nesuprantu g.gif vaskas krenta,nesilaiko.perbraukiu pirstu ir nukrenta verysad.gif gal kas ka patarsit? blush2.gif
cia dar tokiu rastu dazymui idejot graziu,taip noriu siemet nustebinti saviskius,o niekas nesigauna verysad.gif bandziau ant ispusto kiausinio vaskuoti,bet ir tas patc gavosi verysad.gif
Atsakyti
Boruzele, patirties neturiu, bet is to, ka man aiskino, tai tikriausiai vaskas neikaites pakankamai. Arba kiausinis per siltas.

Juoda spalva:
juodalksnio, azuolo zieve ir surudijusius gelzgalius uzpilti verdanciu vandeniu bei raugintu kopustu rasalu ir parauginus apie 2 savaites tame tirpale virti kiausinius. Cia is knygos nurasiau. Pati pries savaite uzpyliau tik gelzgalius su azuolo zieve. Ziuresiu, kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 06, 09:36)
as bandziau vakar kiausini dazyt su vasku,bet nesuprantu g.gif vaskas krenta,nesilaiko.perbraukiu pirstu ir nukrenta verysad.gif gal kas ka patarsit? blush2.gif
cia dar tokiu rastu dazymui idejot graziu,taip noriu siemet nustebinti saviskius,o niekas nesigauna verysad.gif bandziau ant ispusto kiausinio vaskuoti,bet ir tas patc gavosi  verysad.gif


Vaškas per šaltas. O ir kiaušinis gali būti per šaltas, t.y. kiaušinis turi būti šiltas, bet ne per karštas. N sakykim kūno temperatūros yra tinkamas. O ir šiaip pradedant daug kiaušinių sugadini, kol vaškas prilimpa, kol ornamentas gaunasi... Reikia kantrybės ir noro, tada tikrai gausis.
Atsakyti
aciu merginos uz atsakyma 4u.gif
ko gero vaska ikaites nebuvo g.gif einu bandyt,gal kas dabar gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2006 04 06, 09:23)
Gerų margučių dažų jau yra Norfoje pas moteriškę prie įėjimo. Dažų pakelio užtenka apie 10 kiaušinių nudažyti. Palekio kaina 1.30 Lt. Tačiau valgymui tokie kiašiniai netinka.

vat man ir nepatinka toki dažai, kad poto tų kiaušinių negalima valgyti verysad.gif
Aš vistiek naudoju maistinius dažus sudedu kelis pokučius kad spalva grazi gautusi smile.gif
Atsakyti
Na vašku numargintų magučių mes nevalgom, nes tiesiog gaila - daug darbo reikia įdėti, kol numargini tokį. mes jais puošiame namus, dovanojame vaikams. O valgymui kiaušinius verdame kad ir su lukštais Velykų rytą ir visa šeima valgome šiltus, šviežiai virtus kiaušinius.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 04 06, 12:49)
Aš vistiek naudoju maistinius dažus sudedu kelis pokučius kad spalva grazi gautusi  smile.gif

O ką tu vadini maistiniais dažais g.gif ? Ar tuos, kur parduotuvėj centus kainuoja? Man jie į maistinius nelabai panašūs blush2.gif . Aš beveik visus margučius marginu vašku, tai irgi norisi, kad jie būtų valgomi ax.gif . Gal žinot, kur įsigyti maistinių dažų mirksiukas.gif ax.gif (pvz. Kaune).
Atsakyti
O gal kas dažote dar kokiais nors augaliniais dažais ir galite pakonsultuoti? Pageidautina, kad mirkyti reikėtų ne ilgiau, kaip savaitę ax.gif Aš tik svogūnų lukštais moku, bet gal galima ir kitom žolėm? Kaip virti? Kaip paruošti? Kokios spalvos gaunasi? Ačiū dideliausias iš anksto!
Atsakyti
o gal kuri zinot, kaip gaunamas degintas vaskas? labai jau man grazus tie juodi vasko strichiukai ant marguciu ax.gif cia ji kaip - perkaitinti reikia, kad uzsidegtu, ar kaip? parasykit kas zinot, bo nesinori namie atlikineti pavojingu eksperimentu lotuliukas.gif
Atsakyti