Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

[quote=lyrika,2006 04 10, 18:29]
skutineju su tokiu peiliuku kaip ten nufotkintas yra. tame peiliuke keiciasi galvutes. siaip jis pirktas UK, bet mama sake, kad toki rinkini mate ir senukuose uz 9lt smile.gif

nas ir as prie klausimu prisidesiu. blush2.gif ar gali papasakot skutinejimo technologija? na pirma isverdi kiausinius dazuose, tada kai truputuka atvesta papaisai su piestuku (gal trafareta koki turi? ) ka nori skusti, ir skuti? beje, kiek laiko uzima vieno skutimas? ir ar labai gyliai i kiausinio luksta iskuti, ar tik dazu sluoksni kazkaip nuimi? ir dar, kaip tu tuos spalvoto rasto padarai? nu pasaka man tokie marguciai, pernai pati bandziau, bet nu iki tokio grozio kazkaip toloka sad.gif
Atsakyti
[quote=GRAIKIJA,2006 04 11, 07:52]
[quote=lyrika,2006 04 10, 18:29]
skutineju su tokiu peiliuku kaip ten nufotkintas yra. tame peiliuke keiciasi galvutes. siaip jis pirktas UK, bet mama sake, kad toki rinkini mate ir senukuose uz 9lt smile.gif

nas ir as prie klausimu prisidesiu. blush2.gif ar gali papasakot skutinejimo technologija? na pirma isverdi kiausinius dazuose, tada kai truputuka atvesta papaisai su piestuku (gal trafareta koki turi? ) ka nori skusti, ir skuti? beje, kiek laiko uzima vieno skutimas? ir ar labai gyliai i kiausinio luksta iskuti, ar tik dazu sluoksni kazkaip nuimi? ir dar, kaip tu tuos spalvoto rasto padarai? nu pasaka man tokie marguciai, pernai pati bandziau, bet nu iki tokio grozio kazkaip toloka sad.gif
[/quote]

sveikute smile.gif
ar gavai mano atsakyma i privata vakar? smile.gif
pirma isverdu kiausini, paskui idedu i dazus, o jei naudoju medvilnei skirtus dazus, tada pridedu nemazai acto, pridedu dazu, druskos(kitaip kiausiniai suskyla), nuplautus po karstu vandeniu kiausinius ir verdu. tada isgriebiu ir palaukiu kokias 10 -15 min kol pilnai nudzius, jokiais budais nesluostant ir netrinant, nes nusitrina dazai.
rasta dazniausiai susigalvoju siek tiek is anksto, pacia pradzia, o paskui jau viskas savaime lipdosi smile.gif
nieko nepaisau, skutineju tiesiog is akies. vieno margucio skutimas apie 1.5val trunka, bet kadangi darbas malonus, tai neprailgsta smile.gif
skutu tol, kol nuskutu dazus iki luksto, na kada pasimato balta spalva.
o tuos ivairiu spalvu tai darau su vasku.
paimu isvirta kiausini, paimu piestuka, ismeigiu i jo gala adatele kokia nors(geriausiai kur is sepecio issitraukia tokia metaline), ir su istirpinti vasku piesiu rastus.
vienas adateles pamirkymas - vienas bruksniukas. jei vaskas labai skystas ir karstas, kad net ruksta, bruksniukai bus platesni, jei ne toks karstas(bet turi buti vis tiek skystas), tada bruksniukai iseis siauresni.
ispaisau tarkim kazkokia gelyte ir imerkiu i vos siltus geltonus dazus(arba kitokia sviesia spalva), palaikau, istraukiu ir gerai nudziovinu. tada ant geltonos paisau vel kitoki rasteli, imetu i siek tiek tamsesne spalva(tarkim ruzava ar zalsva), istraukiu, nudziovinu ir vel paisau koki nors rasta.
galiausiai imerkiu i kokia tamsiai melyna ar juoda spalva.
kai istraukiu ir jau turiu norima rasta, tik tada nulupineju visa vaska. stai ir keliu spalvu kieusinis smile.gif
kadangi tokius kiausinius darau iskart kelis, tai dazniausiai kokius 4 nudazau per valanda, ar siek tiek daugiau. priklauso nuo rastu, nuo dazu stiprumo ir miklumo smile.gif
sekmes dirbant wink.gif
jei kils klausimu, visada klauskite smile.gif
Atsakyti
Skutinėti tai man pritrūksta kantrybės,bet vaškuoti patinka thumbup.gif .Parodysiu ir aš savo margučius ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Och, okios jus greitos smile.gif As tai labai pamazu ruosiuosi... Vakar isbandziau buda kaip nuplauti nuo kiausiniu antspauda. Knygeleje, kuria pirkau, sako, kad reikia para mirkyti kiausinius saltame vandenyje. Uzteko puses paros, o melsvi dazai nusiplove smile.gif
Atsakyti
Dar isbandziau kiasinio istustinima su svirkstu. thumbup.gif Kitamet menesi iki Velyku tik taip kiausinius tustinsiu smile.gif
Atsakyti
sveikos, na as tokia nemoksa ir noriu ismokti marginti bet nieko nebesuprantu po to kai su vasku ismargini marguti ir ji reikia kisti i dazus, o tie dazai turi buti kokios silumos??nes jei karsti tai vaskas issilydis, ir dama klaustukas kaip ta vaska nuimti po to???
prasau padekit mergaites man 4u.gif 4u.gif blush2.gif nes taip norisi velykoms marguciu graziu turet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 12, 10:03)
sveikos, na as tokia nemoksa ir noriu ismokti marginti bet nieko nebesuprantu po to kai su vasku ismargini marguti ir ji reikia kisti i dazus, o tie dazai turi buti kokios silumos??nes jei karsti tai vaskas issilydis, ir dama klaustukas kaip ta vaska nuimti po to???
prasau padekit mergaites man 4u.gif  4u.gif  blush2.gif  nes taip norisi velykoms marguciu graziu turet mirksiukas.gif


dažai turi būti šalti. O nudažius visom norimom spalvom, reikia palaukti, kad gerai nudžiūtų. Vašką nuvalyti galima kaitinant ant ugnies, pvz. ant dujinės, tačiau reikia labai atsargaiai, neperkaitinti, nes nuo karščio kiaušinis gali sprogti. Jeigu skusi kuo nors, tai gali truputį nusiskusti dažai. Kai jau baigsi nuimti vašką, kiaušinį patrink lašiniais - kiaušinis gražiai blizgės.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2006 04 12, 11:19)
dažai turi būti šalti. O nudažius visom norimom spalvom, reikia palaukti, kad gerai nudžiūtų. Vašką nuvalyti galima kaitinant ant ugnies, pvz. ant dujinės, tačiau reikia labai atsargaiai, neperkaitinti, nes nuo karščio kiaušinis gali sprogti. Jeigu skusi kuo nors, tai gali truputį nusiskusti dažai. Kai jau baigsi nuimti vašką, kiaušinį patrink lašiniais - kiaušinis gražiai blizgės.


na manau saltuose dazuose reiktu ilgiau mirkyti g.gif as tai mirkau siltuose (bet ne per karstuose), tai vaskas ir nenutirpsta, o dazai geriau "kimba".
ir ar nebutu paprasciau ir saugiau nudazyta isdziuvusi kiausini idet i karsta vandeni, kad vaskas nutirptu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na įsijaučiau ir aš į kiaušinių dažymą vašku. Išraštuoti vašku gaunasi visai neblogai, bet va dažais nusivyliau - kažkaip nevienodai pasidengia, truputį patrynus, nusivalo.....Bandžiau ir Maximoje parduodamus, ir medvilnei skirtus...An rudo kiausšinio "kimba" geriau, bet ne taip gražu....O vašką nuimti bandžiau palaikiusi kiaušinius šiltoje orkaitėje. Gaunasi gerai, bet trinasi ir dažai...

Štai mano margučiai.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2006 04 11, 15:59)
Dar isbandziau kiasinio istustinima su svirkstu.  thumbup.gif Kitamet menesi iki Velyku tik taip kiausinius tustinsiu smile.gif

tai papasakok placiau, kaip te su tuo svirkstu, ka daryt reikia. ir kodel menesi iki Velyku, ka tiek ilgai tustinti reikia? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 04 12, 12:00)
Na įsijaučiau ir aš į kiaušinių dažymą vašku. Išraštuoti vašku gaunasi visai neblogai, bet va dažais nusivyliau - kažkaip nevienodai pasidengia, truputį patrynus, nusivalo.....Bandžiau ir Maximoje parduodamus, ir medvilnei skirtus...An rudo kiausšinio "kimba" geriau, bet ne taip gražu....O vašką nuimti bandžiau palaikiusi kiaušinius šiltoje orkaitėje. Gaunasi gerai, bet trinasi ir dažai...

Štai mano margučiai.



kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif ir as taip noriu
Atsakyti
labas visoms, as tai pernai marginau kiausinius trauktu popieriumi tai labai graziai gavos. Suslapinau traukta popieriu ir juo apklijavau virta kiausini tada truputi palaikiau ir viskas. pabandykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti