Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Citas @ 2011 12 11, 13:48)
Nezinau bet turbut panasus vaistai nes panasiai skamba  biggrin.gif  nu ka teks ir man susiimti, teisingasi sakai niekur nedingsi. Warwara gi net restorane sugebejo susikalt viena  lotuliukas.gif Kelinta tau siandien badymosi diena? O tai sakai su gonaliu maisyta tavo protokolas tai kada ginali leisies? man tai sake pirmas kelias dienas gonal o toliau kelias diena menopur.


Tai as ir zinok galvoju - nu jei jau warwara rezstorane leidosi, tai ka as cia virtuveje panikuoju.... bigsmile.gif
Vakar 2 c.d. vizitas ryte, o vakare jau gonal 150+ 75 merional
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 12 11, 13:51)
Terze kad atgal lengviau butu supilti vaistus reikia tureti stora adata. Tada viens du ir gatava. O taip pastumk adata is buteliuko beveik iki galo, apversk buteliuka ir tada lengvai matisi kiek ten dar skyscio, nes kamstuke vienas sonas toks spec trumpesnis. Sekmes smile.gif

Cituk, as irgi galesiu sampanus gerti smile.gif Niamu niamu!  drinks_cheers.gif


Turi omenyje iki galo, t.y. tik ikisti adata, ar stumti iki stiklinio dugno? As ikisau ciut ciut, tada apverciau ir sutraukiau, bet ne viska, tada vel kisau ir vel traukiau... o paskui kai ora isstumiau, siek tiek nuleidau... Siandien, ten, kur duriau su gonal viskas ok, o kur tas merional-melyne...

Kaip tu jautiesi? Ar nieko neskauda? Siandien diena prastumk, o rytoj namucio bigsmile.gif
Atsakyti
Terze, tu laikyk adatos galiuka skistyje, tada nebus oro, nereikes nieko traukti pirmyn angal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 11, 13:45)
sveikos 4u.gif

Triunfantemirksiukas.gif tik ar visos supras, kas tu tokia? hihihi.gif
as ryt vaziuoju i LV, jei esi is Vln, galiu parvezti 4u.gif tik matyt tau reikes pasiskambinti, kad man parduotu tavo vaistus g.gif nelabai tiksliai zinau, kokia ten tvarka g.gif ar tiesiog parduos bele koki vaistu kieki, kokio tik uzsiprasysiu g.gif
beje, kada tau nusileidineti krauja?

mano kraujas rytoj mega_shok.gif kaip as bijau tos dienos... ojetau...bijau nusivilt ..kol hcg nedariau tai ir sedziu sau ramiai ... Moteras, patarkite man prasau kaip cia protingiau pasielgt g.gif .. Hcg turiu daryti rytoj, bet kaip jau sakiau musu "kaime" atsakymas geriausiu atveju treciadieni , na gal isverkciau koki antradieni kad man persiustu i emaila. Crinono turiu tik siai dienai ir pirmadieniui. Gydytoja liepe skambint su atsakymu prmadieni, bet ka as pasakysiu - juk dar nieko nezinosiu g.gif ..Na as suprantu jei zinociau atsakyma ta pacia diena tai ir viskas aisku butu su Crinonu, ar naudoti toliau, ar prasmes jau nebera. tuomet vaziuociau pas gydytoja antradieni ir problemu nera .. ..arba dar varijantas , pirmadieni nedarau hcg ,laukiu antradienio , vaziuoju i LV is ryto pasidarau hcg ir iki pietu zinau atsakyma ir toliau zinosiu kaip daryt su vaistais... arba prasyti Krempudros ( 4u.gif ) kad paimtu man kokis 2 Crinono , naudoju iki treciadienio kol suzinau atsakyma ... help.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2011 12 11, 14:18)
mano kraujas rytoj  mega_shok.gif kaip as bijau tos dienos... ojetau...bijau nusivilt ..kol hcg nedariau tai ir sedziu sau ramiai ... Moteras, patarkite man prasau kaip cia protingiau pasielgt  g.gif  .. Hcg turiu daryti rytoj, bet kaip jau sakiau musu "kaime" atsakymas geriausiu atveju treciadieni , na gal isverkciau koki antradieni kad man persiustu i emaila. Crinono turiu tik siai dienai ir pirmadieniui. Gydytoja liepe skambint su atsakymu prmadieni, bet ka as pasakysiu - juk dar nieko nezinosiu  g.gif ..Na as suprantu jei zinociau atsakyma ta pacia diena tai ir viskas aisku butu su Crinonu, ar naudoti toliau, ar prasmes jau nebera. tuomet vaziuociau pas gydytoja antradieni ir problemu nera .. ..arba dar varijantas , pirmadieni nedarau hcg ,laukiu  antradienio , vaziuoju i  LV is ryto pasidarau hcg ir iki pietu zinau atsakyma ir toliau zinosiu kaip daryt su vaistais... arba prasyti Krempudros (  4u.gif  ) kad paimtu man kokis 2 Crinono , naudoju iki treciadienio kol suzinau atsakyma ...  help.gif

As gal vaziuociau iki miesto ir HCG laukciau jau pirmad... tada butu viskas aiskiau.... 4u.gif nebnet tu arti LV sienos gyveni....
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 11, 13:24)
Noreciau pasisakyti del Afrodites69 posto... As masciau, kad ji gydosi, kad jai reikia laiko, todel pas mus neuzsuka.... bet kad sitaip, kazkas gali skleisti nuodus.... Noreciau pasakyti, kad zmones, neuzsiciklinkit, bukit zmonemis....

Linkiu visom sekmes!

Mano maziukas raportas: jau badausi. Menopur skausmingas...

Terze su pirmu duriu ir sekminga pabaiga 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 12 11, 13:38)
Nu ka tariam tada kad 12:00 nakties Lietuvos laiku   smile.gif

Sutarta drinks_cheers.gif

O del Afrodite69....laikykis ir daug sveikateles tau 4u.gif Tikiu, kad viska iveiksi, nes tu stipri 4u.gif Siaip nesuprantu, kaip zmogui, susidurusiam su tokia sunkia liga, galima rasyti tokius skaudzius dalykus verysad.gif Sunku patiketi, kad mes, turincios palaikyti viena kita, galim taip skaudinti...
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 12 11, 14:53)
Terze su pirmu duriu ir sekminga pabaiga 4u.gif
Sutarta drinks_cheers.gif

O del Afrodite69....laikykis ir daug sveikateles tau 4u.gif Tikiu, kad viska iveiksi, nes tu stipri 4u.gif Siaip nesuprantu, kaip zmogui, susidurusiam su tokia sunkia liga, galima rasyti tokius skaudzius dalykus verysad.gif Sunku patiketi, kad mes, turincios palaikyti viena kita, galim taip skaudinti...

Aciu tau labai, tikiuosi bus sekminga pabaiga...

Del Afrodites pritariu ir dar mastau.... gal tikrai neverta cia buti,,,,, kazkas is vis turi "noro dar parasyti i az ir sugniuzdyti".... Mes cia apsinuoginam, o kazkas... tyliu...

kamelija - sveikateles tau!!! laukiam dabar Kameliuko-ku wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 11, 14:42)
As gal vaziuociau iki miesto ir HCG laukciau jau pirmad... tada butu viskas aiskiau....  4u.gif  nebnet tu arti LV sienos gyveni....

iki Rygos ir iki Vilniaus man vienodas atstumas ..mano gydytoja dirbs tik antradieni, tai gal sakau geriau palaukt antradienio maut iki LV doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2011 12 11, 16:10)
iki Rygos ir iki Vilniaus man vienodas atstumas ..mano gydytoja dirbs tik antradieni, tai gal sakau geriau palaukt antradienio maut iki LV  doh.gif

Labas 4u.gif
Jai nemaisau esi is PNV?smile.gif..tai konsulatcineje poliklinikoje padaro per puse dienos tyrima...aisku jo kaina 79lt..bet nemokek jokioje registraturoje ,priduodant krauja pasakys kam susimoketi ir kiek (bus pigiau 4u.gif ).Zodziu eik tiesiai priduoti kraujo ir viska tau ten pasakys.Pirduosi ryte..atsakymas apie 12-13h.
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2011 12 11, 16:23)
Labas 4u.gif
Jai nemaisau esi is PNV?smile.gif..tai konsulatcineje poliklinikoje padaro per puse dienos tyrima...aisku jo kaina 79lt..bet nemokek jokioje registraturoje ,priduodant krauja pasakys kam susimoketi ir kiek (bus pigiau 4u.gif ).Zodziu eik tiesiai priduoti kraujo ir viska tau ten pasakys.Pirduosi ryte..atsakymas apie 12-13h.

parasiau AZ 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 11, 13:38)
Nu va jus bent jau priezasti turejo paskeisti plans, o mes tiesiog emem ir nesuplanavom nieko siemet, o kitais metais bent jau tikiuosi  kad fiziskai negalesiu vel vaziuoti  Graziu atostogu tau 
Nu ka tariam tada kad 12:00 nakties Lietuvos laiku   smile.gif

[

Ačiū 4u.gif
Citai, kitais metais dar neplanuok, vistiek neišeis, o jau dar kitais tai galėsit visi atostogauti, kaip faina bus, juk mažiam iki 2 metukų praktiškai nekainuoja thumbup.gif

Laikas ok drinks_cheers.gif

QUOTE(Terze @ 2011 12 11, 13:45)
Na nezinau, gal taip pasirode, snd matysiu, kaip snd bus. Sorry ne menopur, o merional.

Aš irgi leidausi merional, na man jis nepasirodė kažkoks skausmingas g.gif Tikėkimės šiandien ir tau nebeskaudės ax.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 12 11, 13:48)
Sveikos damos!
Afrodites69   nu nieko sau kaz kas pavare... Jau tikrai tas nevaisingumas nera svarbesnis uz gyvenima! Buk gerute, paklausyk Egk, istrink ir pamirsk! Sveik greiciau, geru tau akimerku!
Egk, kaip tavo reikaliukai?


Man irgi Afroditė iš galvos neišeina, sutinku, kad nevaisingumas tikrai nėra svarbesnis už gyvenimą drinks_cheers.gif

Aš gydausi visapusiškai ax.gif Atrodo, kad neblogai sekasi. Jau kuris laikas esu sveika, o jau po atostogų kai grįšiu, tai kalnus tikriausiai versiu doh.gif

Tu greičiau sveik ir gršžk prie planų 4u.gif


QUOTE(Kamelija2 @ 2011 12 11, 14:53)
Siaip nesuprantu, kaip zmogui, susidurusiam su tokia sunkia liga, galima rasyti tokius skaudzius dalykus Sunku patiketi, kad mes, turincios palaikyti viena kita, galim taip skaudinti...

drinks_cheers.gif
Kaip tavo pilvinukas?

QUOTE(Bonama @ 2011 12 11, 16:10)
iki Rygos ir iki Vilniaus man vienodas atstumas ..mano gydytoja dirbs tik antradieni, tai gal sakau geriau palaukt antradienio maut iki LV 

Aš tikriausiai varyčiau į Rygą. Nu betkokiu atveju iki trečiadienio tai nelaukčiau schmoll.gif O jei crinono nusipirksi iki trečiadienio, tai trečiadienį vėl pritrūksi ax.gif
Aukštų tau ryt skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
Ačiū KREMPUDRA už namučius group.gif Sėkmės tau pirmadienį pasimatyme su savo gražuoliukais didis.gif

Tikiuosi tie,kurie šiuose namuose bando įskaudinti kitus, neužsibus. Negaliu patikėti, kad atsirado tokių, kurie rašė į a.ž. Afroditei turėdami piktų kėslų. Šlykštu...Laikykis Afrodite, tik tokios kaip tu ir įveikia visas negandas. Negaliu atsižavėt tavimi. Dar prieš užsiregistruojant šiame forume sekiau kaip sekėsi mergaitėms, o tu buvai viena iš jų. Ta kuri visuomet staja į kovą ir sugeba rast gerą žodį kitam žmogui. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visokeriopos tau sėkmės nestuke.gif

QUOTE(Bonama @ 2011 12 11, 15:10)
iki Rygos ir iki Vilniaus man vienodas atstumas ..mano gydytoja dirbs tik antradieni, tai gal sakau geriau palaukt antradienio maut iki LV  doh.gif


Tavo vietoj bet kokiais būdais stengčiausi atlikti pirmadienį. Bent jau aš tai tikrai neišlaukčiau doh.gif Vajei man regis sulauksim pagaliau gerų žinių wub.gif

TERZE, sveikinu su pradžia drinks_cheers.gif


KLAUSIMAS JUMS doh.gif :
Ar prieš punkciją reikia būt kaip mergytei??? blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 11 gruodžio 2011 - 15:44
QUOTE(Beila @ 2011 12 11, 16:39)

Tavo vietoj bet kokiais būdais stengčiausi atlikti pirmadienį. Bent jau aš tai tikrai neišlaukčiau doh.gif Vajei man regis sulauksim pagaliau gerų žinių  wub.gif

TERZE, sveikinu su pradžia drinks_cheers.gif
KLAUSIMAS JUMS doh.gif :
Ar prieš punkciją reikia būt kaip mergytei??? blush2.gif  lotuliukas.gif

kad tik jusu zodziai nueitu i dangu madam ax.gif
o del punkcijos, tai as visada kaip mergyte blush2.gif . nors nieko apie kokia nors sukuosena TEN nieks nieko nesake..nemanau , kad reikia kazko tokio.. juk labai paprasta procedura..kede su iskeltom kojom kaip visada lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2011 12 11, 16:35)

Aš tikriausiai varyčiau į Rygą. Nu betkokiu atveju iki trečiadienio tai nelaukčiau schmoll.gif  O jei crinono nusipirksi iki trečiadienio, tai trečiadienį vėl pritrūksi ax.gif
Aukštų tau ryt skaičiukų 4u.gif

Dijav pasake nauja vieta kur galiu pasidaryti tyrimuka - tai leksiu muset ...aciu uz linkejima 4u.gif
Atsakyti