Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Juokis BONAMA juokis blush2.gif blush2.gif blush2.gif


O man prieš rytdieną visai darosi nebejuokinga... blink.gif Truputį jaudinuosi...Meluoju - žiauriai jaudinuos 000189.gif


Šaunu, kad ryt darais HCG, nuteiksi optimistiškai mus mirksiukas.gif Kelintą valandą bus rezultatai?
Atsakyti
laba vakara mergaites 4u.gif

nebuvau kelias dieneles ,o tiek jau cia visko nutiko 4u.gif ,labai grazus namuciai thumbup.gif .....ir del maldeles ir as prisidedu thumbup.gif

ir informuokit kas nors kas cia atsitiko su afrodite ????? skaitau ,skaitau ,bet nesuprantu blink.gif blink.gif blink.gif

ir kazin kaip JO1 skaiciukai ?? gal kas zino ???
Atsakyti
Bonama, jei dar sugalvotum iki sio vakaro del crinone, tai sakyk mirksiukas.gif mes ryt labai anksti isvaziuojam 4u.gif

Beila, nebijok mirksiukas.gif tikrai nieko ten baisaus tongue.gif pamiegi ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 11, 18:23)
Bonama, jei dar sugalvotum iki sio vakaro del crinone, tai sakyk mirksiukas.gif mes ryt labai anksti isvaziuojam 4u.gif


aciu tau uz gerus norus 4u.gif as sutariau Dijav , ji turi atliekamu doziu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 11, 16:51)
Juokis BONAMA juokis blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
O man prieš rytdieną visai darosi nebejuokinga... blink.gif Truputį jaudinuosi...Meluoju - žiauriai jaudinuos 000189.gif
Šaunu, kad ryt darais HCG, nuteiksi optimistiškai mus mirksiukas.gif Kelintą valandą bus rezultatai?

nu kogi tu jaudiniesi? kaip jau bus taip bus ..viskas gerai bus.. o , kad nervinsiesi tai tikrai neinauda smile.gif ..nieko ten baisaus nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 11, 12:38)
Nu ka tariam tada kad 12:00 nakties Lietuvos laiku   smile.gif


Merginos, pasijungiau i foruma pasiulyti visoms paskirti maldeles laika, ogi ziuriu viskas jau ir taip vyksta, saunu, kad apie ta pati galvojam 4u.gif
Noriu tik pasitikslint, ar 24:00 kuciu nakti del to, kad is uzsienio mergaitems derinant laika taip patogiau? Jei ne, tai gal galetume kiek paainkstinti, pvz. 22:00?
Sako grupines maldos ir meditacijos duoda sinergijos efekta, tikekim, kad musu jega ir nuosirdus ketinimai skris toli ir prisides prie viso pasaulio seimu svajoniu issipildymo ir visos norincios greiciau taps nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 11, 15:00)
kamelija - sveikateles tau!!!  laukiam dabar Kameliuko-ku  wub.gif  wub.gif

Aciukas 4u.gif Laukiam vieno Kameliuko/es wub.gif Nors skaiciukai ir buvo labai dideli, bet pasiliko tik vienas maziukas. Aisku, esu labai laiminga, kad bent vienas mumis pasitikejo smile.gif
O tau linkiu, kad sios Kaledos butu pacios stebuklingiausios 4u.gif

QUOTE(egk @ 2011 12 11, 16:35)
Aš gydausi visapusiškai ax.gif Atrodo, kad neblogai sekasi. Jau kuris laikas esu sveika, o jau po atostogų kai grįšiu, tai kalnus tikriausiai versiu doh.gif

Kaip tavo pilvinukas?

Smagu skaityti, kad sveikatele pasitaisius smile.gif ir linkiu siltu graziu atostogu 4u.gif
Musu pilvinukas/e jau nemazas. Beveik 2 cm dydzio ir mums siandien jau 8 sav ir 6 d wub.gif

Bonama aukstu skaiciuku 4u.gif

Krempudra grazaus susitikimo su maziukais 4u.gif

Beila lengvos ir sekmingos punkcijos 4u.gif
Atsakyti
Radau maldelę, kaip reikia vaikiukų prašyt 4u.gif
Dieve, Tu įsteigei santuoką žmonių giminės išlaikymui ir mane pašaukei į santuokinį luomą. Dėl Dievo Motinos Mergelės Marijos bei jos motinos šventosios Onos nuopelnų ir užtarimo leisk man susilaukti vaikų! Atsižvelk, gailestingasis Tėve, į mano karštą troškimą ir išpildyk mano prašymą. Aš būsiu Tau dėkinga ir matysiu vaikuose Tavo neapsakomo gerumo dovaną ir auklėsiu juos Tavo tarnybai, kad aš ir mano palikuonys per visas kartas šlovintų ir garbintų Tavo šventąjį Vardą. To prašau Tave per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen.
Atsakyti
vau super maldele thumbup.gif reikia nusirasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 12 11, 19:54)
Merginos, pasijungiau i foruma pasiulyti visoms paskirti maldeles laika, ogi ziuriu viskas jau ir taip vyksta, saunu, kad apie ta pati galvojam  4u.gif
Noriu tik pasitikslint, ar 24:00 kuciu nakti del to, kad is uzsienio mergaitems derinant laika taip patogiau? Jei ne, tai gal galetume kiek paainkstinti, pvz. 22:00?
Sako grupines maldos ir meditacijos duoda sinergijos efekta, tikekim, kad musu jega ir nuosirdus ketinimai skris toli ir prisides prie viso pasaulio seimu svajoniu issipildymo ir visos norincios greiciau taps  nestuke.gif  4u.gif


Aha smagu kad panasiai maston bet juk cia kitaip ir buti negali, viena beda mus cia ir subure smile.gif

man tai nesvarbu kuria valanda, galim ir paankstinti jei visoms tai labiau tinka, tik pagalvojau kad juk kucius nakti vistieks ilgai uzsisedim, bet jei norit keisti tai davai tariam anksciau smile.gif


QUOTE(Pina @ 2011 12 11, 20:18)
Radau maldelę, kaip reikia vaikiukų prašyt  4u.gif
Dieve, Tu įsteigei santuoką žmonių giminės išlaikymui ir mane pašaukei į santuokinį luomą. Dėl Dievo Motinos Mergelės Marijos bei jos motinos šventosios Onos nuopelnų ir užtarimo leisk man susilaukti vaikų! Atsižvelk, gailestingasis Tėve, į mano karštą troškimą ir išpildyk mano prašymą. Aš būsiu Tau dėkinga ir matysiu vaikuose Tavo neapsakomo gerumo dovaną ir auklėsiu juos Tavo tarnybai, kad aš ir mano palikuonys per visas kartas šlovintų ir garbintų Tavo šventąjį Vardą. To prašau Tave per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen.


labai grazu, as nesirasysiu nes panasiai ir planavau prasyti rolleyes.gif tik gal labiau savais zodziais wub.gif

aciu kad tiek daug ruosiates prisijungti, na jei reikia savo stdebukla ismaldauti, vadinasi taip ir padarysim wub.gif
Atsakyti
Melsiuosi kartu su jumis. 4u.gif
Atsakyti
Jei jūs nieko prieš, melsiuosi savaip - iš širdies - negalėčiau sakyt kitų sugalvotos maldos mastau.gif


Bonama, laikau kumščiukus už tave. Gaila, kad tik vakare sužinosiu, kaip tau sekėsi. Tik grįšiu iš po punkcijos, iškart lįsiu į forumą gerų naujienų drinks_cheers.gif



MES UŽ TAVO nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 12 gruodžio 2011 - 09:45
QUOTE(Beila @ 2011 12 11, 16:51)
Juokis BONAMA juokis blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
O man prieš rytdieną visai darosi nebejuokinga... blink.gif Truputį jaudinuosi...Meluoju - žiauriai jaudinuos 000189.gif
Šaunu, kad ryt darais HCG, nuteiksi optimistiškai mus mirksiukas.gif Kelintą valandą bus rezultatai?

Tikiu....Labai tikiuosi, viskas praeis sklandziai.... Kitaip ir negali buti wink.gif Laikysiu kumstukus-jau laikau....
As pati jaudinuos, jau atrodo viskas zinoma, ir vistiek jaudinuos. Vakar vakare tas merional praejo sklandziai, matyt tikrai uzvakar pataikiau i kokia kraujagysle. Vaistus maisiau pagal Warwaros instrukcijas smile.gif
Pagaliau neskauda galvos - esu panasi bent i zmogu.... Mergaites ar galima gerti ibumetina stimuliacijos metu? As negeriau, bet jau vos iskentejau skausma.....

Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 11, 18:23)
Bonama, jei dar sugalvotum iki sio vakaro del crinone, tai sakyk mirksiukas.gif mes ryt labai anksti isvaziuojam 4u.gif

Beila, nebijok mirksiukas.gif tikrai nieko ten baisaus tongue.gif pamiegi ir viskas biggrin.gif

Tikiuosi tau siandien viskas sekmingai ir neskausmingai....Ir kelias neslidus.... Tokiu metu jau turetum eiti i gyd. kabineta..... Laikom kumstukus
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 12 11, 19:54)
Sako grupines maldos ir meditacijos duoda sinergijos efekta, tikekim, kad musu jega ir nuosirdus ketinimai skris toli ir prisides prie viso pasaulio seimu svajoniu issipildymo ir visos norincios greiciau taps  nestuke.gif  4u.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 12 11, 20:05)
Aciukas 4u.gif Laukiam vieno Kameliuko/es wub.gif Nors skaiciukai ir buvo labai dideli, bet pasiliko tik vienas maziukas. Aisku, esu labai laiminga, kad bent vienas mumis pasitikejo smile.gif
O tau linkiu, kad sios Kaledos butu pacios stebuklingiausios 4u.gif


Kamelija - svarbu vienas ir driutas!! wub.gif Gal jau Lt gyd turi pas kuri vaiksciosi ar jau buvai?
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 12 11, 20:18)
Radau maldelę, kaip reikia vaikiukų prašyt  4u.gif
Dieve, Tu įsteigei santuoką žmonių giminės išlaikymui ir mane pašaukei į santuokinį luomą. Dėl Dievo Motinos Mergelės Marijos bei jos motinos šventosios Onos nuopelnų ir užtarimo leisk man susilaukti vaikų! Atsižvelk, gailestingasis Tėve, į mano karštą troškimą ir išpildyk mano prašymą. Aš būsiu Tau dėkinga ir matysiu vaikuose Tavo neapsakomo gerumo dovaną ir auklėsiu juos Tavo tarnybai, kad aš ir mano palikuonys per visas kartas šlovintų ir garbintų Tavo šventąjį Vardą. To prašau Tave per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Triunfante @ 2011 12 12, 00:48)
Melsiuosi kartu su jumis.  4u.gif

4u.gif
Papildyta:
Gal jau musu VADAS su raportu pareina? smile.gif
Atsakyti