Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Ruuutttaaa @ 2011 12 13, 01:44)


kas geriau, sumokėti 50Lt už kokybišką daiktą, kurį naudosi 6mėn. ar 25Lt už daiktą, kuris nebus ekologiškas ir patikimas ir kurį sunaudosi daug greičiau.



Viskas būtų super, bet kartais tikrai negali žinoti ar tas daiktas tikrai kokybiškas. Nes kaina ir kokybė kartais nieko bendro neturi. Ir net garsus firmos pavadinimas ne visad garantuoja ilgą produkto gyvavimą.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 12 16, 13:51)
Viskas būtų super, bet kartais tikrai negali žinoti ar tas daiktas tikrai kokybiškas. Nes kaina ir kokybė kartais nieko bendro neturi.  Ir net garsus firmos pavadinimas ne visad garantuoja ilgą produkto gyvavimą.

na siuo atveju kalbama tikrai apie kokybiska kokybe thumbup.gif pati naudoju ir dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti
O man atrodo tos firmos kainos mažumėlę perspaustos. Naudoju kelis produktus ir tikrai nepastebėjau jokių stebuklų. Anyta perka, nes man pinigų gailą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 12 16, 13:58)
na siuo atveju kalbama tikrai apie kokybiska kokybe  thumbup.gif  pati naudoju ir dziaugiuosi  wub.gif

Jūs čia apie Amway? Bandžiau, bet man čia kaina ir kokybė nesiderina. Kaina išpūsta, o kaip kas anksčiau sakė, stebuklo nesimato. Na, bet gal čia kaip kam.
O Ruuutttaaa postas tai tik grynų gryniausia reklama.
Atsakyti
QUOTE(Ruuutttaaa @ 2011 12 13, 00:44)
Sveikos, Mamytės!

Iš tikrųjų tai daugelis, o taip pat ir mes labai greitai pasiduodame parduotuvių siautuliui, prekes renkamės labai greitai ir prieš tai beveik neapgalvojusios, kur ir kaip viską panaudosim...

Aš pati pradėjau pirkti ne prekybos centruose, kur akį dažniausiai patraukia akcijos ir gražūs skaičiai 50%, 70 %, o užsisakinėti prekes internetu. 

Prieš darydama užsakymą, gerai apgalvoju, ko man reikia, viską apskaičiuoju ir tiesiog suvedu internete kodus, tada prekes pristato man tiesiai į namus DPD kurjeriai per 2 dienas. Nereikia vargintis perkant miltelius ir kitus sunkesnius produktus!

Svarbiausia, kad galiu būti rami dėl prekių kokybės ir nesirūpinti dėl prekybos centrų užsikeltų antkainių.

Amway kuria produktus kūnui, sveikatai ir namams, ten gali rasti visko, o labiausiai džiugina prekių ekologiškumas ir kokybiškumas. Moki beveik tiek pat kaip ir prekybos centruose, tačiau kokybė akivaizdžiai skiriasi!

Štai mano pinigų taupymo receptas!

Na pvz.: kas geriau, sumokėti 50Lt už kokybišką daiktą, kurį naudosi 6mėn. ar 25Lt už daiktą, kuris nebus ekologiškas ir patikimas ir kurį sunaudosi daug greičiau.

Logiška - pirmas variantas!

Sėkmės kuriant savo receptus, o jei kas nors susidomėjo manuoju, su malonumu pakonsultuosiu!
Papildyta:
Mano elektroninis paštas rutavalantinaite@gmail.com.

Lauksiu Jūsų minčių!


labas smile.gif
tavo mintys tikrai idomios smile.gif
butu idomu daugiau ko suzinot bigsmile.gif bet ar turi patirties UK gyvenime ir taupyme?
Atsakyti
QUOTE(Ruuutttaaa @ 2011 12 13, 02:44)
Prieš darydama užsakymą, gerai apgalvoju, ko man reikia, viską apskaičiuoju ir tiesiog suvedu internete kodus, tada prekes pristato man tiesiai į namus DPD kurjeriai per 2 dienas. Nereikia vargintis perkant miltelius ir kitus sunkesnius produktus!

Va tas pristatymas i namus ir yra didziausias galvos skausmas doh.gif Del to internetu neperku.Tokiu budu perkant prekes reikia buti namie,o jeigu dirbi? Kazkada telefona su planu per akcija uzsisakiau,tai su DPD kurjeriais laiko derinimas vyko beveik savaite,kol galu gale atveze man i darba,jau su kurjeriu asmeniskai bendravom ir derinom laika doh.gif Vargo vakariene,vnz.,o taip tai nuvaziuoji parduotuven tada,kada gali ir nusiperki be jokio vargo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 12 17, 21:47)
Va tas pristatymas i namus ir yra didziausias galvos skausmas doh.gif Del to internetu neperku.Tokiu budu perkant prekes reikia buti namie,o jeigu dirbi?

drinks_cheers.gif Dėl šios priežasties perku tik iš tų, kur galima pasiimt pačiam prekę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 12 17, 23:47)
Va tas pristatymas i namus ir yra didziausias galvos skausmas doh.gif Del to internetu neperku.Tokiu budu perkant prekes reikia buti namie,o jeigu dirbi?

Gyvenant mieste gal būt. Mes gyvenam rajono pakrašty tai kurjeriai būna labai patenkinti kai pasakom, kad galim paimti darbe (dirbu rajono centre) ir jiems nereikia grūstis kažkur. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2011 12 18, 14:13)
Gyvenant mieste gal būt. Mes gyvenam rajono pakrašty tai kurjeriai būna labai patenkinti kai pasakom, kad galim paimti darbe (dirbu rajono centre) ir jiems nereikia grūstis kažkur.  mirksiukas.gif

Man į darbą netinka, nes, nors dirbu pačios sostinės širdy, bet tokioj vietoj, kad sunku būtų paaiškinti jiems, kur biggrin.gif Ir privažiuoti nėra galimybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 18, 15:41)
Man į darbą netinka, nes, nors dirbu pačios sostinės širdy, bet tokioj vietoj, kad sunku būtų paaiškinti jiems, kur biggrin.gif Ir privažiuoti nėra galimybės ax.gif

drinks_cheers.gif Man irgi netinka,nes nesedziu kazkur patalpoj,mano darbo vieta-visas miestas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos taupuolės, visas su šventėmės 4u.gif nebuvau daugiau nei savaitę prie kompo. Praeitą savaitgalį su vyru pasidovanojom dovaną į Druskininkus, vyras tai pirtis ir baseinus mėgsta, o aš tai pasidariau visokių procedūrų ax.gif bet rezultatas tas kad jau pirmadienį užkimau, skaudėjo gerklę tai vos atidirbau šią savaitę, nors kiek aš ten dirbu, bet vistiek sunku buvo, o ir šventės buvo nemielos sergančiai dar vis ax.gif
kadangi nauji metai man nešventė tai kaip jau ir baigėsi man šventės unsure.gif
jau šiandien šaldytuvą tvarkiau ir sužiūrėjau ką čia reik suvalgyt, kad nesugestų, ką po to gaminsiu. taigi pamažu grįštu į vėžias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 12 26, 20:39)
kadangi nauji metai man nešventė tai kaip jau ir baigėsi man šventės unsure.gif

drinks_cheers.gif solidarizuojamės, nes mano šventės irgi baigėsi. Ir ačiū dievui.
Atsakyti