Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(Sophi @ 2011 12 26, 21:11)
drinks_cheers.gif solidarizuojamės, nes mano šventės irgi baigėsi. Ir ačiū dievui.

uoj kaip gerai, kad ne aš viena tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes Naujus metus nesvenciame, o pazymime. Su taure raudono vyno, kokiais idomesniais valgiais, daznai su vaikais pazaidziame kokius stalo zaidimus, paziurime koki koncerta per TV. Tai tikrai nekasdieniskas vakaras, bet ir ne balius.
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2011 12 27, 16:10)
Mes Naujus metus nesvenciame, o pazymime. Su taure raudono vyno, kokiais idomesniais valgiais, daznai su vaikais pazaidziame kokius stalo zaidimus, paziurime koki koncerta per TV. Tai tikrai nekasdieniskas vakaras, bet ir ne balius.


drinks_cheers.gif Mes lygiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2011 12 27, 15:10)
Mes Naujus metus nesvenciame, o pazymime. Su taure raudono vyno, kokiais idomesniais valgiais, daznai su vaikais pazaidziame kokius stalo zaidimus, paziurime koki koncerta per TV. Tai tikrai nekasdieniskas vakaras, bet ir ne balius.

O kokius koncertus dažniausiai žiūrite? Aš nemėgstu Naujų švęsti, karts nuo karto pasiseka namuose tyliai tupint juos sutikti, bet susiduriu su tuo, kad per TV absoliučiai nėra ką žiūrėti g.gif Visos laidos ir renginiai kažkokie nenormalūs, nykuma.. O gal aš nemoku pasirinkti iš siūlomų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 12 27, 15:48)
O kokius koncertus dažniausiai žiūrite? Aš nemėgstu Naujų švęsti, karts nuo karto pasiseka namuose tyliai tupint juos sutikti, bet susiduriu su tuo, kad per TV absoliučiai nėra ką žiūrėti g.gif Visos laidos ir renginiai kažkokie nenormalūs, nykuma.. O gal aš nemoku pasirinkti iš siūlomų? g.gif

Jei norisi ką nors pažiūrėti, tai rinkčiausi tiesiog kokį gerą filmą smile.gif
Atsakyti
as praeitais metais taip isitraukiau i gera filma, kad tik is petardu sproginejimu supratau, kad jau Naujieji atejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 27, 19:07)
Jei norisi ką nors pažiūrėti, tai rinkčiausi tiesiog kokį gerą filmą smile.gif

Kad mano ir MB skoniai renkantis filmus labai kertasi biggrin.gif
Atsakyti
Labai neblogos programos buna per rusu televizijas: humoro vakarai, rusu estrada, seni geri filmai ..
Atsakyti
Kokiom nuotaikom palydim senus ir sutinkam naujuosius metus mirksiukas.gif Kokie finansiniai 2012-ųjų planai?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 29, 19:02)
Kokiom nuotaikom palydim senus ir sutinkam naujuosius metus mirksiukas.gif Kokie finansiniai 2012-ųjų planai?


stengtis oriai gyventi smile.gif
t.y. padoriai valgyti, truputi buta paremontuoti, vasara praleisti prie lietuvisku ezeru, paatostogauti uzsieny smile.gif
ir dar - susimazinti paskola inesant pinigelius
a, dar noriu kailiniu

beje, metu pradzioj susirasiau norus ant popieriuko ir isidejau i pinigine
visi igyvendinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sūpynės: 29 gruodžio 2011 - 20:19
QUOTE(Sophi @ 2011 12 29, 19:02)
Kokiom nuotaikom palydim senus ir sutinkam naujuosius metus mirksiukas.gif Kokie finansiniai 2012-ųjų planai?

Apie tai svarstau jau kelias dienas rolleyes.gif Siais metais "finansiskai" galejome pasistengti ir labiau. Del to norisi kitais metais griezciau pagyventi ir sodinti namiskius ant materialines dietos. Noretusi visa tai ivardinti skaiciais, tik kad laukia daug pasikeitimu, kurie kainuos nemazai, tai sunku uzsibrezti riba, kiek kiekviena menesi atsideti i viena voka, kiek - i kita. Nu dar liko kelios dienos iki nauju metu, reikia su savimi pasitarti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 29, 19:02)
Kokiom nuotaikom palydim senus ir sutinkam naujuosius metus mirksiukas.gif Kokie finansiniai 2012-ųjų planai?

Man prabėgę metai buvo labai įvairiapusiški, bet teigiamų emocijų buvo kur kas daugiau, todėl galiu juos pavadinti neblogais metais smile.gif Pagrindinis tikslas buvo išmokti atsidėti dalį pinigų taupymui ir sukaupti rezervą, pavyko puikiai, "įaugo į kraują" ir tapo įpročiu.
Panašiu principu tikiuosi gyventi ir 2012: aktyviai taupyti, atsisakyti arba bent jau ženkliai sumažinti išlaidas "silpnumo" sritims (saldumynams, užkandžiams ir pan.), išmokti naudotis akcijomis (nes pastaruoju metu jas ignoruoju vien dėl baimės apsikvailinti..). Esu nusiteikusi pozityviai ir to paties linku visiems 4u.gif
Atsakyti