Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(Pugute @ 2011 12 13, 00:16)
Jau atsimenu pries kokius metus paskaitinejau kazkoki kita foruma, kad is po operacijos skaudziausias dalykas kai tuos tamponus keicia. Tai tada atidejau operacija biggrin.gif o jei paziureciau kaip daro...

Nesuprantu kodel visos bijo narkozes. Na nera lengva is po jos. Bet as 3 turejusi. Ir nieko...



As tamponu istraukimo nebijau.gydytojas minejo, kad jausmas nemalonus, bet tik tiek ir tai teuztrunka vos keleta sekundziu. smile.gif

Narkozes gyvenime nesu turejusi....nezinau koks jausmas, bet dideles baimes del to nejauciu....
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Clarise @ 2011 12 13, 01:03)
Pas mane didziausia problema yra nosies ilgis. Yra kuprele, bet nelabai didele. Jankunas per konsultacija paaiskino, kad operacijos metu is nosies galiuko pasalins truputi kremzliu, o oda pati susitrauks. as isvis nesuprantu, kaip ji gali susitraukti, kai tokia ilga nosis  g.gif

Sigitara, didziausios tau sekmes!  smile.gif


Aciu!!!!siandien pradejau jausti baime unsure.gif tiesiog net krutines srity atrodo toks gumulas stovi...jaudinuosi visdelto doh.gif
Pas mane taip pat problema ilgume.nesuprantu ir as kaip oda pati susitraukia, reiks viska ryt issiaiskinti. smile.gif
Atsakyti
kaip reikia prisiversti tą nuotrauką atsiųsti... blush2.gif baisi ta mano nosis-bulvė biggrin.gif bet tikrai rimtai mąstau apie op, jau senai jos noriu, o dar kai sužinojau, kad pertvara kreiva, tai būtina operuot, nes šnopuoju kaip buldogas biggrin.gif kažkas sakė, jog op atliekama nepilnamečiams, tik reikia tėvų sutikimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2011 12 13, 07:36)

Pugute, aš tavo vietoje daryčiau op  4u.gif sutvarkytų nosytę ir būtum labai graži  4u.gif be to pati žinau ką reiškia, kai vis žiūri į nosį ir galvoji, kad jei ji šiek tiek kitokia būtų, tai viskas būtų  thumbup.gif


Nu tai va, ir as apie ta pati. As net ne pacios operacijos bijau. Aisku rezultato labai bijau. Kad nesugadinti. Bet man tas laikas pooperacinis. Gyvenam uzsienyje. Kur vaikus kisti? Vyras dvieju nesuziures. Ypac kai maziukui dbr tik 4 menesiai. Na bet kokiu atveju (aisku veliau operuociaus) bet jam sunku butu... Tai va to bijau as.
Nors kaip tycia abu nedirbantys ir labai gerai viskas butu. Geriausia butu darytis operacija cia, kur gyvenam. Bet kainos ziaurios... O ir siaip medicina atsilikus net nuo LT tai kazkaip bijociau susibjauroti visam gyvenimui...


QUOTE(Young @ 2011 12 13, 15:34)
kaip reikia prisiversti tą nuotrauką atsiųsti...  blush2.gif baisi ta mano nosis-bulvė biggrin.gif bet tikrai rimtai mąstau apie op, jau senai jos noriu, o dar kai sužinojau, kad pertvara kreiva, tai būtina operuot, nes šnopuoju kaip buldogas biggrin.gif kažkas sakė, jog op atliekama nepilnamečiams, tik reikia tėvų sutikimo?  4u.gif



viens du ir nusiunti. Gal nera ta nosis TOKIA baisi. As kai buvau paaugle irgi ziauriai jauciausi. kai atsirado berniukas tai pagerejusi situacija buvo smile.gif

Tevu sutikimo reikia ir pinigu is tevu iskaulyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2011 12 13, 17:43)
Nu tai va, ir as apie ta pati. As net ne pacios operacijos bijau. Aisku rezultato labai bijau. Kad nesugadinti. Bet man tas laikas pooperacinis. Gyvenam uzsienyje. Kur vaikus kisti? Vyras dvieju nesuziures. Ypac kai maziukui dbr tik 4 menesiai. Na bet kokiu atveju (aisku veliau operuociaus) bet jam sunku butu... Tai va to bijau as.
Nors kaip tycia abu nedirbantys ir labai gerai viskas butu. Geriausia butu darytis operacija cia, kur gyvenam. Bet kainos ziaurios... O ir siaip medicina atsilikus net nuo LT tai kazkaip bijociau susibjauroti visam gyvenimui...
viens du ir nusiunti. Gal nera ta nosis TOKIA baisi. As kai buvau paaugle irgi ziauriai jauciausi. kai atsirado berniukas tai pagerejusi situacija buvo smile.gif

Tevu sutikimo reikia ir pinigu is tevu iskaulyti wink.gif


galiu patarti nedaryti op kol vaikas mazas tegul paauga, nes po op as net paliesti nosi negalejau, o lengviausias bakstelejimas su asarom akyse buvo, po op nosis nejautri, bet labai keistas jausmas kai palieti, nekalbu, net apie, tai jog vaikas netycia duos jums i nosi nors ir labai svelniai skausmas labai stiprus, su vaikais reikia buti atsargiai unsure.gif man sunku paaiskinti ta jausma unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Senai as cia nebesilankiau. Dariausi op pas viksraiti pries 1.5 metu mazdaug. Butu saunu gauti vel prisijungima prie pasto, pasidalinciau ir savomis nuotraukomis.

galiu pasakyti, kad manes dar nepalieka mintis kad reiketu pakartotines operacijos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aida13: 13 gruodžio 2011 - 18:11
Aida13, sveika prisijungusi ir velei,

O kas nosytei ne taip, kad pakartotines noretum? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(.code. @ 2011 12 13, 18:44)
galiu patarti nedaryti op kol vaikas mazas tegul paauga, nes po op as net paliesti nosi negalejau, o lengviausias bakstelejimas su asarom akyse buvo, po op nosis nejautri, bet labai keistas jausmas kai palieti, nekalbu, net apie, tai jog vaikas netycia duos jums i nosi nors ir labai svelniai skausmas labai stiprus, su vaikais reikia buti atsargiai  unsure.gif man sunku paaiskinti ta jausma  unsure.gif

itariu, kad CODE teisi.vaikai nosyte gal uzgauti.maniskes beaugant ne karta yra padoriai doh.gif uzvoze....bet cia jau paciai reiks spresti-juk tikimybes, kad niekas neuzgaus irgi yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2011 12 13, 19:40)
Aida13, sveika prisijungusi ir velei,

O kas nosytei ne taip, kad pakartotines noretum? smile.gif
Papildyta:

itariu, kad CODE teisi.vaikai nosyte gal uzgauti.maniskes beaugant ne karta yra padoriai  doh.gif  uzvoze....bet cia jau paciai reiks spresti-juk tikimybes, kad niekas neuzgaus irgi yra smile.gif


cia tik perspeju biggrin.gif atrodo nosis nejautri, turetu neskaudeti, kai gauni, bet atvejis atvirksinis dar labiau skauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.code. @ 2011 12 13, 16:44)
galiu patarti nedaryti op kol vaikas mazas tegul paauga,


supratau. Na as apie tai irgi galvojau.
Pirmiausia reiktu su vyru susitart. Juk kiek esu uzsiminusi tai liepe nenusisneketi...


QUOTE(Aida13 @ 2011 12 13, 17:11)
. Dariausi op pas viksraiti pries 1.5 metu mazdaug. Butu saunu gauti vel prisijungima prie pasto, pasidalinciau ir savomis nuotraukomis.



labas. Turbut jau gavai slaptazodi?
Nematau nuotrauku smile.gif


Mergaites, nesikreipkit i mane jus. Prasau. As visas tujinu cia ir jus mane tujinkit. Code 4u.gif
Atsakyti
Negavau dar slaptazodzio, bet tikiuosi pasidalinsite. Buvau kazkada aktyvi sio forumo dalyve ir grizusi i emaila supratau kad pakeitete slaptazodi.

Del savo nosies, na ji geriau nei buvo, ir manau viksraitis padare to ko prasiau, taciau gailiuosi kad nepaprasiau daugiau. dabar zinodama kad viskas jau sugije, vis tiek galvoju kad nosis per ilga, o sloga taip niekad ir nesustojo. nosis varva visa laika.

Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2011 12 14, 02:09)
Pirmiausia reiktu su vyru susitart. Juk kiek esu uzsiminusi tai liepe nenusisneketi...
Nematau nuotrauku smile.gif
As visas tujinu cia ir jus mane tujinkit.

O kada planuoji vyrui pasakyti, ka sumastei? smile.gif

as ir visas tujinu , mane irgi...taip kad cia prakstiskai tokios taisykles tujinti, viskas gerai, neatsiprasinek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2011 12 14, 01:09)
supratau. Na as apie tai irgi galvojau.
Pirmiausia reiktu su vyru susitart. Juk kiek esu uzsiminusi tai liepe nenusisneketi...
labas. Turbut jau gavai slaptazodi?


pasakysiu is savo patirties, kai dariausi op, mazajam buvo kiek daugiau nei 1 metai. Maniau kas cia tokio, taigi paguldys, padarys ka reikia ir viskas, ant nosies vaikscioti nereikes! biggrin.gif Taigi pries op niekeno pagalbos vaiko prieziuros reikalais neprasiau. Is ryto vyras nuveze i Kaunas pas S.V., paliko, o kita diena apie pietus atvaziavo paimti... Vat tada tik ir supratau, kad vaiko pati negaliu priziureti, nes kelio pries akis nemaciau, tiek buvau sutinusi, tie tvarsciai visokie, galvos skausmas... ir siaip kojos linko vien paziurejus i veidrodi biggrin.gif
tada jau supratau, kad reikia skambinti 112 Mamai ir prasytis pagalbos lotuliukas.gif dar gavau velniu, kad prisigalvojau visokiu nesamoniu, kad susiluosinsiu ir pan... Turiu pamineti, kad apie nora darytis korekcija mamai buvau minejusi, bet galvojau pasirodysiu ir pasakysiu, kad as jau po op kai visus tvarscius nuims ir busiu grazi smile.gif

taigi, kokiu 5 dienu man reikejo paciai atsistoti ant koju po op... o paskui saugantis galima ir vaikus priziureti ir vesti namu uki be dideliu problemu... O uzsigauti galima ir rengiantis maike, arba sukuojantis plaukus (is savo patirties sakau). Taip, kai vaikas salia uzsigauti rizika didesne, bet cia jau reikia individualu atveji imti... kokie vaiko pomegiai, temperamentas, judrumas ir t.t. jei leliukas daug maz ramus ir nesiekia kas 10 min padrayti mamytei "pyp" su pirstu i nosi - galima darytis per daug to nesureiksminant wink.gif
Atsakyti
Laba diena wink.gif

Ziuriu dabar Didieji pokyciai nosies operacija pas Radzeviciu

Ir jus gal noretumet laiko turedamos. Turbut senai jau matet smile.gif Bet vis tiek pasiuliau wink.gif
Atsakyti