Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

Sveikos!

Uzsukau pasidalinti savo gerejanciom nuotaikom!:) Priminsiu, operacija dariausi pas Balciuna pries du menesius. Pries kelias savaites buvau nepatenkinta rezultatu ir galvojau kad aplamai nereikejo operuotis, bet dabar su kiekviena diena man ji vis grazeja:) Tas gumbelis nosies sone jau beveik dingo, tiesa kartais jis buna didesnis kartais isviso dingsta, o ir is profilio ziurint buvusi kuprele vis mazeja;) Tikiuosi laikui begant neislys dar kokiu gumbuku ar idubimu...O as jau buvau nejuokais supanikavus smile.gif
Sekmes visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2011 12 13, 17:43)
viens du ir nusiunti. Gal nera ta nosis TOKIA baisi. As kai buvau paaugle irgi ziauriai jauciausi. kai atsirado berniukas tai pagerejusi situacija buvo smile.gif

Tevu sutikimo reikia ir pinigu is tevu iskaulyti wink.gif


Na vaikinų dėmesio netrūksta, reiškias dar nesu tokia baisi biggrin.gif šiaip visad optiškai bandau ją sumažinti - iš šonų patamsindama, nusikirpau kirpčius, irgi ne tiek į akis krenta, bet vis tiek, jei ne nosis, sau būčiau beveik tobula rolleyes.gif

Na jei nosies pertvara kreiva, gal kompensuos bent kažkiek... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Etcetra @ 2011 12 14, 14:41)
Sveikos!

Uzsukau pasidalinti savo gerejanciom nuotaikom!:) Priminsiu, operacija dariausi pas Balciuna pries du menesius. Pries kelias savaites buvau nepatenkinta rezultatu ir galvojau kad aplamai nereikejo operuotis, bet dabar su kiekviena diena man ji vis grazeja:) Tas gumbelis nosies sone jau beveik dingo, tiesa kartais jis buna didesnis kartais isviso dingsta, o ir is profilio ziurint buvusi kuprele vis mazeja;) Tikiuosi laikui begant neislys dar kokiu gumbuku ar idubimu...O as jau buvau nejuokais supanikavus smile.gif
Sekmes visoms  drinks_cheers.gif


Pastebėjau, kad dauguma po operacijos būna nepatenkintos, o praėjus nemažai laiko, jau viskas susitvarko. Tai kam jūs taip skubat įvertint rezultatus? Būkit kantrios ir palaukit kol nosytė daugiau sugis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Young: 14 gruodžio 2011 - 15:33
QUOTE(Young @ 2011 12 14, 15:23)
Na vaikinų dėmesio netrūksta, reiškias dar nesu tokia baisi  biggrin.gif šiaip visad optiškai bandau ją sumažinti - iš šonų patamsindama, nusikirpau kirpčius, irgi ne tiek į akis krenta, bet vis tiek, jei ne nosis, sau būčiau beveik tobula  rolleyes.gif

Na jei nosies pertvara kreiva, gal kompensuos bent kažkiek...  biggrin.gif
Papildyta:
Pastebėjau, kad dauguma po operacijos būna nepatenkintos, o praėjus nemažai laiko, jau viskas susitvarko. Tai kam jūs taip skubat įvertint rezultatus? Būkit kantrios ir palaukit kol nosytė daugiau sugis  4u.gif


kalbi, nes nezinai per ka pereiti reikia... ir nemanyk, kad jau tu tai sugebesi islaukti to galutinio rezultato be "pasibedavojimu" doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etcetra @ 2011 12 14, 12:41)
Sveikos!

Uzsukau pasidalinti savo gerejanciom nuotaikom!:) Priminsiu, operacija dariausi pas Balciuna pries du menesius.


Nu va, super! Dziaugiuosi.
Jetau kaip ir as noriu pasikeisti.
Nors dbr paziurejau ta laida uria pradejau ziureti pries 3 valandas smile.gif Tai nelabai man patiko Radzeviciaus nosis. Bet kaip visos ir sakot, rezultatas bus tik po metu. Tai po metu ir reiktu ziureti kaip atrodo nosis... Bet dabar kazkokios snerves per dideles pasirode.

As siaip neturiu bedu su kvapais, slogom ir kitokiais dalykais. Tai baisu kad po operacijos gali prasideti visa tai...

Young, as irgi nesenai tik nusikirpau kirpcius. nes mano ne tik nosis didele, bet ir kakta auksta ir t.t. Bet vis tiek as sau mielesne be kirpciu. nepriprantu taip sakant. Tiksliau su kirpciais, bet soniniais. o dbr tokius tiesius ant veido storus nusikirpau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2011 12 14, 17:32)
kalbi, nes nezinai per ka pereiti reikia... ir nemanyk, kad jau tu tai sugebesi islaukti to galutinio rezultato be "pasibedavojimu"  doh.gif  4u.gif

aš tą puikiai suprantu biggrin.gif bet turėjau omeny, tai, jog atrodo, kad dauguma nežino, jog nosytė gyja ilgai, ir galutinio rezultato reikia mokėt išlaukt ir būt kantriom, o nesiskųst, kad va visiškai nepasisekė operacija rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Pugute @ 2011 12 14, 17:34)


Young, as irgi nesenai tik nusikirpau kirpcius. nes mano ne tik nosis didele, bet ir kakta auksta ir t.t. Bet vis tiek as sau mielesne be kirpciu. nepriprantu taip sakant. Tiksliau su kirpciais, bet soniniais. o dbr tokius tiesius ant veido storus nusikirpau smile.gif

ta prasme ant veido..? biggrin.gif

na tie kirpčiai kažkaip pamaskuoja ar čia tik man taip atrodo g.gif
Atsakyti
Young, ank kaktos ta prasme. Anksciau buvo sonine grifka pas mane.

Kazi ar butu sansu pamatyti Ausrie nosiuka? Vis tik ji pas jankuna daresi. O ir DolceVita zadejo pasirodyt:)

Vakar uzklausiau vienoj airijos klinikoj apie kaina. Tai atrase toki ilguausia laiska. Ir kaina €5000-5500. Normaliai.
Atsakyti
[quote=Young,2011 12 15, 23:41]
aš tą puikiai suprantu biggrin.gif bet turėjau omeny, tai, jog atrodo, kad dauguma nežino, jog nosytė gyja ilgai, ir galutinio rezultato reikia mokėt išlaukt ir būt kantriom, o nesiskųst, kad va visiškai nepasisekė operacija rolleyes.gif
Papildyta:

Kai pasidarysi operacija, suprasi apie ka kalba DolceVita mirksiukas.gif

O jeigu nesuprasi, tai labai del taves dziaugsimes ir be galo tavimi didziuosimes smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

idomu kaip sekasi Sigitarai lyg jos op turejo buti pries keleta dieneliu smile.gif
Atsakyti
Aha, ketvirtadieni buvo Sigitaros didzioji diena! Laukiu ziniu.

As kaip tik su vyru aptariau sita klausima. Sako kad nereikia. As jan sakau kad reikia.

Tada sako kad reikia is kitur taupyti pinigus. Nors gi turiu uzspaudusi savo pacios €2000.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif ,
bandau grizti i gyvenima po op.Viskas praejo gan gerai, neskaitant to, kad as, pasirodo, esu be galo tinstantis zmogus doh.gif .Mano vyras, pamates mane atvezta i palata, apsiverke, nors nera is jautruoliu.atsigaudinejau po op gal ilgai, negalvojau, kad narkoze taip veikia, mane tik vakar namo paleido, o siaip paleidzia kita diena po op.stai tik siandien pradejau po trupuciuka jungtis i buiti.gerai, kad turiu netoli gyvenancius tevus, jie vaikus priziurejo-tam jegu nebuciau turejusi.Mano dukros apsiverke taip pat mane pamaciusios....istinau ypatingai dar ir todel, kad man patrumpino tuo paciu ir smakra.bet galiu drasiai sakyti-zinojau kam esu pasiryzusi, ir, nors dabar jauciuosi sunkiai, nieko nesigailiu.Jei ne tas mano smakras, jausciausi isvis gerai, nes jis pas mane subintuotas, trugdo man valgyti ir t.t..o nosis iskart matosi , kad sutrumpejo thumbup.gif .Personalas visas klinikos irgi vertas pagyru-ir daktaras, ir anestiozologe, ir sesutes, vis uzeidinejo, klausinejo apie savijauta, dare viska, kad jausciausi kuo geriau.tai tokie mano pirmi ispudziai, prasom klausti kas kam idomu smile.gif
Atsakyti
Sigitara, labai dziaugiuosi kad jau grizai.

Kiek tavo dukroms metu??

Papasakok apie savijauta kasdien po op. Kaip kaikaris? Patiko? Labai laukiu tavo rezultatu.

Mane vyras atkalbineja nuo op. Kazkodel sako kad tai lengviausias budas kazkam. Nesuprantu ka turi omeny. Jis sako jei vel nusisviesinciau plaukus ir nudikiprciau to pakaktu...

Nesutinku su juo.

O tu kai tik geriau jausies parasyk.
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2011 12 18, 18:16)
Sveikos merginos  smile.gif ,
bandau grizti i gyvenima po op.Viskas praejo gan gerai, neskaitant to, kad as, pasirodo, esu be galo tinstantis zmogus  doh.gif .Mano vyras, pamates mane atvezta i palata, apsiverke, nors nera is jautruoliu.atsigaudinejau po op gal ilgai, negalvojau, kad narkoze taip veikia, mane tik vakar namo paleido, o siaip paleidzia kita diena po op.stai tik siandien pradejau po trupuciuka jungtis i buiti.gerai, kad turiu netoli gyvenancius tevus, jie vaikus priziurejo-tam jegu nebuciau turejusi.Mano dukros apsiverke taip pat mane pamaciusios....istinau ypatingai  dar ir todel, kad man patrumpino tuo paciu ir smakra.bet galiu drasiai sakyti-zinojau kam esu pasiryzusi, ir, nors dabar jauciuosi sunkiai, nieko nesigailiu.Jei ne tas mano smakras, jausciausi isvis gerai, nes jis pas mane subintuotas, trugdo man valgyti ir t.t..o nosis iskart matosi , kad sutrumpejo  thumbup.gif .Personalas visas klinikos irgi vertas pagyru-ir daktaras, ir anestiozologe, ir sesutes, vis uzeidinejo, klausinejo apie savijauta, dare viska, kad jausciausi kuo geriau.tai tokie mano pirmi ispudziai, prasom klausti kas kam idomu  smile.gif

Sigitara, o kaip tau patrumpino smakra ten pati kaula nuskele ar kaip?, pasakok nes zinau kad deda implanta i smakra kad ji pailginti ir kad atsirastu forma jeipas ka smakras labai mazas, o kaip ji patrumpino. Greito ir lengvo tau gijimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti