Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

vakar buvo pas savo plastikos chirurge, ir kol sesele tvarke veiduka (ne del nosies), issikalbejome apie nosies operacijas, tai jos patarimas buvo, kad labai, labai gerai pasvarstyti, ar tikrai yra poreikis nosies operacijai, tai viena sudetingiausiu op, gijimo laikas pakankamai sunkus, gali buti daug komplikacijos, ir t.t. pati kazkaip galvojau, gal reiketu, nes kartais pagalvoju, gal platoka nosyte, bet pasikalbejus su ja, tikrai zinau, kad cia tikrai ne ta problema, kad reiketu jau gultis po skalpeliu, bent jau mano atveju 4u.gif
Atsakyti
Merginos, as turbut nedarysiu op. pasiskaiciau visokiose forumuose apie implantus...labai didele rizika...bijau rezulato kuris gali but bet koks, cia kaip loterija.o is sonkaulio tikrai nenoriu pjaut kremzliu...busiu kaip frankensteinas visa perpjauta persiuta...tegul lieka kaip yra. teks kazkaip pamirst visiems laikaims apie grazia nosyte... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chicstar @ 2012 02 15, 11:38)
Merginos, as turbut nedarysiu op. pasiskaiciau visokiose forumuose apie implantus...labai didele rizika...bijau rezulato kuris gali but bet koks, cia kaip loterija.o is sonkaulio tikrai nenoriu pjaut kremzliu...busiu kaip frankensteinas visa perpjauta persiuta...tegul lieka kaip yra. teks kazkaip pamirst visiems laikaims apie grazia nosyte... verysad.gif

Tavo nosytė negadina bendro vaizdo 4u.gif taip žinau, kad kiekviena savo trūkumus matome labiausiai, o žinok kiti smulkių defektų net nepastebi smile.gif
Atsakyti
Chicstar šaunuole, kad persigalvojai, tikrai esi labai simpatiška mergina ir viso vaizdo negadina nosies kreivumas smile.gif

Blogytė gerai, kad kremzlinis gumbelis buvo, o pati kai čiupinėjai jis kietas labai buvo ar gal pati jautei, kad kremzlinis?
Atsakyti
QUOTE(chicstar @ 2012 02 15, 11:38)
Merginos, as turbut nedarysiu op. pasiskaiciau visokiose forumuose apie implantus...labai didele rizika...



neliudek, esi labai simpatiska mergina ir speju demesio tau netruksta wink.gif megaukis tuo ir pamirs tai, ko kiti nepastebi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif kaip senai cia besilankiau simtas metu smile.gif))) na mano nosytei po 2menesiuku bus metai, o as nei vienai apziurai nebuvau nuvykus pas gydytoja doh.gif niekaip negryztu i Lt, iskart po operacijos kaip isvaziavau ir dar nebuvau gryzus.. Pasidalinsiu ispudziais: del operacijos esu patenkinta 90% smile.gif)) manau tai daug... smile.gif Pagaliau issilaisvinau nuo komplekso del ilgos nosies smile.gif) visiskai pakeiciau sukuosena ir net nebepagalvoju kaip atrodo nosyte is sono, jauciuosi gerai smile.gif Aisku galetu but ir geriau smile.gif nes gavosi truputi platoka is priekio, bet ir pries buvo galinga biggrin.gif imesiu kada nuotraukytes. Siaip viskas manau sugijo gerai, tik yra vienas trukumas tarp akiu tame ausktyje jauciasi idubimas kaule kaip butu nuskelta dalis kaulo ir taip nelygiai.. Plika akim to nesimato bet jauciasi kai brauki per nosyte.. Kai grysiu namo, eisiu pas S.V paklaust kas cia galetu but, ir as imanoma patvarkyt..Tai netrukdo bet vistiek ramiau butu jei to nebutu.. Kartais pagalvoju apie antra jei noreciau tai tik siaurint, ir priekio..
Atsakyti
Chicstar, labai labai dziaugiuosi kad apsisprendei nesioperuoti. Budama tokia grazuole kaip tu, gyvenime nesioperuociau!

Brunete07, kaip noretusi pamatyti nuotraukeles su 90% rezultatu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(.code. @ 2012 02 15, 17:17)
Chicstar šaunuole, kad persigalvojai, tikrai esi labai simpatiška mergina ir viso vaizdo negadina nosies kreivumas smile.gif

Blogytė gerai, kad kremzlinis gumbelis buvo, o pati kai čiupinėjai jis kietas labai buvo ar gal pati jautei, kad kremzlinis?

Nelabai ką aš ten suprantu doh.gif nes kai buvo ant nosies nugarėlės, na kur kuprelė buvo, tai atrodė kietas, bet ne visai toks kaip kuprelės kietumas. Pats gydytojas, kai prieš op spaudinėjo jį, tai sakė, kad mano, kad kremzlinis, nors sako gal ir kaulinis, o po op pasakė, kad vis dėl to buvo kremzlinis smile.gif
Atsakyti
Blogyte, o pas ką tu pati dareisi op? Ir tik kuprelę šalinai ar ir dar galiuką tvarkeisi?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 02 17, 14:27)
Blogyte, o pas ką tu pati dareisi op? Ir tik kuprelę šalinai ar ir dar galiuką tvarkeisi??  4u.gif

Pas Jankūną, man per 1 op trumpino, nuėmė didelę kuprą (kuprele to nepavadinsi biggrin.gif ), tvarkė galiuką, nes labai didelis buvo, pertvarą tiesino ir kriaukles tvarkė.
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 02 17, 16:58)
Pas Jankūną, man per 1 op trumpino, nuėmė didelę kuprą (kuprele to nepavadinsi  biggrin.gif ), tvarkė galiuką, nes labai didelis buvo, pertvarą tiesino ir kriaukles tvarkė.

Tai tuomet mano irgi kupra-kalnas. Jei ne paslaptis, kiek op atsiėjo jums? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 02 17, 17:56)
Tai tuomet mano irgi kupra-kalnas. Jei ne paslaptis, kiek op atsiėjo jums? 4u.gif

Prieš 1,5 metų 4500, dabar 5500 sakė viena mergina.
Atsakyti