Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(Eirwen @ 2011 12 23, 02:43)
Prisiskaičiau kaip čia forumietės žvakes su cukrumi klijavo, tai ir aš nutariau pabandyt. Bet ale svyla ans man  g.gif

Naudojau daugiau druskos,ji per savo rupuma gražiai atrodo,o cukraus truputi,nes jis ir tarsitirpo ant to lipalo..Deginti nebandžiau dar blush2.gif
Atsakyti
Ramių bei šiltų kūčių mielosios wub.gif 4u.gif

Tegul Kalėdos netampa tik daiktų pirkimu, blizgučiais, varpais ir vainikais, bei paviršiniais malonumais, bet po vaikišku žavesiu raskime peno širdžiai ir protui. Sekime geresniais keliais per knibždančius žmonių labirintus ir padėkime ramybės laikui ateiti.
Atsakyti
Atejau savo dekoracijas parodyti blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šių metų mano puošmenos

http://public.fotki....lut-2011-m.html

http://public.fotki....kaldos-004.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4blueflower: 26 gruodžio 2011 - 21:22
Enigm@, kokia originali eglutė wub.gif . Ji iš vatos?

4blueflower, labai gražiai papuošėte eglutę. Žaisliukai iš apelsinų - thumbup.gif . Reikės ir man kitais metais pamėginti jų pasigaminti.

O čia mūaų eglutė.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2011 12 26, 23:02)

Beskonybė.
Atsakyti
QUOTE(Rimuciukas @ 2011 12 28, 15:19)
Beskonybė.


O kur jūsų puošmenos?
Atsakyti
Taip mes pasipuosem
Atsakyti
QUOTE(Rimuciukas @ 2011 12 28, 18:19)
Beskonybė.


Kaip dažnai pasitaiko, kad žmonės, neturintys meninių gabumų į dekorą, papuošimus įdeda tiek meilės, laiko, kruopštumo ir širdies, kad visa tai su kaupu nusveria stilingus, skoningus, bet šaltus dekorus.
Atsakyti
QUOTE(Rimuciukas @ 2011 12 28, 17:19)
Beskonybė.

Apšvieskit mus mirtingąsias skonio neturinčias savo išminties ir skonio spinduliais hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimuciukas @ 2011 12 28, 18:19)
Beskonybė.


Ačiū už "komplimentą". Ką turėjau, tuo puošiau. O savos gamybos žaisliukai nėra idealūs, bet gaminti su meile.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 29, 13:34)
Kaip dažnai pasitaiko, kad žmonės, neturintys meninių gabumų į dekorą, papuošimus įdeda tiek meilės, laiko, kruopštumo ir širdies, kad visa tai su kaupu nusveria stilingus, skoningus, bet šaltus dekorus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti