Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2011 12 22, 13:02)
Per šilta ruda vasarai  4u.gif

Bet juk tai ne prie veido, sijonas, vistiek netinka? 4u.gif
Atsakyti
Aš nesakiau, kad reserved nuolaidų nėra...sakiau, kad ne viskam yra 50 proc. Toli gražu ne viskam...ir apskritai ne viskam nuolaidos yra.
Nesusikalbėjimas ax.gif

Man ta VS suknelė nėra ypatinga. Būna tikrai gražesnių. Ir tikrai netrodo patogi, bet čia jau asmeninės antipatijos ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Man cia tas margas sijonas be rysio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 12 22, 13:23)
Man cia tas margas sijonas be rysio  unsure.gif


Nuėmus karolius ir gėles būtų labiau prie ryšio.
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 12 22, 13:24)
Nuėmus karolius ir gėles būtų labiau prie ryšio.

Cia turejau omeny labiau spalvu sasauka nei konkrecius rubus smile.gif Bent jau man kartais padeda atrasti kazka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 12 22, 13:24)
Nuėmus karolius ir gėles būtų labiau prie ryšio.

Man gal graziausiai butu su kraoliais, bet sijonas visas tamsiai melynos spalvos arba kazkoks margumas su labiau i tema spalvomis. Pries rozes ar siaip nusiteikusi lotuliukas.gif o tai dabar 5-6 spalvos net, todel ir nesiziuri.

Shana, tai spalvu cia man ir yra per daug, visai jos nesisaukia, nebent ta palaidines, ryza ir tamsiai melyna. Ant sijono vel atskirai trys tinkancios spalvos galima iziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 12 22, 13:27)
Cia turejau omeny labiau spalvu sasauka nei konkrecius rubus smile.gif Bent jau man kartais padeda atrasti kazka smile.gif


Tai žinoma mirksiukas.gif Man ir spalviniai deriniai ir patys drabužiai įdomūs, o kadangi buvo prašnekta apie sijoną...
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 12 22, 14:08)
Bet juk tai ne prie veido, sijonas, vistiek netinka?  4u.gif

Mažiau netinka, nei rūbas prie veido, bet vis tiek prie šilto rudo atspalvio teks derinti šiltesnį mėlyną/žalią atspalvį, kuris jau bus prie veido... Arba viršus nederės prie sijono, arba viršus nederės prie veido. Paprasčiau tiesiog pasirinkti tinkamą rudą ir viskas smile.gif Rudą spalvą tai jau tikrai galima priderinti kiekvienam tipui ir potipiui, jos atspalvių begalės parduotuvėse 4u.gif
Papildyta:
Ištraukiau iš mūsų albumo:

žali atspalviai žiemoms ir vasaroms

user posted image

Tokios geltonos taipogi derėtų prie šokoladinės (žiemoms - vasaroms):

user posted image
Atsakyti
[quote=Shana,2011 12 22, 14:07]
As laikausi nuomones, kad nera NEtinkamu spalvu, yra NEtinkami atspalviai. Darau taip - paemu savo palete ir pasirenku savo atspalvi, siuo atveju pvz. savo melsva ir savo ruda, ir galima komplektuoti


O tai kaip jus ta palete turit atsispauzdinus ir nesates i parduotuve g.gif
Atsakyti
[quote=Agneškė,2011 12 22, 14:49]
[quote=Shana,2011 12 22, 14:07]
As laikausi nuomones, kad nera NEtinkamu spalvu, yra NEtinkami atspalviai. Darau taip - paemu savo palete ir pasirenku savo atspalvi, siuo atveju pvz. savo melsva ir savo ruda, ir galima komplektuoti
O tai kaip jus ta palete turit atsispauzdinus ir nesates i parduotuve g.gif
[/quote]
Shana visiškai teisi. Spausdinti paletės nereikia. Netgi bespausdinant galima taip iškraipyti atspalvius, kad ojojoj smile.gif Reikia suprasti principą, kokios spalvos kokiam tipui tinka. Apie tai tiek rašėm...
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 12 22, 13:40)
Man gal graziausiai butu su kraoliais, bet sijonas visas tamsiai melynos spalvos arba kazkoks margumas su labiau i tema spalvomis. Pries rozes ar siaip nusiteikusi  lotuliukas.gif  o tai dabar 5-6 spalvos net, todel ir nesiziuri.

Shana, tai spalvu cia man ir yra per daug, visai jos nesisaukia, nebent ta palaidines, ryza ir tamsiai melyna. Ant sijono vel atskirai trys tinkancios spalvos galima iziureti  biggrin.gif


Manau mes skirtingai ziurim, as i sita konkreciai derini neziuriu kaip i rubus nesiojimui, bet kaip i kurini, na tarkim paveiksla. Tokiuose tiesiog ieskau man patinkancio spalvu derinio, nebutinai visu ju, bet pvz kai kuriu is ju.
Nezinau, ar aiskiai.
O saukimasi irgi visi skirtingai mato turbut g.gif

QUOTE(Agneškė @ 2011 12 22, 13:49)
[
O tai kaip jus ta palete turit atsispauzdinus ir nesates i parduotuve  g.gif


Nea, jau tiesiog kazkaip "atmusiau" aki, nors pradzioje kai pradejau ziureti -bludijau, bet sita tema ir Osinka daug ko ismoke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 22 gruodžio 2011 - 13:56